EW president
#41

(11-10-2016, 09:17 AM)ЯQ(Jaku) Kirjutas:  Mõeldes sellele, kuidas osad väljavalitud kandidaadid käisid Estonias valijameeste ajal rõdul USA suursaadikuga juttu ajamas, siis tegelik Eesti presidendi valimine alles käib  Ameerikas Trumpi ja Hillary vahel. Tegelik Eesti president pannakse paika novembri alguses, see Brüsseli arhitekt Kaljulaid on aseaine. Ükskõik millise ametipositsiooniga on tegemist, algab jutt sobiva kandidaadi pikaajalisest väliskogemusest, tema haridusteest välismaakoolides, tema suhetest välismaapartneritega ...  Parem tõmmaku kogu see värk endale pasapang pähe, sest meile pole enam midagi vaja.

Tuli ära lõpuks, keegi tõi vana hea USA- retoorika mängu.
Vasta
#42

(11-10-2016, 09:37 AM)Coger Kirjutas:  
(11-10-2016, 09:17 AM)ЯQ(Jaku) Kirjutas:  Mõeldes sellele, kuidas osad väljavalitud kandidaadid käisid Estonias valijameeste ajal rõdul USA suursaadikuga juttu ajamas, siis tegelik Eesti presidendi valimine alles käib  Ameerikas Trumpi ja Hillary vahel. Tegelik Eesti president pannakse paika novembri alguses, see Brüsseli arhitekt Kaljulaid on aseaine. Ükskõik millise ametipositsiooniga on tegemist, algab jutt sobiva kandidaadi pikaajalisest väliskogemusest, tema haridusteest välismaakoolides, tema suhetest välismaapartneritega ...  Parem tõmmaku kogu see värk endale pasapang pähe, sest meile pole enam midagi vaja.

Tuli ära lõpuks, keegi tõi vana hea USA- retoorika mängu.

 Vbolla USA mehed hoopis küsisid nõu kuidas saab nädalaga kogu presidendi tramburai rahulikult ära lõpetada Big Grin  Neil ju oma kahe kandidaadiga suht peenike peos. See oleks ikka täis ulme kui nemad oma "Kaljulaia" paika paneks.

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta
#43

(11-10-2016, 09:17 AM)ЯQ(Jaku) Kirjutas:  Mõeldes sellele, kuidas osad väljavalitud kandidaadid käisid Estonias valijameeste ajal rõdul USA suursaadikuga juttu ajamas, siis tegelik Eesti presidendi valimine alles käib  Ameerikas Trumpi ja Hillary vahel. Tegelik Eesti president pannakse paika novembri alguses, see Brüsseli arhitekt Kaljulaid on aseaine. Ükskõik millise ametipositsiooniga on tegemist, algab jutt sobiva kandidaadi pikaajalisest väliskogemusest, tema haridusteest välismaakoolides, tema suhetest välismaapartneritega ...  Parem tõmmaku kogu see värk endale pasapang pähe, sest meile pole enam midagi vaja.

Jälle ma ei saa midagi aru - mis sellel jutul ksf! Stihliga ja mudellennundusega pistmist on?  Sad
Vasta
#44

Isand stihl viskas siia ameerika maailmameistreid. Ei hakka ennast võõraste sulgedega ehtima.Minu üks katseaparaat(pantoonidega)selline.(kuna asi svenssonis,kujutan vast ette P...rahet,mis kustkiltpoolt tulema hakkab Rolleyes )Aga kogu kola pole mõtet transada,igal pool sutsu. Smile

https://youtu.be/nwhcI0sQoaY
Vasta
#45

Et Isand stihl mind mingiks supermudelistiks ei peaks, siis siin minu värkstoa seinake
Se[Pilt: 0110562059b7c4a.jpg]
Sellega minu poolt  Isand stihlile viimane vastus.
Vasta
#46

(11-10-2016, 18:54 PM)linnuke Kirjutas:  Sellega minu poolt  Isand stihlile viimane vastus.


Katkised propad?
Kas see propa kaitsesüsteem nii võimsatele masinatele ei tööta?
(vaid mudelismiringis käinuna ja ühe ohjadega mudeli ehitanu võib ka nii lolle küsimusi esitada, eksole)
Vasta
#47

Elekter VS sisepõlekad on küsimus kahes asjas. Üks on maitse asi, teine on lennu pikkus. Nagu ka muudel masinatel on kilo kütust lennuki peal ikka pikaks ajaks. Elekter vaid üheks etenduseks. Teslat ei saa päris tavalise elektrikana võtta. Ta kaalub kah selle jaoks tunduvat rohkem, et kesta. Lennunduses kaal aga oluliselt tähtsam kui maapeal.



Linnuke, kas see propi kogu ongi nii lahja või ei ole kõik seinale jõudnud? Big Grin



Ohikate teema rohkem see ptopi kaitse. Raadio mudelitel ei ole kohanudki(va.löditiivalised).
Propiga on üldiselt nagu õnge lantidega, et kui kardad katki teha või ära kaotada, siis jäta koju.
Vahel piisab kõrgemast rohututist, et propi ots lännu oleks.

Kui on raha, siis ostan bensiini ja sõidan tsikliga. Kui ei ole, siis sõidan ilma.
Vasta
#48

Karvik küsis

Linnuke, kas see propi kogu ongi nii lahja või ei ole kõik seinale jõudnud? [Pilt: biggrin.gif]

No kesse jõuab mööda metsi juppe taga otsida Big Grin PS.Egas asi nii hull kah pole,et kõik propid seinal,see nagu alguse värk,või nii...
PS:mõni aasta tagasi oli laulukal igaastane minimaailm.Noh,paluti,saatke oma töötoast mõni pildike.See pilt tõi mulle Proxxoni minilihvija kasti Smile Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne