Andke nõu Muhule muhu ostul :)
#1

Tre

Võimalus siis saada endale muhk 2000kr käigukast ei tööta ja mõned rooste augud

Pildid:
siin

vastavalt autori soovile tõstis usku

kõik mis ei tapa teeb tugevaks Toungue

müüa mosse 408 juppe
Vasta
#2

lisaks sain teada ,et masin seisnud 4-5 aastat ja tokke pole (võltsitud) Sad

Tänud USKU

kõik mis ei tapa teeb tugevaks Toungue

müüa mosse 408 juppe
Vasta
#3

minu jaoks see konkreetne isend ei sümpatiseeri. plekiaugud plekiaukudeks ... kuid, kui sellised augud juba olemas on, siis võib juba kandevosa ka mäda olla. see obiks pigem varuosadeks vms. ja värv ning muu selline lubab oletada, et selle kallal ebanormaalseid võtteid on kasutatud (vbla pöllurallikas, niisama käeharjutus vms)

u.
/ei ostaks seda selle rahaga/

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com
Vasta
#4

japp, paras sai tegelikult, värvi koordub nagu kopli korterite seintelt.

Käisin seda isegi vaatamas paar nädalat tagasi, tõsi mind huvitasid ainult dokumendid, sest autost ei leidnud ühtegi detaili mida mina saaksin endale kasutada.

Dokkide järgi oli vist üldse roheline ?
vahet pole sest need nagunii vist üleelmise omaniku nimel nagu müüja käest kuulsin.
Vasta
#5

Sul ei vea,2000 on ikka liiga palju selle rääbaka muhu eest kysida.
Mul vedas, ma sain enda oma ainult 700.-ga.Ja sellel oli veel hiljuti remont tehtud.
Vasta
#6

ma sain muhu 2000 ja oli kapremont poolepeal uued jupid küljes ja keevitustööd tehtud ja minuarust on se roosa värv tollel muhul ilgelt rõve kohe näha et omanik on ebanormaalseid asju teinud
Vasta
#7

yo aidake mulle keegi dokumendid sebida kuskilt, nutt tuleb peale kui kevadeks ei saa. Maksan sulas ja palju küsitakse! :bounce
Vasta
#8

tegelikult leitsin uue kuulutuse (vana oli tõesti raju)

uue hind 3000 ja kere tööd tehtud ainult värvimatta AGA TUUNITUD: laiad rehvid ja Fiati istmedSad

kõik mis ei tapa teeb tugevaks Toungue

müüa mosse 408 juppe
Vasta
#9

Kõikidele dokumentideta Muhkudele!

Autode registreerimisega tegeleb ARK. Neile tuleb kirjutada avaldus koos selgituste ja põhjendustega, kust kohast see liiklusvahend on saadud. Juhul kui see ei ole varastatud või arestitud, ei ole neil mingisugust seaduslikku alust selle mitte arvele võtmiseks, või arvel oleku taastamiseks. Arvele võtmisest keeldumise korral peavad nad näitama põhjuse, selle põhjuse likvideerimisel peavad nad auto arvele võtma ja vajadusel kustutama. See asutus on loodud ikkagi liiklusvahendite registreerimiseks, mitte registreerimisest keeldumiseks.
Paljud noored on ära ehmatanud ARKi letitöötajate kiirete ja konkreetsete vastuste peale, kuid tegelikult ei tasu neid karta. Kui vaja seletavad nad piisavlt rahulikult, kuidas autole dokumente saada. Kui te ei suuda jutu ajal keskenduda, paluge kirjalikku selgitust.
Tulenevalt põhiseaduset on teil õigus varale ja sellega seotud toimingutele.

PS Sellise hinna eest on selles Muhus liiga vähe metalli.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#10

Veel!
Liiklusvahendid jagunevad üldjuhul kaheks, ühtedel on noorte poiste küüneviha sees ja teistel ei ole. Ükskord hullupeaga ostsin noorte poiste käest Muhu ja rohkem ei osta. Rooste ei riku ka auto juures niipalju ära, kui hullunud noored tehnikud, kes Muhus istudes janunevad Ferrari järgi. Tasa ja targu otsides leiad asju, mida uneski pole näinud ja märksa taskukohasemalt. Kuulutusi kontrollides saad vähemalt teada, mis Muhuturul toimub, see ei tähenda, et uisapäisa investeerima peaks.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#11

mulle saadeti selline mail SadSadSad

valget värvi kere kõva vahetasinn
vedrud nissanio istmed punane salong toonklaas ja kaasa annan pahteldamist
vajava spoileri,laiad rehvid 245 taga,mootor hea ja juppe on kah midagi

kõik mis ei tapa teeb tugevaks Toungue

müüa mosse 408 juppe
Vasta
#12

No vedrud vahetad õigete vastu,muretsed originaalistmed,toonklaas on kergelt eemaldatav,salongi peaks kah sättida saama,taha vaatad originaalrehvid.Kaasasaadavate juppide hulagas on heal juhul originaaljupid olemas.Nissani istmed,teised vedrud,spoileri ja laiad rehvid ärid mõnele tuunijale maha ja saad sellest veel osa raha tagasi kui veab.:eureka Minu meelest küll hea pakkumine.
Vasta
#13

To Muhk.
Sellele nissani vms istmetega muhule olen ka ise helistanud, dokumentidega nagu ikka segane lugu.
Auto võib iseenesest seevastu ka ok olla.
Vasta
#14

.....ja muhule on prakt võimatu 245 laiusega kumm alla ära mahutada
Vasta
#15

see ära tuunitud on juba väga kaua müügis olnud...asub põlvamaal ja ma ise kah seal aga muidu oleks vaatama läinud kui poleks to tuunitud.... on ikka vaja originaal muhku mitte mingit ära tuunitud....paljud tuunitud masinad on oma tuuningu lõpuks jubedused....
Vasta
#16

minu muhk
[Pilt: 00807292afa0fd.jpg]
Vasta
#17

Kui aus olla siis polnud sellest keevitamisest kasu kui ta sl niimoodi sinna välja lumehangede vahele jääb, muhk mõnus auto tuleks ikka kuhugi sisse ajada mudu pole varsti enam miskit järelSad Muidu on sul tuus muhk, orig. interjöör ja puhaRolleyes
Vasta
#18

garaaze on hullult ja mahuks vabalt nendesse kokku mingi 7 autot ja vabalt ruumi kah ilusti aga hetkel aind üks maisin on garaaziz sees
Vasta
#19

Hr.Piibur viitab õigesti põhiseadusele, kuid tihti on nii, et ARK-sse pöördunud klient ei suuda või ei oska tõestada sõiduki omandiõigust ja siis süüdistab ARK-i.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne