Kodutehnika remont

Ehtne näide sellest, et kui vaielda ei oska, hakatakse vastast rotiks sõimama.
Point on selles, et meres suudab jää tõrjuda soola välja, kuid kuhu nõudepesumasinas sool tõrjutakse?
Sool jääb nö taskutesse mis teevad jää pehmeks ja jää kaotab purustamis võime.
Kui ei usu siis vaata seda videot:
https://youtu.be/2t40bVx87ys
Vasta

Ühes tavalises külmkapis ei pruugi olla üle -21 C ehk siis see soolvesi ei saagi olla täielikult jäätunud. Kui täielikult jäätub, siis ehk ikka paisub samamoodi kui magedast veest tekkinud jää?
Vasta

Väga hea argument  Big Grin

Kütteta ja soojustamata garaasis olen näinud maksimaalselt -10 kraadi.
Kas kütteta majas langeb temperatuur madalamale?
Vasta

Võib langeda muidugi kui igasugused soojust andvad tegurid puuduvad (nagu näiteks sooja mootoriga auto perioodiliselt sinna panna) ja on maapinnast hästi isoleeritud.
Vasta

Teeme nüüd nii, et rohkem sellest soolast ei räägi ja igamees teab ise kuidas oma asju ületalve hoiab.
Vasta

Kui kahe plaadiga induksiooni pliidil küljes ainult tavaline "euro" pistik kas seda võib olla võimalik ehitada nii et saaks kasutada eraldi faase. Neljasel kohe võimalik nii  panna et 2+2  äkki on kahesel kah võimalik 1+1. Ja alati on võimalik panna kaks ühest(kuigi saadavus veel kehvem kui kahesle) aga üks kahene on natuke väiksemate võimustega, mis plussiks vahest ja näeb viisakam välja. Äkki keegi sisse piilunud.
Vasta

(15-06-2018, 14:11 PM)raul Kirjutas:  Küsimus nõudepesumasina kohta: kas neid saab kuidagi veest täiesti tühjaks?
Vaja jätta talveks kütteta majja kus temperatuur läheb alla nulli.
Või on masinaid mis ise ennast täiesti tühjaks pumpavad?
Mõni sekund Googelmoogelit andis vastuseks sellise õpetuse:
http://homeguides.sfgate.com/winterizing...22993.html
Ette on nähtud mittemürgise antifriisi kasutamine, näiteks:
https://www.amazon.com/Camco-RV-Antifreeze-Concentrate-Vacation/dp/B00MGHVRVG/ref=br_lf_m_owmfsj68bh7g9v8_ttl?_encoding=UTF8&s=automotive
Saadavuse kohta Eestis otsing kohest vastust ei andnud. Ei viitsinud kaua otsida kah.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

(23-06-2018, 19:50 PM)nootsii Kirjutas:  Kui kahe plaadiga induksiooni pliidil küljes ainult tavaline "euro" pistik kas seda võib olla võimalik ehitada nii et saaks kasutada eraldi faase. Neljasel kohe võimalik nii  panna et 2+2  äkki on kahesel kah võimalik 1+1. Ja alati on võimalik panna kaks ühest(kuigi saadavus veel kehvem kui kahesle) aga üks kahene on natuke väiksemate võimustega, mis plussiks vahest ja näeb viisakam välja. Äkki keegi sisse piilunud.

Minuteada pole võimalik 2 auguga Induktsioon pliidiplaati kahe faasipealt tööle panna. 
Muidugi ei ole me seda ka katsetanud, aga kuna neid kahte plaati juhib üks elektroonika plokk siis kuidagi keeruline saab olema.
4 auguga plaati juhib kaks eraldi elektroonika plokki mida ju lihtne ühendada kas 1 või 2 faasipeale.
Vasta

Kas spetsialistid oskavad öelda, kas samsungi külmkapp on hea ost?
Vasta

Ma arvan, et ei ole suurt vahet milline nimi sinna peale kirjutatud on. Snaiged ka külmetavad. Rolleyes
Vasta

(02-07-2018, 18:23 PM)Mahno Kirjutas:  Kas spetsialistid oskavad öelda, kas samsungi külmkapp on hea ost?
Kui tegemist Side-By-Side siis võib isegi mõelda aga...
Võta telefon kätte ja helista mõned remondi töökojad läbi ja küsi kas nad remondivad Samsung külmikuid ja saad kindlalt vastuse, et "EI" väljaarvatud esindus !!!
Sellest tee omad järeldused.


Mõnedele külmikutele tulevad osad lihtsalt palju kauem ja ükski remondi töökoda ei soovi, et mingi toode seisab ja ootab varuosa nii umbes paar kuud ja võttab ruumi.
Vasta

Kusjuures mulle kõlbaks snaige väga hästi, aga integreeritavat kappi on vaja.
Vasta

Teab keegi midagi kodumasinate romulast, kust võiks Bosch GSV sarja sügavkülmikule sobilikke sahtleid leida? 3 uut sahtlit maksavad kokku ca 160.-
Vasta

http://www.kodumasinad.ee/et/a/beko-wcc-...-pesumasin 
Abikaasa on selle välja valinud, maksab ca 180 raha.
On see masin, mis kestaks 10-15 aastat?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Beko-türklane? Mu praegune masin. Vist oli garantii möödas, kui trumlilaager läks ja selle ümbert plastkorpus ka kildudeks. Sai toodud uus laager traktorijupi poest( Ca 4 korda odavam seal). Ja killud sai jootekolviga kokku sulatatud. Igaks juhuks kaproni kuumutasin ka peale ja töötanud 7 aastat. Originaallaager oli türkidel tinajärgmisest metallist tehtud- väga lapikud kuulid laagrijäänusest leidsin. Vahest proovin trumlit üles kergitada. Pisi-pisi loks on aga ei suurene. Aavo noorem, vast võiks mõne teise firma oma tuua. A mulle jätkub sellest, veel mõni aasta...
Vasta

(05-08-2018, 21:16 PM)aavu Kirjutas:  On see masin, mis kestaks 10-15 aastat?

Mul on meeles test, kus kümne aasta normatiivi Smile pesid ära ainult Miele, Bosch ja AEG. 
Beko 15 aastat? Kahtlasevõitu.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Mul pidas beko vastu kuskil 9 aastat - siis hakkas elektroonika osa jamama - ei pesnud enam alati lõpuni jne. Selle 9 aasta jooksul oli korra probleem plastist paagi lekkimise, muud ei tule meelde. Elektroonika osa parandama ei hakanud, ostsin uue, seega ei tea mis tal viga oli. 180 eur eest igikestvat asja oodata on ka muidugi natuke palju tahta.
Vasta

(05-08-2018, 23:18 PM)sugraM Kirjutas:  Mul pidas beko vastu kuskil 9 aastat... 180 eur eest igikestvat asja oodata on ka muidugi natuke palju tahta.

aga see on ainuke normaalne hind, maksta mitusada mingi jura eest tundub tänapäeval ikka mõistusevastane. Mul kogemus türklaste mikrolaineahjuga, töötab siiani aga plastist taldriku ringikeerutamise hammasratas pudenes ära peale ca 15 a ...
Vasta

(05-08-2018, 23:08 PM)Marko Kirjutas:  Mul on meeles test, kus kümne aasta normatiivi Smile  pesid ära ainult Miele, Bosch ja AEG. 
Beko 15 aastat? Kahtlasevõitu.

miele peakski justkui ainuke pärandvara hulka arvatavaid kodumasinaid tootev tsunft olema.
samas paar kilo raha pesumasina eest on muidugi väga jumekas number ka.
Vasta

(05-08-2018, 23:08 PM)Marko Kirjutas:  
(05-08-2018, 21:16 PM)aavu Kirjutas:  On see masin, mis kestaks 10-15 aastat?

Mul on meeles test, kus kümne aasta normatiivi Smile  pesid ära ainult Miele, Bosch ja AEG. 
Beko 15 aastat? Kahtlasevõitu.
15 aastat saab beko pesumasinal sügisel täis.Viimasel ajal jääb seisma lõpupoole loputuse ajal, lülitsd korra välja ja jätkab edukalt lõpuni.Nagunii on keegi kodus kui masin peseb,Ei julge ûks jätta , peale seda kui naabri el.lux põlema läks .

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.5297816
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne