Kodutehnika remont

Foorumis välja käidud mõtteid on kuulda võetud.

https://www.bbc.com/news/science-environment-46797396

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

(09-01-2019, 19:50 PM)Aspelund Kirjutas:  Foorumis välja käidud mõtteid on kuulda võetud.

https://www.bbc.com/news/science-environment-46797396
see on küll ootamatult äge algatus! Kanal, kus uudisnupp on, on vast kah selline, et päris suvaline saunanaistelt kuuldud jutt ei ole.
kui kodumasinatega ühelepoole saab, siis laiendatakse vaateid äkki ka autodele! Smile

insenerlik lähenemine: kui suurusjärk on õige, on kõik korras
Vasta

Sai otsa tolmuimeja hoover mootor margiga(domel 462.3.653)kas on kuskilt uut leida ja mis maksta võiks või on lihtsam(odavam)terve masin maha kanda.
Vasta

(10-02-2019, 17:51 PM)tungla Kirjutas:  Sai otsa tolmuimeja hoover mootor margiga(domel 462.3.653)kas on kuskilt uut leida ja mis maksta võiks või on lihtsam(odavam)terve masin maha kanda.
Google äkki?
https://www.google.ee/search?q=domel%20462.3.653&ie=UTF-8&hl=et
36€
https://www.cdiscount.com/electromenager...40977.html
Vasta

Ma mõtlesin rohkem eesti kodutehnika remontijaid.Ei ole ise välismaalt interneti kaudu midagi ostnud.Kui muud üle ei jää siis tuleb sellele ostule mõelda.
Vasta

(11-02-2019, 21:53 PM)tungla Kirjutas:  Ma mõtlesin rohkem eesti kodutehnika remontijaid.Ei ole ise välismaalt interneti kaudu midagi ostnud.Kui muud üle ei jää siis tuleb sellele ostule mõelda.
Ma ütlen ausalt mina ei tea tolmuimejatest ja köögikombainidest midagai !!!
Ainult suurem tehnika:
Nõudekad, pliidid, sügavkülmad, pesukad, külmikud, pesukuivatid, ahjud, ja integreeritavad pliidid.
Vasta

(10-02-2019, 17:51 PM)tungla Kirjutas:  Sai otsa tolmuimeja hoover mootor margiga(domel 462.3.653)kas on kuskilt uut leida ja mis maksta võiks või on lihtsam(odavam)terve masin maha kanda.

Eks seal kolme sorti riket on. 1. Harjad kulunud. 2. Mähis kõrbenud temperatuuri tõttu. 3. Laagrid kinni ja kõrvetas mähise läbi. 
1. puhul otsi uued harjad. 2. ja 3. puhul võib ka mõni jootekoht ära sulanud olla või uuematel on mingi sulavkaitse ka vahel. Seda viimast kindlalt ei tea aga näiteks ühel odaval elektrigrillil on küll kaitse vahel pistikus, mille pistad grilli taha. Viimane pildil ja mul kodus. Miks ei või sama olla tolmuimejas.


Manustatud failid Pilt (pildid)
   

Инвалид информационной воины.
Vasta

Harju on veel piisavalt,mootor käib ka vabalt ringi.On harjadest näha et tuli on vahel olnud(rootor on ise paistab terve olevat).Vaataks need joote kohad üle,aga see mootor on vist ehitatud nii,et ei saaks lahti võtta(tiivikupoolne kaan peale pressitud).Vool jõuab mootorini aga ei tee klõpsugi.
Vasta

Sihuke lugu et 5 aastat truult teeninud pildikast LG 32LN5400 jäi "pimedaks"  Sad  miskid vaevumärgatavad kontuurid vaid näha.
Sai kohe uus pildikast ostetud aga ikkagi mis selle vanaga teha? Kogub praegust tolmu kapi otsas ja tutvudes Tartu Arwest-i hinnakirjadega siis vea otsing on juba 26 €rubla... + remont. Uued 32 tollised juba sinna 200€ kanti.
Ehk teab keegi kedagi Tartus kes jagab seda värki ja teeks korda - või jäätmejaama? 
https://www.lg.com/ee/telerid/lg-32LN5400
Vasta

HV foorumis, kasutaja The_Boss. Noor talent, teeb ehk ära.
Vasta

(16-02-2019, 17:36 PM)krossifänn Kirjutas:  Ehk teab keegi kedagi Tartus kes jagab seda värki ja teeks korda - või jäätmejaama? 
https://www.lg.com/ee/telerid/lg-32LN5400
tarbimisühiskond paraku ja täna lased ühe dioodi vahetada ja homme läheb järgmine,ehk odavam uus osta kui ise just matsu ei jaga ja korda ei tee.

mul poiss õpib elektrit ja sai küll korraks uuni tööle,aga oli korraks ja läksin tõin poest uue ikkagi.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne