VW Type2 - 1976

Vaikselt siis ring number viis algamas. Loodetavasti saab selle ringiga probleemidest lahti. Siis jääb juba Meelise otsustada kui siledaks selle edasi teeme. Kuna kunstilised osad on päris paksu värvikihiga,siis ilmselt läheks päris ühtlaselt siledaks saamisek veel üksjagu kihte.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

Värv peaks selle aja peale umbes 5 sentimeetri paksune olema Smile
Kas see pisike mootor lisakilodega hakkama saab?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

oi mis kena projekt Cool
pole ammu kuulnud midagi, näinud kah Toungue

aga eks vaatame, palju veel kandejõudu järgi jääb kui see kiht peale saab 
siis saab otsustada palju veel kannatab peale lasta. Big Grin
Vasta

(19-04-2019, 20:12 PM)Marko Kirjutas:  Värv peaks selle aja peale umbes 5 sentimeetri paksune olema Smile
Kas see pisike mootor lisakilodega hakkama saab?

Bussil hetkel peal 4*2 kihti lakki. Millest ma arvan,et peale igat lakkimist lihvime ühe kihi jälle maha. Aga robustselt on üks kord lakkimist(kaks väga rasvast kihti) kusagil 6kg ringis lakki. Ehk peale on läinud siis 4*6kg=24kg Smile
Aga nagu ütlesin,siis osa lihvime maha.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

Ärge nüüd niimoodi erutuge! Niisama nokin siin õhtuse õlle kõrval Smile
Keep going!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Täna 5 aastat tagasi alustasin seda teemat.
Täna 5 aastat hiljem jõudis buss minu garaaži tagasi.
Nüüd on siis ka lakitud.
ja kui Wagoneer viitsib siis võib kirjutada mitu korda/kihti ja liitrit lakki lõpuks bussi peale sai.

Hakkab protseduur "pane puzzle kokku tagasi" mis järgneb eksami ülesandele "leia kõik asjad üles" 

nii sai "sõidetud" ühest hoovinurgast teise, ühest garaazist teise - panin poisi rooli ja piduri taha ja ise lükkasin hoogu  

Vasta

Liitrid löön nädala alul kokku. Aga neid oli palju Smile
Kokku sai 6 korda lakitud. Ehk kokku 12 kihti. Ilmselt vahepealsete tasandavate lihvimistega on 3..4 kihti ka eemaldatud.
Eks kui klaasid viled küljes,siis poleerib veel bussi üle ka.
Üks päris paras õppimise projekt igaljuhul. Sellise asja jaoks maalrile just koolis infot ei jagata. Õnneks oli abilisi üle väikse lahe,kes sellega aastakümneid tegelenud Smile
Aga Meelisele tänud,et meile sellise projekti teha usaldas.

PS! nagu viimasel pildil näha siis mootor vajas vahepeal veidi sättimist  Toungue


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

uued tihendid ja uus esiklaas
tagumised klaasid kõik vanad


[Pilt: t760_DSC_1326.jpg][Pilt: t760_DSC_1323.jpg]
Vasta

stangede kroom ei lähe kokku kogu justkui ülejäänud kerega.võibolla on laivis parem.sorry,see lihtsalt minu arvamus Rolleyes
Vasta

Vaatasin ennem pilti ja pole kroomstangesid näinudki. Kirju auto (võibolla liiga kirju) võttis kogu tähelepanu. 
Vara veel. Ootame lõpptulemuse ära ja katsume harjuda. Siis ehk päris äge. 
Töö muidugi tohutu tehtud, müts maha.
Vasta

(07-12-2019, 16:56 PM)sturmbannführer Kirjutas:  stangede kroom ei lähe kokku kogu justkui ülejäänud kerega.võibolla on laivis parem.sorry,see lihtsalt minu arvamus Rolleyes

+1, ehk päästaks üldpilti poleeritud full moon iluskilbid vms. Muidu on need kromatiseeritud stanged nagu hüüdja hääl kõrbes. Eks mingi variant oleks ka veel stangede keskmise liigenduse ülevõõpamine jne. Enihau, värvitöö on omas segmendis esmaklassiline.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

rahu rahu Big Grin , vara veel.
jah need on hetkel ainukesed läikivad asjad seal ja ilmselgelt osadele "karjuvad näkku" 
samas tuleb tunnistada, et päris elus on pildi kontrast vähe leebem see tähendab, et päris elus on värv säravam kui pildilt paistab. 
aga need kaks detaili ei jää kindlasti viimasteks

hetkel on kindlasti lisandumas läikivad esitulede võrud ja nn. kulmud, vw märk, ukse ja luukide käepidemed, peeglid.
ja on veel mõned mõtted.

ja kui tähte närida siis stanged polegi kroomitud - on hoopis poleeritud roostevaba Toungue
Vasta

(07-12-2019, 19:02 PM)DevilDeVille Kirjutas:  ehk päästaks üldpilti poleeritud full moon iluskilbid

Minu viis kopikat ka siia Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Igasugused "moonid" on läbitud teema.
Ei välista, et lõpuks midagi tuleb 
Aga hetkel on nad kõrvale jäetud ja plaan velgedega on teine.
Hetkel on valikus vaid keskkapslid mis kataksid rummu otsasid.
Ehk peangi neid otsima hakkama. Peavad sobima mb w123 velgedele ja olema kõrged.
Vasta

(07-12-2019, 21:15 PM)MeelisV Kirjutas:  Igasugused "moonid" on läbitud teema.
Ei välista, et lõpuks midagi tuleb 
Aga hetkel on nad kõrvale jäetud ja plaan velgedega on teine.
Hetkel on valikus vaid keskkapslid mis kataksid rummu otsasid.
Ehk peangi neid otsima hakkama. Peavad sobima mb w123 velgedele ja olema kõrged.

Kunagi on olnud suisa loogilise kujuga asju vabaturul:

[Pilt: bay-window-history.1466169984.jpg]

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

(07-12-2019, 16:56 PM)sturmbannführer Kirjutas:  stangede kroom ei lähe kokku kogu justkui ülejäänud kerega.võibolla on laivis parem.sorry,see lihtsalt minu arvamus Rolleyes

Selline kombo paraku jah tahab värvitud stanget. Kroomi lisamine võib asja ka hullemaks teha. Kuna need kroomitud pulgad pole mitte odav lõbu siis tasub enne pikalt kaaluda. Ega minu käsi ka kergelt ei tõuseks neid stangesid üle värvima, enne tasuks lõpuni minna nendega nii nagu on ja siis vaadata sama küsimust värske pilguga.

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta

(07-12-2019, 21:35 PM)spitfire Kirjutas:  
(07-12-2019, 16:56 PM)sturmbannführer Kirjutas:  stangede kroom ei lähe kokku kogu justkui ülejäänud kerega.võibolla on laivis parem.sorry,see lihtsalt minu arvamus Rolleyes

Selline kombo paraku jah tahab värvitud stanget. Kroomi lisamine võib asja ka hullemaks teha. Kuna need kroomitud pulgad pole mitte odav lõbu siis tasub enne pikalt kaaluda. Ega minu käsi ka kergelt ei tõuseks neid stangesid üle värvima, enne tasuks lõpuni minna nendega nii nagu on ja siis vaadata sama küsimust värske pilguga.
Tulenevalt hipikonteineri laiast levikust hobiautuna, on tema kromatiseeritud pulgad suht naeruväärse hinnaga. Samas on, nagu alati, nüansse - näiteks peeglid ei maksa halligi a nende toimivaks saamiseks tuleb reisida adekvaatse klaasisepa juurde, kes sulle kumerad klaasid lõikab. Kasvõi Terase uulitsasse.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

Võin kinnitada Meelise sõnu(olles ka reaalselt seda bussi näinud stangega),et need poleeritud stanged ei häiri seal väga reaalselt.Ja samuti ilmselt ei häiri ka muud lisanduvad läikivad vidinad. Sest selles värvis(olen ka seda päris ligidalt näinud Smile ) on päris jõhkralt igasugu "flake" helbekesi mis ka sätendavad päris tummiselt. Ma arvan,et päikese käes saab see buss kogu kerest särama nagu pühademuna Smile
Aga eks tõde selgub kui kevadel päikese kätte veereb. Aga väiksed kilbid oleksid küll just see mis vaja. Küsi Tõnise käest. Neid peaks saama suht mõistliku raha eest soetada. Kui ta ei viitsi siis anna teada. Midagi nuputame ikka välja.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)
Vasta

eks see selgub varsti mis sinna tuleb
baby moonid olid mingil ajal veel valikus loe: Jarmo mõttes
aga kõigepealt ootan kui veljed saavad oma viimase lihvi ja siis selgub kogu tõde
ja olgem ausad seni kuni mulle sobib on kõik hästi ja seni kuni mulle sobib järgin ma Jarmo ideid ja leiame koos selle "õige".

ehk 5 aastat tagasi polnud ju mingit ideed ja kava
oli "plaan" teha tehnika korda ja nautida seda rõverohelist Asja
üks asi viis teiseni ja paratamatus viis asja sinna kuhu pidi minema 
kuigi kuskil suhteliselt alguses tuli mingi koht kus oli selge, et asi ei saa tulema tavaline klassikaline pastelsetes toonides kahevärviline
mis hipibussides klassifitseeruks "hallmetallikdiisel"
mingil hetkel hakkas rohkem ka mingi plaan tulema või siis suund kuhu minna
kuigi lõplikku kava pole ju senini siis ilmselgelt on nüüd juba tegu kustom projektiga mis ei peagi olema tavapärane laiamassi toode

ei ma ei ole pahane et keegi oma arvamust avaldab las tulla äkki läheb mõni mõte ka tegudesse
Vasta

(07-12-2019, 22:59 PM)MeelisV Kirjutas:  ei ma ei ole pahane et keegi oma arvamust avaldab las tulla äkki läheb mõni mõte ka tegudesse

Kuna läikiva kiiluga klaasitihendiks vist tiba hilja, siis kroomi/roostevaba läike ühtlasemaks jaotamiseks üks vöimalus:

[Pilt: mega26482.jpg]

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne