14. Uunikute Talveralli eelmäng
#81

(16-12-2014, 16:01 PM)hundu615 Kirjutas:  Ma võin Roostal ka lõpetada Big Grin

+1
Vasta
#82

Arvestades telkide ja gateringi pakkumisi peaks saama ürituse korraldada suvalise põllulapi peal. Ehk on mõtlemine liiga raamidesse jäänud? 

Markoätteiolekäinudjaseekordkakahjukseitule

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#83

(16-12-2014, 15:53 PM)Ööbik Kirjutas:  Mulle meeldib magada lageda taeva all, uni on kohe eriti hea kui vanake ülevalt vaatab!

See vist vähendaks ka nooremate osalejate tulva Toungue

Peakohtunik, ae: mõttel on jumet. Eriti välitoitlustuse ja tantsulka näol. Telgirent on ju odav...
Vasta
#84

(16-12-2014, 16:55 PM)Marko Kirjutas:  Arvestades telkide ja gateringi pakkumisi peaks saama ürituse korraldada suvalise põllulapi peal. Ehk on mõtlemine liiga raamidesse jäänud? 

Ei tule kõne alla ka, sest me oleme "vanad" ja peale pikka päeva TALVEL õues tahame tuppa sooja...  Õues magab ja möllab seesama kohtunikepunt SUVEL meie juures maal Wink Tubane tegevus ja soojad sussid sobivad meile. 
Vasta
#85

(16-12-2014, 17:07 PM)PlyVal64 Kirjutas:  ...Ei tule kõne alla ka, sest me oleme "vanad" ... tubane tegevus ja soojad sussid sobivad meile. 

Vihje selletalvise ralli dresscodele?
Vasta
#86

selles telgis magasin mina ja kui just noaga ei ähvardatta, siis sinna tagasi ma ei taha minna (väljas oli -30, koht soome uunikute ralli)
Vasta
#87

(16-12-2014, 19:39 PM)supp Kirjutas:  selles telgis magasin mina ja kui just noaga ei ähvardatta, siis sinna tagasi ma ei taha minna (väljas oli -30, koht soome uunikute ralli)

Tere.
Mina ööbiks iga kell uuesti talvel telgis,suvel pole telkki vajagi,kui just rämedat vihma ei saja.
Hr.supil oli vähe külmarohtu.Meil oli lausa lux telkk,koos kütja daamiga.
A.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#88

Mõningatel Soome talvistel motoüritustel on telgid ja 24h kütja korraldajate poolt. Olen proovinud ja ei saanud midagi nuriseda.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#89

a mis juhtuks, kui lõpetaks hoopis Tallinnas. broneeriks mõne maa-aluse parkla, tooks sinna sisse caterigi koos müügibaariga, toolid-lauad, lava, väikese tehnika ja pidutseks hommikuni, nagu alati. Tallinna inimesed saavad taksoga koju (neid vist on ka kõige rohkem?), kaugema kandi inimesed magavad sõprade, sugulaste või kaasrallitajate juures. 
arvestades, et ralli peale läheb nagunii paras ports eurosid (vähemalt minul on küll alati läinud), tehke jõulukinkide hullusesse väike kärbe. näiteks 30 euroga per inime saab ka juba miskise ööbla võtta.
utoopia? Smile

Edit 1: kui maa-alune parkla on liiga hard core, siis nt Telliskivi Roheline saal (miski 900m2 peaks kokku pinda olema) on rendihinnaga 350eur (koos koristusega). Selveri köögist välja kasvanud Gurmee Catering võtab lihtsa õhtusöögi eest ca 10eur ja ei olegi solk ning küll need toolid-lauad ka sisse saab Wink
lihtsalt uitmõte...

Edit 2: Rohelist saali peab küll kütma eelnevalt, aga ma ei ütleks, et arvestades ralli mastaapi, see miski summa oleks. kui on 500 inimest, siis alla euro per inime ja saal peaks soojaks saama (hiljem kütavad inimesed ise kah, ega see väga soojapidav ruum iseenesest pole). või siis usun, et ka ralliseltskonnast on kindlasti kellelgi asisemaid sorti soojapuhujaid.

hääd,
Lind

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
Vasta
#90

Evelinnu jutul on jumet.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#91

+1 Smile  Igati päri eelneva ideega.
Lisaks, miks ei võiks lõpupeo kohaks olla mõni selline suurem ruum kuhu ka auhinnalise koha saavutanud ekipaazide sõiduvahendid sisse mahuks. Sellist ruumi kuhu kõik osalevad masinad sisse mahuks on vist raske leida, aga päris fun oleks pidu ja pillerkaar keset "autonäituse saali" nostalgiliste rallikate kõrval Cool
Vasta
#92

(17-12-2014, 01:04 AM)johnny Kirjutas:  +1 Smile  Igati päri eelneva ideega.
Lisaks, miks ei võiks lõpupeo kohaks olla mõni selline suurem ruum kuhu ka auhinnalise koha saavutanud ekipaazide sõiduvahendid sisse mahuks. Sellist ruumi kuhu kõik osalevad masinad sisse mahuks on vist raske leida, aga päris fun oleks pidu ja pillerkaar keset "autonäituse saali" nostalgiliste rallikate kõrval Cool

Laagri City Kontserdimaja? Smile nende rendihind algab ka 300 eurikust ja kütma ei pea, aga kasvab suhtkoht iga liigutusega. samas on Priidul suurepärane läbirääkimisoskus ning äkki on LCK hoopis huvitatud kõmust ja autodest...

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
Vasta
#93

survepesur ka ukseees olema siis, peoriided ja peosaal saavad üsna rokaseks ja autode sulamise ajal vaja peokäigus kasutada kummikuid jalga keerutades Big Grin



Vasta
#94

Jah ega need rallitajad muust ei unistagi kui peale unetuid öid garaazis lõpetada üritus garaazis. Arvestades seda. et jauram kestab tavaliselt kukelauluni siis päris koomiline vaatepilt oleks kui hommikul kaubanduskeskuse parklas mingid vennad rosoljet veel sõövad.
Vasta
#95

Ega mind huvitaks "hirmsasti" pärast pikka päeva niiskes ja külmas maa aluses garaasis porist ja õlist jm. jamast tilkuvate autode vahel nina tatine peas rummi lasta ja jalga keerutada. Jääme ikka realistideks.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#96

Peipsi äärne endine pioneerilaager Remniku?

Seal suur saal ja suhteliselt palju majutuskohti, ehk annab seal midagi teha.

remniku.ee

veel Pärlselja puhkekeskus

parlselja.ee

veel Nelijärve puhkekeskused

need ainult kiired otsingud ja ainult ideed
Vasta
#97

(17-12-2014, 17:46 PM)hundu77 Kirjutas:  Peipsi äärne endine pioneerilaager Remniku?

Seal suur saal ja suhteliselt palju majutuskohti, ehk annab seal midagi teha.

remniku.ee

veel Pärlselja puhkekeskus

parlselja.ee

veel Nelijärve puhkekeskused

need ainult kiired otsingud ja ainult ideed

kuna minu tööks on ürituste korraldamine, siis ma ei paku ideid, mis oleksid ebamugavad osalejatele. pole ma ka kordagi maininud, et maa-alusesse parklasse peaks autod sisse sulama võtma ning et seal külm on Big Grin
aga see selleks, pigem ma edaspidi ei topi oma nina siia teemasse...
 
lihtsalt kiire ülevaade kiirelt otsitud ja ju siis mitte süvenetud ülalpakutust, ehk on abiks:
* Nelijärve suur saal ei mahuta ära 500 inimest, max on 200 kui mu mälu mind ei peta. majutavad miskine alla 300 vist. iseenesest koht on täitsa tore.
* Pärselja on suht kallis, kui Aivar just heas tujus pole kokkuleppe sõlmimise hetkel Smile ning mälu järgi nad vist talvel ei toimeta üldse. samuti puudub neil saal 500 inimesele. max oli vist 200 in, mis ühte ruumi mahutavad. suvel saab seal magada üle 500 inimese, aga talvel mitte...
* Pärseljast kiviviske kaugusel on Varemurru, omanik sama. seal olen küll veebruaris korraldanud, kuid seal ei ole suurt saali, kuhu 500 in ära mahuks. talvel on ka majutuskohti vähem kui suvel, ca 100.
* Remniku majutab talvel max 80 in. suurde saali mahub lapsi ca 250. talveperioodil veed välja lastud, eraldi kütmine jne.

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
Vasta
#98

kui siin on asja tundvad inimesed koos, siis otse äkki Priidule nõu ja jõudu anda. Kui kohti nii täpselt teada, on ka ehk potensiaalseid pakkumisi.

Enivei,teemasse jäädes, Kadetil julgelt 1% põhja olemas...



Vasta
#99

(17-12-2014, 18:39 PM)Jossu Kirjutas:  kui siin on asja tundvad inimesed koos, siis otse äkki Priidule nõu ja jõudu anda. Kui kohti nii täpselt teada, on ka ehk potensiaalseid pakkumisi.

Enivei,teemasse jäädes,  Kadetil julgelt 1% põhja olemas...

ma andsin oma nõu ära juba Smile sest Priit - olles seda asja üle 10 aasta korraldanud - on kõik Eesti kohad läbi kamminud ja ma olen temaga nõus, et selliseid suuri kohti looduses ei ole peale nende paari, mis on Priidul ka teada ja meil läbi käidud korduvalt.
seetõttu tuligi mõte, et äkki Tallinnas lõpetada. lihtsalt ideena esitatud. alustada võib ju kusiganes Karu-Paidest...
aga minul isiklikut ei ole mingeid nõudmisi, Roosta on tore ja ükskõik, kuhu ka ralli seekord ei vii, olen ma ikka nõus! Big Grin
PS Priit on täiesti teadlik  minu ametist ja teadmistest, aga ega kivist vett välja pigista. kui ikka suuri kohti pole, siis pole...

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
Vasta

(17-12-2014, 19:38 PM)kalacompany Kirjutas:  Narva-Jõesuu... Padaorg. Kohtla Järve. Kogu Ida Virumaa. Ega ma ei tea äkki on sealnemarsuut ka kunagi juba tehtud.

Jälle ööbimised ja saalid sellele kambale. No ei ole neid suuri ruume võtta. 100 - jah. 200 - leiame. Aga sealt edasi tuleb vastuseks mömm...

Aga teed on sealkandis lahedadWink Leiab ka Venemaa teid ilma piiri ületamata. Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne