Vene toodang
#1

Kas Venemaal toodetakse veel mootorrataid? Minule meeldivad vanemat tüüpi IZ-id, näiteks IZ Jupiter 3 ja vanemad. Need on ilusalt ümarate kehaosadega. Uuemad on liiga kandilised.

Kas neid vanemaid mudeleid veel tehakse ja kas üldse seal IZ mootorrataid tehakse.

Ükskord ma nägin ühte IZ Jupiter-i, mis oli vesijahutuse ja ketaspiduritega. Ei tea, kas oli originaal või mitte, kuid keha oli enam vähem Jupiter 5 oma.
Vasta
#2

Kurvastuseks pean tõdema et vanu izhe enam ei toodeta aga uusi mudeleid toodetakse küll.see vesijahutusega izh on tehasetoodang
Vasta
#3

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Raigo
Kurvastuseks pean tõdema et vanu izhe enam ei toodeta aga uusi mudeleid toodetakse küll.see vesijahutusega izh on tehasetoodang

mis jutt? izh-idel viies seeria täies elujõus alles. mõned lisad küll küljes (vesijahutus, ketaspidur, valuvelg, õlitus, osadel planetadel 2 summutit) samuti siis uued junkerid ja mõned eriteenistuse masinad izhevskist.

esmase ülevaate saamiseks www.mcasta.ru

EDIT: sorry, Raigo, ei tahtnud liiga teha. suhteline, mis see vana izh on. viies seeria on ka juba 20 aastat vana. siin võis teema algataja aga vist neid veel vanemaid mudeleid mõelda.
Vasta
#4

Kas venemaalt neid tsikleid meile tuua lubatakse? Kas nad vastavad nn. EU standarditele?
Vasta
#5


kuda viies izh 20 aastat olnud on ?89 või 90 vist tuli tootmisse nii et 20 on vist sutsu üle pakutud Toungue ja ma mõtlesin vanemate all plan 3 või plan 1
Vasta
#6

valed andmed sul.
vaatan küll kodust täpsemalt järgi, aga jup-5 oli umbes 85 algus. planeta uurin siis täpsemalt järgi.



Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Raigo

kuda viies izh 20 aastat olnud on ?89 või 90 vist tuli tootmisse nii et 20 on vist sutsu üle pakutud Toungue ja ma mõtlesin vanemate all plan 3 või plan 1
Vasta
#7

asi siis konkreetsem:
jupiter-5 ilmus 1984 lõpp ja planeta-5 1987.

seega ike 20 aastat.
Vasta
#8

kas jupiter 5 ja jup 4 toodeti paralleelselt ? minu andmete järgi toodeti jup 4 kuni 1987 samas ehk eksin sest netis saadut ei saa alati uskuda
Vasta
#9

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Raigo
kas jupiter 5 ja jup 4 toodeti paralleelselt ? minu andmete järgi toodeti jup 4 kuni 1987 samas ehk eksin sest netis saadut ei saa alati uskuda

eks ma vaata jälle täpsed aastaarvud oma materjalidest järgi, aga mingi aeg tehti neid koos jah. kas just 1987-ni, aga mõnda aega küll. esimesed \"viied\" olid ju ka tegelikult põhimõtteliselt \"nelja\" plekkidega, peaasjalikult oli ainult mootor uus. eks keegi võib olla on ekslikult arvanud, et needsamad olidki tegelikult veel \"neljad\". venelased tootsid ju lattu juppe ja need oli vaja ära realiseerida.
Vasta
#10

leidsin andmeid, et jupiter-4 lõpetas ilmumise 1985.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne