Postitused: 3,162
Teemad: 37
Liitus: Jan 2012
Maine:
39
Vana teemat lõpust värakendades siis rattad käisid uuesti tasakaalustamas.
Seal oli mitu viga mis said parandatud.
Kehvalt puhastamata pind halvasti liimitud raskused
Valesse kohta liimitud raskused ja laiskus tahta asja teha.
Uus tegemine sai palju parem
Enam.pole raskused keevituse peal kus nad ei seisa.
Pind sai alt enne puhastatud ja nüüd raskused seisavad küljes. Samuti sai osad rehvid lahti lastud ja pööratud velje suhtes. Massid vähenesid oluliselt.
Palju kindlam tunne.
Postitused: 3,162
Teemad: 37
Liitus: Jan 2012
Maine:
39
Enne seda olnud teemaks tagumine pink mis voodiks vormub sai paika. Raam ja hetkel ilma polstrita vineerid seal peal. Ilusti autos kinni ja liigub ning moodustab mootori kattega ühtse voodi pinna.
Aga jah paras poolfabrikaat oli küll alguses.
Täna vaja veel kinnitused panna mis ei lase asjal loksuda. Ning siis polstrid.
Postitused: 3,162
Teemad: 37
Liitus: Jan 2012
Maine:
39
Ja siis kui ajaloost teemas veel tagasi minna siis on asjad juba nii vanad teemad ja või mingid teemad mida pole mõtet tagant järgi kommenteerida ja meenutada.
Aga jah buss seisis aastaid pm. Niisama. Väikest nokitsemist oli aga ...
Mõned asjad ajasid trammi rööbastelt maha ja noh ei tulnud seda asja tagasi, et edasi minna.
Peetud sai plaani erinevate asjadega.
Salong, polstrid, detailid.....
Ja siis see mootor ja
Asjad mis ei lahe sinna kuhu vaja nii nagu vaja hakkavad ärritama.
Nt. Uued ukse ja luukide tihendid on nii paksud et ei lahe kinni.
Noh kogus lõpuks inspiratsiooni motivatsiooni ja tolmu.
Eks ka raha
Tuli vahepeal ka uusi projekte ja tehtud veel mõnda vana asja ning elu vajas ka elamist.