Mida kõike meil Türil leidub. Näitus vanadest 2-rattalistest 25-26 oktoober
#1

Seoses Türi valla sünnipäevaga toimub 25.10.14 Türil näitus "Kogukond kogub". Selle ürituse raames on galeriis "Ultra" (Kohtu tn. 4) 25. ja 26. oktoobril kell 11-18 avatud Türi Vanaratta Seltsi näitus vanadest jalg- ja mootorratastest. Eksponeerime veidi roostes rauda oma "erakogudest", külastajad on oodatud!
25. oktoobril kell 14-18 on samas lähedal, Türi Kultuurikeskuses ka näitus "Kogukond kogub", kus väljas vallakodanike kollektsioonide näitus, kindlasti kommipaberitest pastapliiatsiteni, täpsemalt ei oska välja reklaamida.
Vasta
#2

Tea, kas tuleb ka keegi laupäeval ehk pühapäeval? Siit foorumist on igatahes kindlaid minejaid 2, mina ja ksf! Illi123, 3 kohalikku turgeliaani on pigem tulijad ja 1 lubas veel mõelda. Helistasin hädaga ka väikesesse sõprusvalda Võhma (vald on küll väike, õieti polegi teist tegelikult, aga sõprus see-eest on suur) ja teavitasin ka ksf! Armexi tulevase üritamise asjus, see polnudki muidugi midagi kuulnud, aru saadav, internetiühendust seal kellelgi pole, ajalehed ei käi ja ega nad lugedagi peale raha midagi ei taha, sedagi alates alles 50-st eurost üles poole.
Veel teadmiseks, üritus tuleb akadeemiline ja igavav, ilmselt lausa kuivavõitu, sest kloune, ekvilibriste, diskorit ja õlut sedakorda päevakorras ei ole! Aga ega õlu polegi külmailma jook ja šellakplaadid teatavasti lähevad ka jahedaga hapraks.
Vasta
#3

Ma ka tulen laupa. Võtan ehk mõned noored (6 a) ka kaasa. Ning mõned vanad roostest jupstükid.
A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#4

Väga hea! Aga rohkem ilmselt tulijaid pole ka? Pagan, oleks ikka pidanud õlutit keetma ja klounid välja ajama, teisalt vb poleks see ka eriti mõtekas olnud, kui suurt kedagi ei tule, palju need 6-aastased ikka õlut ära juua jaksavad ja läheks keedus kõik hapuks kätte ja klounid igavusest kurvaks...
Vasta
#5

No nii, sain vihjest aru, rohkem ei tule kedagi!
Aga Te mõelge, mõelge veel! Ilmaril on kodus kirsiks tordile ka 3/4 saksa šassiid ja mina võin tõsistele tõsise tehnika huvilistele läbi võrkaia bunaseid Pellarusse näidata, rivi on nii pikk, et sügisene lühike päev lõpeb enne kätte ära, kui rivi lõppu jõuate! Pühapäeva õhtuni on aega, mõelge rahulikult, aga petma ei hakke, sinist saksa silokombaini pole meil tõesti siiski näidata ...
Vasta
#6

NII SUUR mure vä?
Joomata jäänud õlle võtan vastu.
Vähe küll aga abiks ikka.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#7

Ei ole suur, tavaline, väikese inimese väikene mure. Tänan abi eest, aga õlle asemel pipart Sulle keele peale ning tärpentini saba alla! Saadan Sulle millalgi punase bellarussi pildi ka!
Vasta
#8

Tuleks ka sinna jalutama ja vaatama, aga 24/7 tööl, et peret toita. Ja vot ei ole seda aega tulla aga huvi oleks väga suur.
Loodan, et mulle seda tärpetiini kuhugile  ei soovitata Big Grin
Ma ei saa aru miks päälinnas ei tehta säänseid üritusi ja õhtusel ajal ?
Vasta
#9

(25-10-2014, 00:29 AM)Qunts Kirjutas:  Tuleks ka sinna jalutama ja vaatama, aga 24/7 tööl, et peret toita. Ja vot ei ole seda aega tulla aga huvi oleks väga suur.
Loodan, et mulle seda tärpetiini kuhugile  ei soovitata Big Grin
Ma ei saa aru miks päälinnas ei tehta säänseid üritusi ja õhtusel ajal ?

Vastuseks Tee järelepärimisele teatame järgmist:
1. Pealinnas ei korraldata säänseid üritusi seepärast, et puuduvad piisavalt suured, paariliikmelised vanatehnikahuviliste seltsingud.
2. Pole mõtet korraldada, sest keegi ei osale ega külasta teiste tehtud üritust/säänset näitust, kuna on pidevalt tööl ... jne .. jne.
3. Üritusi toimub niigi liiga palju, nii et Vanatehnika Klubide Liit ei suuda toimumiskalendrit hallata ega ohjata.

Lisaks veel täpsustus, et kuna käite 24/7 tööl, siis ei aitaks ka õhtusel ajal säänse ürituse korraldamine Teil seda väisata.
Veel täpsustan seda, et meie väike väljapanek on avatud 25,26/10, nii et Teie 24/7 peaks selleks ajaks möödas olema. (Võite tulla ka öösel, aga palume ette teatada, valgustus olemas 24/7.)
Vasta
#10

(25-10-2014, 07:55 AM)kass Kirjutas:  (Võite tulla ka öösel, aga palume ette teatada, valgustus olemas 24/7.)

Kas see valgustus on Teil  seal ainult 24/7 või ka mõnel teisel kuupäeval? Ja kas see on järgmisel või ülejärgmisel suvel?
Vasta
#11

Sander, valgustus on olemas igal kuupäeval ja kui Jumal ja Sandor Liive annavad, siis ka järgmisel ja ülejärgmisel aastal, aga muud ninni-nänni näev veel ainult homme, kl 11.00 kuni 18.00 ja sellega on asi lõppenud igaveseks, isegi minu sugune loll saab lõpuks aru, et reha peale astumisest hakkab pea valutama.
(need 2 led-prožektorit, mis ma töö juurest ajutiselt rekvireerisin, need ma viin tõesti homme jälle tagasi, neid enam olema ei saa...)
Vasta
#12

Mõned pildid:

[Pilt: 23741229fbffef_m.jpg]

http://nagi.ee/photos/Aspelund/sets/391153/

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#13

Kuidas siis kogukonnal kogumine läks?

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#14

liipasin eila ka väljanäitusele. velosid oli. eri jämeduses sääreväristajaid ka. graatsiaid samuti hulgim. asjaliku rahvast ka üksjagu. pakuti teed ja kakku. keik kena. ainult kass oli hiirejahil või siis (palju tõenäolisemalt) lebotas kuskil sooja ahju otsas. lillepostament oli ka lihtrahvale vaatamiseks välja pandud. fibo virn ainult ei hakand silma. ah jaa, punaseid belarusse ka ei kohand ja sinist silokombaini samuti. a seda viimast ju ei lubatudki.
kokkuvõttes asi aus ja eks siis ootab jälle järgmist korda.
au ja kiitus!
Vasta
#15

Kõigepealt tänan kõiki 4 ksf! 7670-st, kes võtsid vaevaks meie näitusekest oma kohaletulekuga vääristada, aitäh!
Seejärel vastan kpüsimustele.
Läks sit.aks hästi, kuigi varemalt on läinud veelgi paremini!  Enne näitust olime küllaltki optimistlikud , enesekindlad ja väge täis
[Pilt: 5ysvtd.jpghttp:]

Peale näitust enam mitte nii väga

[Pilt: 2z3w2mb.jpghttp:]


Üldiselt lõppes kõik umbes nii ja keegi lõi veel kellelegi taburetiga pähe nagu meil ikka kombeks on

[Pilt: vhuhj.jpghttp:]

Ksf! Dieselile selgituseks, tegu ei olnud seekord mitte teps kassinäitusega. Ja tõesi uskumatu, et 21 sajandi oktoobri lõpus leidub ikka veel selliseid naiivseid  eestlasi, kes usuvad, et mingid foorumi kassid ja Virtsu-Tommid on reaalselt olemas ja neid saab käega katsuda!   Kõigile peaks ammu selge olema, et selliste virtuaalsete tegelaskujude taga on ülemaailmne sionism, LKA, GRU, ETKVL, TVS või mõni muu võimas salaorganisatsioon.

Ülejäänud 7668-le ksf!-le ja sealhulgas ksf! Markole lisan lubatud pildi bunastest Pellarussidest, mida meil Türil kõike leidub

[Pilt: 10g9yk9.jpghttp:]

ja lõpetuseks kordan veel üle, et õlu pole külmailma jook, seepärast keetsime seekord joogi nimega Vana Türi, nii et õllest võib ksf! Marko seekord suu puhtaks pühkida, võiks ka seestpoolt vee ja seebiga kergelt üle käia!

[Pilt: 2dkeed0.jpghttp:]
Vasta
#16

No sa kass ära nüüd arva,et ma asjast huvitatud polnud. Oleks tahtnud sinuga koos kräunuda aga midagi teha polnud,kurbade juhuste tõttu pidin mujal viibima. ...
Minuarvates külm ilm hakkab juba karva võtma ja see on selge märk sellest,et inimestel on targemat teha.... Aga ega sellest sõit veel seisma jää. Järgmisel korral on teid rohkem.
Vasta
#17

(27-10-2014, 16:36 PM)kass Kirjutas:  
(27-10-2014, 16:20 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  No sa kass ära nüüd arva,et ma asjast huvitatud polnud. Oleks tahtnud sinuga koos kräunuda aga midagi teha polnud,kurbade juhuste tõttu pidin mujal viibima. ...
Minuarvates külm ilm hakkab juba karva võtma ja see on selge märk sellest,et inimestel on targemat teha.... Aga ega sellest sõit veel seisma jää. Järgmisel korral on teid rohkem.

No muidugi ma ei arva midagi, ega ma mõni kalkun pole! Selge see, et kõik on asjast jube huvitatud, tahavad kräunuda ja määgida, loomulikult on ilm kas liiga külm või ülearu palav, karv ka alati lahti ning targemat tegemist leidumas!   Cool
Saan sellestki aru, et huvi püsibki värske ja suurem, kui ninapidi kallal ei käi ... Aga on isegi minulgi targemat teha, kui järgmist korda üritada!  Wink

Ma olen kuulnud,et kalkunid ei arva üldse midagi,sest nad on juba kalkunid... Mõni kass õnneks jagab matsu ja oma taguotsa päris külma maa peale ei toeta... Big Grin
Aga sa ikka ürita sõber,ikka ürita. Meie kiidame Sind! Wink
Vasta
#18

ja-jah, justament
ehk kuda see vanasõna või rahvatarkus käiski. vist umbes nõnna, et kiida kassi ja kass kohe teebki uue väljanäituse.
seega, ühinen veelkordselt palavate kiiduavaldustega. ausõna.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne