huvitav pood
#1

Jäi nädalavahetusel teepeale ette üks huvitav komisjonipood Rakvere lähedal. Põhimõtteliselt kauplevad kõigega, mida maamajapidamistest leida võib sh. auto ja motikate osad.
Mõned hinnad: 408 uus rool 170 kr., Zim uus esituli 120 kr., Opel F 16 neljane uus käimar 480 kr.
Samuti oli igast uusi mootoriosi, a kuna sellel alal suht tume siis peate ise uurima minema.
\"Männi\" pood, u. 5km Rakverest Kadrina poole paremat kätt.

NB! Selle teema alla võiks jätta teistegi sarnaste kaupluste koordinaate, huvitav tuuseldada kui teele ette jääb:bounce:bounce:bounce
Vasta
#2

Jõhvi külje all Tammikus on talutehnika pood.Selline suur angaar.Sealt võib leida asju alates kontroll-lambist lõpetades kombainiga.Kui sealkandis toimetamist on olen ikke läbi astund.
Vasta
#3

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Kadari
Jäi nädalavahetusel teepeale ette üks huvitav komisjonipood Rakvere lähedal. Põhimõtteliselt kauplevad kõigega, mida maamajapidamistest leida võib sh. auto ja motikate osad.
Mõned hinnad: 408 uus rool 170 kr., Zim uus esituli 120 kr., Opel F 16 neljane uus käimar 480 kr.
Samuti oli igast uusi mootoriosi, a kuna sellel alal suht tume siis peate ise uurima minema.
\"Männi\" pood, u. 5km Rakverest Kadrina poole paremat kätt.

NB! Selle teema alla võiks jätta teistegi sarnaste kaupluste koordinaate, huvitav tuuseldada kui teele ette jääb:bounce:bounce:bounce


See pood asub siis Hulja alevikus
Vasta
#4

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Kadari
Opel F 16 neljane uus käimar 480 kr.
OT küll, aga F16 peaksid ikka kõik 5-käigulised olema (minu 200Nm jaoks loodud käigukasti lähisugulane-eellane)! Nõrgemate mootorite 4-käigune kast oli F10. R-seeriaid ma ei tea.
mida tähendab \"uus käimar\"?:o

teet,
satub nädala teisel poolel muidu Virumaale

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#5

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: 13piisab
aga F16 peaksid ikka kõik 5-käigulised olema (minu 200Nm jaoks loodud käigukasti lähisugulane-eellane)! Nõrgemate mootorite 4-käigune kast oli F10. R-seeriaid ma ei tea.
mida tähendab \"uus käimar\"?:o

teet,
satub nädala teisel poolel muidu Virumaale
F16 on olemas ikka 4 käiguga ka (kuigi seal kaane peal on vist kõigil 5 käigu skeem)olen ise sellise F16 4käigulise autolt maha võtnud.Kas see seal uus on,noo vaevalt pigem hoolega pestud:rull:lol:yes
Vasta
#6

pead ei anna, aga minumeelest oli kast uus, pooltelgede aukudes mingid tehase plastmassist korgid ees. Seal oli uusi Kadett(E) juppe veel, üks summuti kesmine osa, 2 velge, ehk midagi veelCoolCoolCool
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne