Uus ajakiri põllumajandustehnika sõpradele
#1

Hei!

Ehk huvitab meie põllumajandustehnika sõpru: ilmumas on uus ajakiri: Profi Eesti.

[Pilt: 10694264_611851965592164_6357948609377109851_o.jpg]

http://profieesti.ee/

Tegijateks sama meeskond, kes teeb Whatcari portaali ja ajakirju.

Facebookis sama seltskond:

https://www.facebook.com/profieesti

Kui palju seal vanatehnikast juttu tuleb, peab alles nägema, aga eks saatke neile mõni kaastöö.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#2

Käisid tegid minu bellarussist ka pilti, aga ajakirja jõudsid ainult uuemad ja rohkem läikivad masinad =) Ja ilusat juttu räägivad ka, tegelikkus miskit muud =)
Vasta
#3

(16-10-2014, 19:41 PM)maisalup Kirjutas:  Käisid tegid minu bellarussist ka pilti, aga ajakirja jõudsid ainult uuemad ja rohkem läikivad masinad =) Ja ilusat juttu räägivad ka, tegelikkus miskit muud =)

Ma olen kaunis kindel, et belarussid ja muud vene masinad saavad ajakirjas oma koha. Pigem nostalgiavormis, kuid just selles osas saate teie kõvasti kaasa aidata.
Ilusa jutuga on niimoodi, et alati saate just teie tulla ja meile rääkida, missugune see tegelikkus siis on.
Ja kolmandaks -- kui näete terminoloogia-apsakaid, siis tuleb mind peksta. Ain't palun konstruktiivselt. "Toimetaja on loll" ei ole konstruktiivne kriitika, kuid "Toimetaja on loll, sest nimetas bizduulinat huijoovinaks" on.

Lugupidamisega
Olev Toom
Vasta
#4

Vanatehnika ajakiri see kindlasti pole,kui võtta aluseks Saksamaal müüdav, sama pealkirjaga(ilmselt ka sisuga) ajakiri.
Kuid lugemist seal on ja mitte vähe. Minu muljed,lugedes Saksamaal müüdavat versiooni on küll üsna head. Smile


Vasta
#5

Eks seal ole huvitavat lugemist jah.
Mulle pakuvad huvi just erinevad tehnika võrdlused, et milline siis on ikkagi parem või oma hinda väärt
Vasta
#6

soetasin omale täna prillid, et aastaid kogutud ajakirju ja raamatuid saaks kohe usinalt lugema hakata.
ühtlasi mõtsi, et hakatuseks veeriks kohe siin teemaks olevat üllitist, aga võta näpust. üheski külastatud perioodika müügiga tegelevas kaupluses ei näinud miskit sarnast kaubaks olevat.
jama muidugi. ju siis veel põle ilmund. või ehk hoopis s.tt lugu ja juba otsas.
niinimetatud kodulehel on jutt oktoobri lõpust. loodan, et lõpp siis pigem pole veel käes.
Vasta
#7

Esimene number peaks tänasest alates olema saadaval hästivarustatud ajakirjanduse müügi punktides.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#8

(16-10-2014, 20:11 PM)MAZ Kirjutas:  Vanatehnika ajakiri see kindlasti pole,kui võtta aluseks Saksamaal müüdav, sama pealkirjaga(ilmselt ka sisuga) ajakiri.
Kuid lugemist seal on ja mitte vähe. Minu muljed,lugedes Saksamaal müüdavat versiooni on küll üsna head. Smile

Ühesõnaga angu Autobild oli,et tõlgime Saksa ajakirja ja paneme ühe Eesti oma loo ja kogu moos.Lihtne,ei pea ise sebima ja teste tegema,istume toimetuses tõlgime ja müüme.Eks näis,Autobild oli küll siinmail minu jaoks kräpp.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#9

Oleneb mis põllumajandust viljeleda.
Olen omanud (uuena soetatud kõik) venetehnikat ja nii mõndagi uut lääne päritoluga traktorit.
Aga minu põlumajandusse sobib kõige paremini Case.
Küsite miks? 
Vastus: garantti ajal polnud ühtegi brobleemi ja pole olnud ka 4 aasta jooksul.
Ei hakka nimesid nimetama aga teatud tehnikaga on olnud rohkem probleeme kui oleks oodanud.
Vasta
#10

(23-10-2014, 21:57 PM)hundu615 Kirjutas:  Ühesõnaga angu Autobild oli,et tõlgime Saksa ajakirja ja paneme ühe Eesti oma loo ja kogu moos.Lihtne,ei pea ise sebima ja teste tegema,istume toimetuses tõlgime ja müüme.Eks näis,Autobild oli küll siinmail minu jaoks kräpp.

Aitäh, hundu Wink Endise ABE töötajana on mul alati hea meel, kui keegi sooja sõnaga meie tehtut meenutab.


Asp
ABE kaastööline 2004-2005
täiskohaga 2005-2009

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#11

(23-10-2014, 21:57 PM)hundu615 Kirjutas:  ...Autobild oli küll siinmail minu jaoks kräpp.

ja minu jaoks enim elamusi pakkunud ajakiri üldse.
tiku-takust võib selle kohta ka teema leida.

uut üllitist aga täna veel ei leidnud. kolm külastatud perioodikamüügi letti ei olnud ilmselt piisavalt hästi varustatud. homme jätkan otsinguid.

edit: vabandust, topelttsitaatide tsiteerimine on keeruline, nüüd peaks hea olema.
Vasta
#12

Ostsin ja näitasin teistele ja ilma tast jäingi...
Tundub huvitav, aga tõlkja pole vist tasemel olnud. Kuskil oli seal juttu (vist 170 hj valmeti) esiripust ning mainitud sõna tiisel. Kohe läks süda seest soojaks ja meenus kadunud vanaisa, kes nimetas tsenraaltõmmitsat tiisliks.
Vasta
#13

(23-10-2014, 23:50 PM)hillar2 Kirjutas:  Ostsin ja näitasin teistele ja ilma tast jäingi...
Tundub huvitav, aga tõlkja pole vist tasemel olnud. Kuskil oli seal juttu (vist 170 hj valmeti) esiripust ning mainitud sõna tiisel. Kohe läks süda seest soojaks ja meenus kadunud vanaisa, kes nimetas tsenraaltõmmitsat tiisliks.

Novot, hakkab tulema. Kõik sedasorti märkused palun mulle adresseerida. Sis saab järgmine number parem.
Lugupidamisega
Olev Toom
Vasta
#14

Lk 28 oli üks saksa keelne sõna tõlkimata jäänud  Wink
Vasta
#15

(23-10-2014, 22:22 PM)Aspelund Kirjutas:  
(23-10-2014, 21:57 PM)hundu615 Kirjutas:  Ühesõnaga angu Autobild oli,et tõlgime Saksa ajakirja ja paneme ühe Eesti oma loo ja kogu moos.Lihtne,ei pea ise sebima ja teste tegema,istume toimetuses tõlgime ja müüme.Eks näis,Autobild oli küll siinmail minu jaoks kräpp.

Aitäh, hundu Wink Endise ABE töötajana on mul alati hea meel, kui keegi sooja sõnaga meie tehtut meenutab.


Asp
ABE kaastööline 2004-2005
täiskohaga 2005-2009

Ära nüüd sis pahaseks saa,sa figureerid ju paljudes väljaannetes,aga lihtsalt see üks mulle ei sobinud.Minu arvamus lihtsalt.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#16

Polnud sellel AutoBildil häda midagi, aga vot Top Gear on küll selline gemüüse, et mina seda autoajakirjaks nimetada ei julge.
Vasta
#17

esimene nummer läks ammu juba külapeale lugemisele ja viibib hetkel teadmata kohas.
koduleht mingit infi ei sisaldand. näoraamat ka palju targemaks ei teind.
küsin siis siitkaudu, võib-olla huvitab kedagi veel peale minu.
tahaks teada, millal hästivarustatud poodidest järgmist nummert oodata oleks?
Vasta
#18

Järgmine aasta, kokku peaks 1 number kvartali kohta tulema, või vähemalt mujal on see nii olnud...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#19

(20-12-2014, 23:57 PM)diesel Kirjutas:  esimene nummer läks ammu juba külapeale lugemisele ja viibib hetkel teadmata kohas.
koduleht mingit infi ei sisaldand. näoraamat ka palju targemaks ei teind.
küsin siis siitkaudu, võib-olla huvitab kedagi veel peale minu.
tahaks teada, millal hästivarustatud poodidest järgmist nummert oodata oleks?

Lubavad 4 numbrit aastas. Ehk uue aasta hakul tasuks oodata.
Vasta
#20

Uus number on igati haarav ja huvitav, minupoolne lugupidamine igatahes tegijatele.  

Lood eesti tegijatest ja masinatest on alati oodatud.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne