Uunikute 14. Talveralli 2015 21.-22.veebruar 2015, TULEMUSED esimeses postituses

turist 51 Ailar Kängsepp Audi Coupe 1985

Lisandus 3 osaleja. Raha kantud.
Vasta

Te olete parimas mõttes täiesti HULLUD! Võiks öelda, et "unistuste inimesed", superosalejad, iga korraldaja unistus!

PS: kes muutusid ROHELISEKS ja olid enne KÜSIMÄRGIGA numbri kohalt, siis järjest panen Teile ka numbrid, VAADAKE siis! Ja kelle "alatised" numbrid on läinud kasutusse ning kes ei ole veel endast teada andnud ehk eelreganud, siis nii on ja nii jääb!
Vasta

(29-12-2014, 15:39 PM)Jossu Kirjutas:  kasutajanimi Jossu
Nimi Joosep Annast
Sõiduk 77a Kadett C kupee
klass 2WD
nr 67
reisijaid 2-4, ööbimist peab planeerima, enne kui koht pole kindel, es tea
[Pilt: 23833400c78eb6_m.jpg]

Ülekanne sooritatud, Tuleb meid 4. Ja Priit, Kadett päris buss pole. Ikka Turistidena loksume raja läbi



Vasta

Tere. Kui saab veel regada!






1.ken miller
2.Vaz 2103 täpsustub
3.Tagavedu
4.Reisijaid 2 ja ööbimist ei vaja
5.Nr 4


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

Panen oma lapse ka kirja:
Tõnis Veski aka malloc
Mercedes-Benz 250T w123 1982
2 tegelast
250

[Pilt: M-B%2520250T%25201982.jpg]
Vasta

Tervitus!

1 Jüri Kukk
2 UAZ 452V
3 1986
4 buss/4*4
5 reisijaid 4 koos ööbimisega


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

Kas reeglid on vahepeal jälle muutnud, vöi elab maksmisepöhine stardijärjekord mingit oma elu?
Veits naljakas kui olen möned päevad pärast maksmist kümme kohta tahapoole kukkunud Wink 

Seljuhul vöiks teada ka järjekorra viimase muutmise aega, et öigel päeval stardiga paar tundi ei hilineks. 

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta

(09-01-2015, 11:25 AM)90Deville Kirjutas:  Kas reeglid on vahepeal jälle muutnud, vöi elab maksmisepöhine stardijärjekord mingit oma elu?
Veits naljakas kui olen möned päevad pärast maksmist kümme kohta tahapoole kukkunud Wink 

Seljuhul vöiks teada ka järjekorra viimase muutmise aega, et öigel päeval stardiga paar tundi ei hilineks. 
Ma ise ka just imestasin selle üle. Aga ma ei vingu, mu praegune eeldatav stardiaeg sobib väga hästi Big Grin
Vasta

Ma ka ei vingu, vaid tahaks teada lihtsalt, et ei tekiks arusaamatusi pärast

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta

(09-01-2015, 11:25 AM)90Deville Kirjutas:  Kas reeglid on vahepeal jälle muutnud, vöi elab maksmisepöhine stardijärjekord mingit oma elu?
Veits naljakas kui olen möned päevad pärast maksmist kümme kohta tahapoole kukkunud Wink 

Seljuhul vöiks teada ka järjekorra viimase muutmise aega, et öigel päeval stardiga paar tundi ei hilineks. 

See on puhas sortimise küsimus, exeli "probleem". Lihtsalt suurem osalejate arv on eespool. Paigas on kuupäev ehk see "sektor", kuhu keegi satub. Kella-ajaliselt ei ole keegi kavatsenud asju ajada Big Grin Mõeldamatu! Siin on näha vaid kuupäevalised ehk siis tulevikus kella-ajalised teoreetilsied vahed. 
Sest eks mingit loogikat pean ma ikkagi nendegi "gruppide" sees kasutama ja TAHAPOOLE saab alati vajadusel kedagi tõsta, ETTEPOOLE ei saa. Nr.66 oli peaagu esimene aga tahab ise u. kell 9:00 startida, et stardis pilte teha jne. Ja on siis tagapool mõni tõesti aeglasem masin, selle panen jälle ettepoole. Lihtsalt on mul nii olemas mingid "grupid", mille sees vajadusel edasi-tagasi neid liigutada. 
Sest SUURED ja AEGLASED ja KÜLMETAJAD lähevad igal juhul ette(poole). Ja kuna on ju ka meil mingeid "salaplaane", siis Stardijärjekorra lõpliku saab paika, kui meil on kõik valmis. Selles peab ka oma loogika olema Wink 

Lihtsalt on kogu stardiaeg nii pikk, et "juhul kui..." tuleb mingi "ralli-ilm", siis võib tagumine lõpp ikka koledal kombel venima jääda. A'la et jõuad lõppu, siis pidu käib juba ammu...  Samas on ette teada, kes kõige viimastena saavad selle "põhiasja" elik kultuuriprogrammi kallale asuda: Kohtunikud Wink 
Vasta

Nüüd küll ei saand mittemoonigi aru Big Grin

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

Mina saan nii are,et sortimine päevade lõikes (laekumine) on suvaline ja sellest ei saa reaalne järjekord

Üks päev on üks grupp ja see reaalseks järjekorraks tehakse 'süsteem' järgi
Vasta

(09-01-2015, 12:16 PM)DevilDeVille Kirjutas:  Nüüd küll ei saand mittemoonigi aru Big Grin

Mis Sa oled Miilits või?  Cool
Esimesed 10 kohta lähevad siis minu otsusel ehk kuni 8:10 jämedalt. Suured veokad-bussilaadsed, tsiklid ja erilised aeglased vanakesed. Siis vahemikus 8:10 kuni 8:25 stardivad 07.01 tasunud, kuskohast nr.66 avladas soovi satuke hiljem startida. Aga selle "Pundi" sees järjekorra panen mingi "oma loogika" järgi paika ehk "mõelge nagu meie" Wink Samas on neil garanteeritud eespool sõitmine ja varasem õhtusse jõudmine koos kõige hea sinna kuuluvaga. 
Siis tuleb mul samamoodi "oma loogika" järgi ära sättida 08.01 tasunud Võiduajajad ja Jõuvankrid, kes siis stardivad ajavahemikus jämedalt 8:25 kuni 9:05. Mis saab olema igaühe TÄPNE stardiaeg, see tuleb nagu ikka, päev-kaks ENNE starti. Aga juba praegu saab igaüks ise oma ajagraafikut ette mõelda, sest selles on küll vahe, kas ma vanasti panin kellegi täiesti oma suva järgi ette otsa startima või kõige lõppu - vahe ju vaat et 3 tundi! Mul endal oli "paha tunne" aga alati pidi ju KEEGI ka sabas olema. Nüüd on mul lihtsam: igaüks ju "ostab" omale stardi aja ja "kauguse" järjekorras.  Toungue

PS ja NB!!! Juba on paar korda küsitud, et kas start ja finiš on samas kohas. EI OLE, ei ole isegi samas asustusüksuses kuid suures piires on kaugel tulijatel vaja näiteks siis Dzinglist Starti sõita 20-25 minutit, mitte a'la 3-4 tundi. Kuna paljud Kohtunikud elavad ka samas rajoonis, meie k.a., siis on meil umbes sama vara vaja ärgata ja "teatud kohta" ida suunas sõitma asuda. Lasnamäelastele on asi palju ligemal näiteks...
Vasta

(09-01-2015, 12:37 PM)PlyVal64 Kirjutas:  
(09-01-2015, 12:16 PM)DevilDeVille Kirjutas:  Nüüd küll ei saand mittemoonigi aru Big Grin

Mis Sa oled Miilits või?  Cool
Esimesed 10 kohta lähevad siis minu otsusel ehk kuni 8:10 jämedalt. Suured veokad-bussilaadsed, tsiklid ja erilised aeglased vanakesed. Siis vahemikus 8:10 kuni 8:25 stardivad 07.01 tasunud, kuskohast nr.66 avladas soovi satuke hiljem startida. Aga selle "Pundi" sees järjekorra panen mingi "oma loogika" järgi paika ehk "mõelge nagu meie" Wink Samas on neil garanteeritud eespool sõitmine ja varasem õhtusse jõudmine koos kõige hea sinna kuuluvaga. 
Siis tuleb mul samamoodi "oma loogika" järgi ära sättida 08.01 tasunud Võiduajajad ja Jõuvankrid, kes siis stardivad ajavahemikus jämedalt 8:25 kuni 9:05. Mis saab olema igaühe TÄPNE stardiaeg, see tuleb nagu ikka, päev-kaks ENNE starti. Aga juba praegu saab igaüks ise oma ajagraafikut ette mõelda, sest selles on küll vahe, kas ma vanasti panin kellegi täiesti oma suva järgi ette otsa startima või kõige lõppu - vahe ju vaat et 3 tundi! Mul endal oli "paha tunne" aga alati pidi ju KEEGI ka sabas olema. Nüüd on mul lihtsam: igaüks ju "ostab" omale stardi aja ja "kauguse" järjekorras.  Toungue

PS ja NB!!! Juba on paar korda küsitud, et kas start ja finiš on samas kohas. EI OLE, ei ole isegi samas asustusüksuses kuid suures piires on kaugel tulijatel vaja näiteks siis Dzinglist Starti sõita 20-25 minutit, mitte a'la 3-4 tundi. Kuna  paljud Kohtunikud elavad ka samas rajoonis, meie k.a., siis on meil umbes sama vara vaja ärgata ja "teatud kohta" ida suunas sõitma asuda. Lasnamäelastele on asi palju ligemal näiteks...
Omas peas mõtlesin ka stardi pikkuse ajale ning effektne oleks hommikul paarisstarte anda. Kuid siis tuleb ka kuidagi juhul kui LK-d on lemas seal jaotus teha, sest samal ajal nad ei saa sisse tulla. Ka  et A rajalt enne lõunat LK ja B rajalt peale lõunat. Jama on kui on LKsi rohkem (loodame et on)
Vasta

Höhöö, me tasusime tegelikult kaa seitsmendamal. Lihtsalt pedepangast seebipanka. A mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Miilitsaks pole ka omateada hakanud vahepeal. Lihtsalt esimeses postis sa ütlesid konkreetselt, et laekumiste järjekorras Big Grin

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

(09-01-2015, 13:02 PM)nymmik Kirjutas:  Omas peas mõtlesin ka stardi pikkuse ajale ning effektne oleks hommikul paarisstarte anda. Kuid siis tuleb ka kuidagi juhul kui LK-d on lemas seal jaotus teha, sest samal ajal nad ei saa sisse tulla. Ka  et A rajalt enne lõunat LK ja B rajalt peale lõunat. Jama on kui on LKsi rohkem (loodame et on)

Alguses võiks küll erinevate kiirusklasside masinaid korraga peale lasta. Eriti kui teha 2 erinevat rada nagu eelmine aasta. Mingit laadi lillekesena saaks neid sama raja eriversioone rohkemgi teha.
Vasta

jaaah! paarisstart! esimesed 400m on dräägreiss, ja saaks kohe esimesed punktid kirja juba Big Grin
Vasta

Minu võite lõppu tõsta, automudel siiski kolmekordne maailmameister. 
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Wor..._champions
Ehk leian stardiajaks ka kaardilugeja Big Grin
Vasta

Selgus ka Kõige Esimene Startija 8:00 ja see on vabatahtlikult soovi avaldanud ja mistahes ilmas teerajajaks asuv Myrka00 oma GAZ 51'l. 
Vasta

(29-12-2014, 15:21 PM)arvejomm Kirjutas:  Regan 2 massinat kuna Hunt arvutisse ei pääse metsas.


Raivo Vilu
MRS-1-5203 Tartu remonditehas  aastast 1970
Veo
NR: 42
Meeskond:3+1inimest

Jaanus Hunt
MRS-1-5203 Nuia remonditehas  aastast 1981
Veo
NR:9
Meeskond: 4+1 inimest

NB! Olude muutumisel võib üks autodest muutuda 1969Aastakäigu 4x4 Volvo raskeveokiks

Kõik Ööbivad

Jaanus Hunt
GAZ-52 MRS-1 NUIA või Volvo N86 4x4 1969a.
Veo Klass
NR:9
Meeskond: 3
Ööbib 0 kuna koju ainult kiviga visata
Makstud
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne