14. Uunikute Talveralli eelmäng
#21

Ka minu azlk 412 on läbinud totaalse kere ja värviuuenduse ja näeb vägagi šikk välja
[Pilt: 01073773338b86f.jpg]

Kuid sel aastal üritaks siiski vahetada vene tehnika lääne oma vastu ning selleks on 83a volvo 240GL sedaan.Hetkel käsil kerekeevitus, kui kõik plaanimööda liigub ,siis rajal näeme!

vanad volvod, sekka mõni muu liikur...

Ostan vanu VOLVOSID! 200,700 ja 900 seeria, igas seisukorras 52 93 905
Vasta
#22

Juhul kui rajale lubatakse, siis tuleks koos teistega võidukalt kilomeetreid läbima üks 85ndal aastal sündinud 80 B2 Wink
[Pilt: 01077571052a79f.jpg]
Vasta
#23
Lightning 

Vast lastakse ka "Matu" rajale.
1973 Volli 142

[Pilt: large_28958923_0nzR.jpg]

Datsun (620) 1500 pickup läks teistele meestele kasutusse, nüüd siis hangitud uus "rallikas".

1987 Volvo 740 "kastikas"
2001 Volvo V70XC
Vasta
#24

Nagu paljudel teistelgi on ka minul kõik ulmelised plaanid teostamata, mistõttu üritaks Eesti ainsal mootorrataste talverallil osaleda juba tuttava aparaadiga. Paar uut asja on ka nagu jope ja kiiver. Paagi värvkatte uuendasin ka pintsli ja hämmeraidiga, kuna eelmisel rallil kulus värv koos kirjadega maha.
Palun taas kiletatud legendi, mis töötas väga hästi v.a. ristsõna leht - ehk saab sellele ka mingi hea lahenduse? Märjas keskkonnas ei taha see tavaline paber sugugi ühes tükis kile vahelt välja tulla ega tagasi minna.

Lisatud ka pilt eelmisest aastast, kes selle pildi tegi ei mäleta enam, vabandan.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#25

(11-11-2014, 15:27 PM)Aibast Kirjutas:  Vast lastakse ka "Matu" rajale.
1973 Volli 142

[Pilt: large_28958923_0nzR.jpg].


Datsun (620) 1500 pickup läks teistele meestele kasutuse nüüd siis hangitud uus "rallikas".
Huvi pärast küsin, et kas tõid selle auto uppsala lähedalt? Täpsemalt märstast?

Ei tea kas 1986 aasta Justyl ka rajale asja on? Ei mina üheveolise autoga talvel sõita julge Big Grin
Vasta
#26

(12-11-2014, 00:42 AM)Tsuky Kirjutas:  Huvi pärast küsin, et kas tõid selle auto uppsala lähedalt? Täpsemalt märstast?

Ei tea kas 1986 aasta Justyl ka rajale asja on? Ei mina üheveolise autoga talvel sõita julge Big Grin

Täitsa eesti inimese käest ostetud Smile

1987 Volvo 740 "kastikas"
2001 Volvo V70XC
Vasta
#27

(12-11-2014, 00:42 AM)Tsuky Kirjutas:  Ei tea kas 1986 aasta Justyl ka rajale asja on? Ei mina üheveolise autoga talvel sõita julge Big Grin

1986. Justy-liste kohta käis vist see rida, et kui piloot on üheksakümnendatest, siis veab välja  Big Grin Eks Priit pärast õunte pealt vaatab.
Vasta
#28

90-ndatest olen ma ka. Tõsi küll sünniaasta poolest ja sedagi õige napilt Big Grin
Vasta
#29

(11-11-2014, 19:23 PM)isandpauk Kirjutas:  Nagu paljudel teistelgi on ka minul kõik ulmelised plaanid teostamata, mistõttu üritaks Eesti ainsal mootorrataste talverallil osaleda juba tuttava aparaadiga. Paar uut asja on ka nagu jope ja kiiver. Paagi värvkatte uuendasin ka pintsli ja hämmeraidiga, kuna eelmisel rallil kulus värv koos kirjadega maha.
Palun taas kiletatud legendi, mis töötas väga hästi v.a. ristsõna leht - ehk saab sellele ka mingi hea lahenduse? Märjas keskkonnas ei taha see tavaline paber sugugi ühes tükis kile vahelt välja tulla ega tagasi minna.

Lisatud ka pilt eelmisest aastast, kes selle pildi tegi ei mäleta enam, vabandan.

veekindel marker?  Smile motikameeste ristsõna ise peaks siis olema kiletatud v lamineeritud. küünelakiga saad kustutada kah, kui sassi läheb Wink 

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
Vasta
#30

(12-11-2014, 22:59 PM)Tsuky Kirjutas:  90-ndatest olen ma ka. Tõsi küll sünniaasta poolest ja sedagi õige napilt Big Grin

Siis sobib ja kõik vajalikud eeltingimused on ju täidetud Big Grin Muidu ongi noortel meestel vaid pemm ja trihvt...
Vasta
#31

Tuleme... Külg ees.
[Pilt: 23302461ece283_m.jpg]
Vasta
#32

AEROFLOTIL jälle eluvaim sees,pidurdab ja laeb akut.
Esimene lumi katab maad ja Priit tõttas juba Talveralliks rada otsima. Big Grin


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#33

(22-11-2014, 01:19 AM)aksel73 Kirjutas:  AEROFLOTIL jälle eluvaim sees,pidurdab ja laeb akut.
Esimene lumi katab maad ja Priit tõttas juba Talveralliks rada otsima. Big Grin

Vastab tõele: seekord alustame ettevalmistusprotsessi oma Kohtunike seltskonna "motiveerimisega" ja topime Aerofloti pilgeni täis kohe mitme Kohtuniku sünnipäeva koostähistamisele sõiduks. Muidu on ikka nii olnud, et meil asjad juba ammu töös ja siis lihtsalt teatad sõpradele, et "onju Teil pole veebruaris jälle mitte midagi muud tarka teha ja olete jälle Talverallil Kohtunikud...". Mitte, et keegi kunagi "ei" oleks öelnud, pigem tehakse julgelt 6 kuud ette kodus "salaja" ettevalmistusi aga siiski.
Marsa liinil Mustamäe-Nõmme-Saue-Nõmme-Mustamäe-Nõmme läheb õhtul liinile...
PS: kes paneb tähele, siis mul on juba Peakohtuniku "vorm" seljas Big Grin Selles jopes on tehtud eranditult kõik ja karvamütsiga viimased 6 sõitu. Algusest lõpuni.
Vasta
#34

Kas planeerite toimumisaega jälle seal vabariigi aastapäeva kandis? See peaks nüüd nädala keskele jääma.
Vasta
#35
Photo 

IGATAHES, ILMTINGIMATA!!!
Seekord proovime Niva ära. Mosse ja Volgaga juba küll sõidetud.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Harjutamine teeb meistriks (hiljem tsehhi juhatajaks).
Vasta
#36

Mul pole muud talvetehnikat kui see
[Pilt: IMG_5897.jpg]
Priit teab et kui vaja tulen appi või loksun kuskil kuidagi kaasa. Üritusest eemale ei taha jääda ja nr63 ka ära ei anna Smile
Vasta
#37

Priit, kas kirjutad meremiilides legendi, kui keegi selle rajale toob?
http://www.auto24.ee/used/1065716
Vasta
#38

(24-11-2014, 21:59 PM)nymmik Kirjutas:  Priit teab et kui vaja tulen appi või loksun kuskil kuidagi kaasa. Üritusest eemale ei taha jääda ja nr63 ka ära ei anna Smile

Ma tean, et Sul on mõni auto veel kollektsioonist puudu, näiteks vana hää hainina kolmene Big Grin Kuigi ma kahtlustan, et sellise bemari hind ei tohiks küll 700 tugriku juurde jääda.
[Pilt: autod_11.11.14_094.jpg]

Sealtsamast leiab ka ökomahvia omale mõne vanakooli sõiduki, mida mõne kuvaldalöögiga sirgestada. Aga see on siis täna kell 14.00!!!
Vasta
#39

(25-11-2014, 09:59 AM)PlyVal64 Kirjutas:  
(24-11-2014, 21:59 PM)nymmik Kirjutas:  Priit teab et kui vaja tulen appi või loksun kuskil kuidagi kaasa. Üritusest eemale ei taha jääda ja nr63 ka ära ei anna Smile

Ma tean, et Sul on mõni auto veel kollektsioonist puudu, näiteks vana hää hainina kolmene Big Grin Kuigi ma kahtlustan, et sellise bemari hind ei tohiks küll 700 tugriku juurde jääda.


Sealtsamast leiab ka ökomahvia omale mõne vanakooli sõiduki, mida mõne kuvaldalöögiga sirgestada. Aga see on siis täna kell 14.00!!!

Eks varu-varu-variant on ka Lada2103Estate hübriid ja 2106 millega oleks soe sõita. Vaatame arutame Wink
Vasta
#40

Mul on soov tulla Talverallile soolo rattaga. Kas üksi sõites on võimalik legendi lugeda või on mingi teine lahendus?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne