K-58 1959a
#1

Noh ega siit suurt juttu polegi! Sain päranduseks, taat täristas temaga aktiivselt ringi kuni 1991a sügiseni siis jäi seisma. 
Ise olen sõitnud kokku ca 150km

Puhkamas kultuurikihi all
[Pilt: large_29005039_Z2OK.jpg]
Plaanid: kogu tihendite ring välja vahetada ja esivedrustust uurida, ratas hoiab tiba viltu. Vaja oleks tagapiduripedaali ja musta taustaga spidokat. Originaalsuse rikub mu teada ära esihark, taat olla kraavi põrutanud. Muidu komplektne pill. Eelmisel suvel läks lükates peaaegu kohe käima, jalgstarteist sunnik ei lähe.

Veel pole maha löödud
Vasta
#2

Mul ka sarnane käkk kuuri all juppidena aga ,et leida aega midagi temast teha pole  Sad


Vasta
#3

Täna sain siis veel ühe mootori juurde Big Grin Puudu on genekas ja käiguvaheti.Tuttaval vanal oli üle, tegime ühe T25 hüdrosilindri vastu vahetust,. Paras käkk on jh lõugab kui pöörane aga sittagi edasi ei liigu. Selles on sul õigus ksf MAZ

Veel pole maha löödud
Vasta
#4

Tee olemasolevatest juppidest pildid, mida vahetada soovid. Ma mingi aeg tegelesin minskitega. Ehk on sulle sobivad tükid veel riiulis alles.
Vasta
#5

ilmselt viisakas silinder ootab vahetust!

Veel pole maha löödud
Vasta
#6

(11-11-2014, 21:24 PM)JaakH Kirjutas:  . Paras käkk on jh lõugab kui pöörane aga sittagi edasi ei liigu. 

Kontrolli, ilmselt on kett maas või ei ole käik sees!  Sad
Vasta
#7

Austatud isand Kass! sellel Kolentinil ehk perekesksel hüüdnimega Mustik on vist tõesti miskit puudu mis selle uurin välja kevadeks. Ise arvan et hoopis sidur jamab! Praegu on nutused ajad ei saa vana lauda traktorit putitada ja pluss 100 asja veel millest olen kirjutanud. Jäin vahepeal töötuks Sad Nu sain tööle jälle õnneks ,nüüd on oodata juba esimest palka see kuu lõpus Smile Ehk saab neid palju kirutud eurorublasid ka pikemalt pangakaardil näha.

Veel pole maha löödud
Vasta
#8

Küll sul ikka jagub seda tehnikat Smile  Mis järgmiseks? Smile 
Vist isegi mäletan kui su vana (minujaoks toona lapsena purgionu Smile ) sellega sõitis!
Vasta
#9

Purgi on sellega ringi ei kärutanud vaid ta traktor sai mulle, see motikas on vanaisa oma Big Grin Järgmiseks tuleb ilmselt surm. Pooleli asju on palju

Veel pole maha löödud
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne