Mida kõike meil Eestimaal leidub, osa 6

Chernigov kindlasti pole, PAZ kindlasti pole. Alumine vöö on küll Chernigovi sarnane (rattakoopad), aga ülemine vöö erinev. Tõsine eripära on ülemise küljejoone langus küljeukse juures ja eesmise külgaknana kasutatud PAZ-652 (vist) aken. Samas esiklaas tundub olema 4-osaline nagu TA-l või RAF-il.

Siinmail levinumatest ja vähemlevinumatest ei oska seda ühekski pidada. Lisaks eelpoolmainitutele julgen välistada Tartu, Riia, Kaunase, Pihkva ja Krasnodari toodangu.
Vasta

(11-08-2021, 23:00 PM)zazik Kirjutas:  Chernigov kindlasti pole, PAZ kindlasti pole. Alumine vöö on küll Chernigovi sarnane (rattakoopad), aga ülemine vöö erinev. Tõsine eripära on ülemise küljejoone langus küljeukse juures ja eesmise külgaknana kasutatud PAZ-652 (vist) aken. Samas esiklaas tundub olema 4-osaline nagu TA-l või RAF-il.

Siinmail levinumatest ja vähemlevinumatest ei oska seda ühekski pidada. Lisaks eelpoolmainitutele julgen välistada Tartu, Riia, Kaunase, Pihkva ja Krasnodari toodangu.

Kui spetsialistidel muhumaale teinekord asja on, siis võin privas täpsemat asukohta jagada. Sügisepoole paistab see massin ilmselt vähe paremini välja ka.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

Paistab, et ootab kuskil metalliplatsil oma teekonda sulatusahju. Kas mingi teetöödemasin? Bituumenipütt?

   
   
   
Vasta

(07-10-2021, 21:32 PM)vassiili jaava Kirjutas:  Paistab, et ootab kuskil metalliplatsil oma teekonda sulatusahju. Kas mingi teetöödemasin? Bituumenipütt?
Desinfitseerimisagregaat ДУК 1.
Vasta

Saaremaal Sikassaare vanametalli platsil. Jäi omalegi silma eile
Vasta

Näeb välja küll pigem nagu postapokalütiline atribuut ulmefilmi jaoks kui et praktiline töövahend põllumajanduse või töötleva tööstuse argipäevast pool sajandit tagasi. Või kas see oligi nii ammu, - pildilolev masin näib justkui veel hiljuti olevat kasutamiseks korras hoitud ?
Ja huvitav, millega selle katelt köeti?
Vasta

Sobiks ilmselt kenasti Varjupaiga assortimenti.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

(13-10-2021, 09:15 AM)DevilDeVille Kirjutas:  Sobiks ilmselt kenasti Varjupaiga assortimenti.

Sobiks sama tööorganiga gaz 51 kõrvale kindlasti. Iseasi, kes selle kinni maksab ja ära toob.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

(08-10-2021, 12:31 PM)TeeTL Kirjutas:  Näeb välja küll pigem nagu postapokalütiline atribuut ulmefilmi jaoks kui et praktiline töövahend põllumajanduse või töötleva tööstuse argipäevast pool sajandit tagasi. Või kas see oligi nii ammu, - pildilolev masin näib justkui veel hiljuti olevat kasutamiseks korras hoitud ?
Ja huvitav, millega selle katelt köeti.

Neid masinaid leidub meil veel nii mõnigi veel. Mitte väga ammu kohtasin samasugust liikumas ühe seafarmi läheduses.

Idanaabri juures neid tehakse siiamaani. Näiteks sellist.
Naabrimehe samasugune tarbis põlevainena diislit. Samas olen kohanud ka mingit vähe vanemat masinat millele puid koldesse aeti.
Vasta

See pill on kolinud vanaraua platsilt tänava algussesse, lammari platsile. Seal naudib ilma ja olengut koos GAZ 51 viljaveo autoga. Praeguseks on viljaveo osa pealt ärakadunud, aga see eest on uksel kiri TRUU, see on kõige hilisem tegevus.
Vasta

Suvel teeääri niites jäi silma selline masin ja nüüd kui googlemapsi oli uuendatud siis oli ka tänavavaates täitsa olemas selline asi. Tundub et t40 esiosaga
[Pilt: y4mvnukgk2tLgX1Z2wGwRVEITCjOoxEEteXH4SSD...pmode=none]
Vasta

(07-05-2021, 17:48 PM)mossepower Kirjutas:  Viljandis juba pikemat aega üks GAZ 21 seismas, millest on saanud omamoodi hea näide vene auto säilimisest igapäevaselt õues seistes. Hea näide seletamaks, et miks tasub vanu (vene) autosid garaažis hoida ning miks ei või nad samamoodi õues seista nagu tavalised tänapäeva autod.

2018:

2021:
Seda sama Volgat saab nüüd ka igaüks soovikorral endale osta: https://www.osta.ee/gaz-21l-1962-a-163980763.html
Vasta

Krt seda ma eelmine sügis või talv imestasin, kui seda Volgat lihtsalt Viljandi ühes aias vedelemas nägin. Täpset kohta igaks juhuks ei maini.
Vasta

Ammu pole kohanud, töötav GAZ-66 BM-302B (vist)

   

Kaugemal halvasti paistev korvtõstukiga GAZelle.
Vasta

(20-10-2021, 10:43 AM)cesium Kirjutas:  Ammu pole kohanud, töötav GAZ-66 BM-302B (vist)



Kaugemal halvasti paistev korvtõstukiga GAZelle.
Elektrilevil või siis nende alltöövõtjatel endiselt kasutusel. Viimati puuriti sarnasega paepinnasesse posti jaoks auku.

1:1 ja 1:24 vanaautode ja V12 kollektsioneerimine Smile
Vasta

Täna sai Tallinna liikluses vurisemas nähtud hõbedast sinivalge CD numbriga Geely MK2 sedaan, esimene hiina sõiduauto, mille ma siin näinud olen. Kas keegi siin on selle isendiga juba varemalt tutvunud ja teab, millisele suursaatkonnale ta kuulub?…
Vasta

(23-10-2021, 00:13 AM)valgeratsu Kirjutas:  Täna sai Tallinna liikluses vurisemas nähtud hõbedast sinivalge CD numbriga Geely MK2 sedaan, esimene hiina sõiduauto, mille ma siin näinud olen. Kas keegi siin on selle isendiga juba varemalt tutvunud ja teab, millisele suursaatkonnale ta kuulub?…
Hiina?
Vasta

Hiina jah, minu teadmiste kohaselt on Geely ka Volvo omanikfirma.
Vasta

(23-10-2021, 04:21 AM)tets Kirjutas:  
(23-10-2021, 00:13 AM)valgeratsu Kirjutas:  Täna sai Tallinna liikluses vurisemas nähtud hõbedast sinivalge CD numbriga Geely MK2 sedaan, esimene hiina sõiduauto, mille ma siin näinud olen. Kas keegi siin on selle isendiga juba varemalt tutvunud ja teab, millisele suursaatkonnale ta kuulub?…
Hiina?

(23-10-2021, 09:40 AM)Aare R. Kirjutas:  Hiina jah, minu teadmiste kohaselt on Geely ka Volvo omanikfirma.
Millel põhineb see nii kindel väide, et Hiinas toodetud auto just Hiina suursaatkonnale kuulub? Kui on mingit siseinfot, siis võiks seda ka jagada, et miks, kui palju jne.
Vasta

(23-10-2021, 12:41 PM)karlarnold Kirjutas:  
(23-10-2021, 04:21 AM)tets Kirjutas:  
(23-10-2021, 00:13 AM)valgeratsu Kirjutas:  Täna sai Tallinna liikluses vurisemas nähtud hõbedast sinivalge CD numbriga Geely MK2 sedaan, esimene hiina sõiduauto, mille ma siin näinud olen. Kas keegi siin on selle isendiga juba varemalt tutvunud ja teab, millisele suursaatkonnale ta kuulub?…
Hiina?

(23-10-2021, 09:40 AM)Aare R. Kirjutas:  Hiina jah, minu teadmiste kohaselt on Geely ka Volvo omanikfirma.
Millel põhineb see nii kindel väide, et Hiinas toodetud auto just Hiina suursaatkonnale kuulub? Kui on mingit siseinfot, siis võiks seda ka jagada, et miks, kui palju jne.

Numbrimärgil on see info tegelikult olemas, kes lugeda oskab. Miks ja kui palju.. seda muidugi mitte.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne