O: "pre-67" VW põrnika keredetaile; võib ka muud pakkuda!
#1

hetkel on aktuaalsed just kereosad. Kodutöö on mul sobivuste osas natuke poolik, niiet kindla sobivuse täpsustan konkreetse jupi viite puhul. Viidata võib julgesti - pigem rohkem, kui vähem!
- esitiivad (keevitust mittevajavad või ainult alaäärest ja natuke). Sobivad kuni '67
- tagatiivad (keevitust mittevajavad või ainult alaäärest ja natuke). Sobima peaks kõik kuni 74a omad, v.a. Super Beetle
- uksed (keevitust mittevajavad). Need peaksid sobima ka hilisematelt põrnikatelt
- tagaklaas. Sobivad kõik '64+a omad, v.a. Super Beetle. Soenduselemendiga või ilma
- tagatuled + tulealused ('60-'67)
- "mügarikega" põhjale sobivad istmed. Sobima peaks Golf2 ja ehk veel ka muude VAG grupi sõidukite omad. Peavad olema 2-ukselise omad ehk seljatugi liikuma

võib pakkuda suht kõike, mis eelkõige pre-67 põrnika küljes käib. Vahetuskaubaks võin leida mootoriosi.

Teet
533 666 06

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#2

otsin ikka:

hädavajalikud:
- juhiuks
- esitiivad (kuni -67). Järgmine NV lähen ja torgin Lõunas neid
- tagaklaas (kõrgus ca 410mm)
- pakiruumi põrand, mis asub käigukasti kohal. Mul tagaklaasi asendanud ja kohati ära hävinenud kile tõttu on see olnud tihti märg ning saanud rahus oksüdeeruda
- "mügarikega" põhjale sobivad istmed. Sobima peaks Golf2 ja ehk veel ka muude VAG grupi sõidukite omad. Peavad olema 2-ukselise omad ehk seljatugi liikuma

"nice to have" jupid on:
- tagatiivad. Sobivad ka uuemad ja isegi "elevandijala" omad: natuke plekki juurde pannes peaks vanale tulele ok olema
- kõrvalistuja uks
- uksetiftid. Kui kellelgi on eri mõõtudes (originaal peaks olema 7,95; rem mõõdud 8,05 ja 8,15), siis võtaks / prooviks. Ei taibanud neid 1tk igat mõõtu tellimusse panna: katse-eksitusega saaks teada, mida mul täpselt kusagile vaja.
- tagatuled + tulealused ('60-'67)


Teet
533 666 06

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne