Küsimus multimeeter ц4324 kohta
#1

Oli tarvis osutiga voltmeetrit ja isalt küsides kostitas ta mind lahkelt sellise masinaga:
[Pilt: c4324.jpg]
Kuid kohe tekkisid ka mõned küsimused, mis mulle kui mitte venekeelt oskavale tegelasele näivad üle jõu käivat, näiteks milleks on seadme alumises servas rattake ja kõrval asuv tuli "usd"?

Ja kas kellegi on mõnda vahvat mõtet kuidas tööle panna oom meeter mis vajab 4-3,2 v toitepinget, ise mõtlesin ehk sobiks liitium ioon aku element, kuid kuidas seda laadida kui ta on akupakist välja võetud?
Vasta
#2

(11-11-2014, 11:39 AM)pvr Kirjutas:  Oli tarvis osutiga voltmeetrit ja isalt küsides kostitas ta mind lahkelt sellise masinaga:
[Pilt: c4324.jpg]
Kuid kohe tekkisid ka mõned küsimused, mis mulle kui mitte venekeelt oskavale tegelasele näivad üle jõu käivat, näiteks milleks on seadme alumises servas rattake ja kõrval asuv tuli "usd"?

Ja kas kellegi on mõnda vahvat mõtet kuidas tööle panna oom meeter mis vajab 4-3,2 v toitepinget, ise mõtlesin ehk sobiks liitium ioon aku element, kuid kuidas seda laadida kui ta on akupakist välja võetud?

УСТ 0 peaks maakeeli tähendama nulli häälestamist või seadmist või kalibreerimist millist toimingut enne mõõtmist teha.
Vasta
#3

Mul ka taoline arhailine riistapuu olemas, päris huvitav sellega mõõta.

UST 0 -ga  takistuse mõõtmisel paned juhtmed kokku ja krutid lülitit edasi-tagasi kuni osuti näitab oomi skaalal nulli.
 Toiteallikaks läheb sinna kaks elementi, mis näiteks oomipoes müügil, pole vaja laadida ja kestavad kaua.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne