Pilte ei näe
#1

Uus süsteem ja ma ei näe paljusid pilte isegi vastused ei lähe kohale ',olen vana loll kellel pole enam asja siis foorumisse?
Vasta
#2

Kardetavasti on tegemist brauseri ja selle lollikindlusega.
Mina miskipärast ei näe oma Firefoxiga ühtki "ToJube" videot, pean Chrome'ga neid vaatama...
Vahepeal kasutasin vana Linux Mandrake op.süsteemi. Sellega ei näinud enam pooli asju, või ei pääsenud sisse, olenemata brauserist.

/...on see eesti keel ikka imelikuks läinud.../ Cool
Vasta
#3

ilmselt tasuks oma arvutit mõnele IT inimesele näidata. ilmsesti on midagi hapuks läinud.
Vasta
#4

Mul on tutikas arvuti ja Win 8.1, hästi ei usu, et seal midagi hapuks on läinud. Aga pooled foorumi funktsioonid ei toimi. Win 7 toimetab enam-vähem normaalselt.
Vasta
#5

Win 7 ja IE-ga on võimatu saata Ps-e või vastata neile (proovitus 3-s arvutis). Kaob just viimasena sisestatud tekst - viited lähevad läbi. Rebasega samas arvutis asi töötab.  
Vasta
#6

(05-11-2014, 14:56 PM)Raudpats Kirjutas:  Mul on tutikas arvuti ja Win 8.1, hästi ei usu, et seal midagi hapuks on läinud. Aga pooled foorumi funktsioonid ei toimi. Win 7 toimetab enam-vähem normaalselt.

Sama siin, seitsmega pole proovinud. Foorumi arendus on lihtsalt pooleli jäänud. Siin on erinevates seda küsimust puudutavates teemades hulk küsimusi õhus, mõned neist minugi esitatud.

PS kui keegi tahab tähelepanu siis võib kasvõi oma postituse juures kasutada võimalust "teata sobimatust postitusest" ja vastused tulevad kiirelt, siin ei loe adminnid kõiki postitusi.

PPS kas igal mehel on kindlasti vaja uuenenud foorumi probleemidele tähelepanu juhtimiseks uus teema teha? Niimoodi läheb pilt väga kirjuks.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#7

Minu arvates on IE juba ammu töökõlbmatu. Rebasega saabki veel liigelda. Nii Windowsis,  kui Linuxis.
Chrome on ka söödav.
Vasta
#8

(05-11-2014, 18:31 PM)samodelkin Kirjutas:  Minu arvates on IE juba ammu töökõlbmatu. Rebasega saabki veel liigelda. Nii Windowsis,  kui Linuxis.
Chrome on ka söödav.

OFFTOPIC -  TEEMAVÄLINE !!!
No offence (loe: pole mõeldud solvanguna) - aga viimased 10+ aastat pole kasutanud IE brauserit ja pole kokku puutunud ka netiprobleemidega. Rebasefänn, kuigi viimasel ajal akanud irmsalt mälu sööma. Hädapärast on ka Chrome söödav. Omad lehed lisatud script /tunneb brauserit/ mis IE omanikud saadab rebase allalaadimislehele. Chrome paraku on veidi picky puhta koodi suhtes. Kes saab aru see saab aru, kes mitte - see solvub.
Vasta
#9

taavi, irw Big Grin
äkki võiks seda foorumikolakat mõnele IT mehele näidata Toungue
Vasta
#10

(05-11-2014, 19:44 PM)pannkook Kirjutas:  taavi, irw Big Grin
äkki võiks seda foorumikolakat mõnele IT mehele näidata Toungue

Tegelikult võiks küll, kui kõige uuemas Aknas ka ei taha töötada.
Isiklikult pole erilisi probleeme kohanud, kasutan põhiliselt Google Chrome nimelist sirvijat. Tegelikult on arvutis kolm erinevat sirvijat, kasutan vastavalt vajadusele ja võimalustele. Igapäevases töökeskkonnas viibimiseks kasutan paraku IE-d, sest teistel on audentimisega probleeme.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne