Kodutehnika remont

(18-07-2020, 22:58 PM)tõnn Kirjutas:  Mul oli telekaga selline juhus, kus pidusel istumisel telekas mängis pool ööd taustaks ja hommikul pilti ette ei võtnud.
Võtsin siis teleka maha, tagant kaan minema ja avastasin, et tal on väike lüliti mis katkestab vooluahelat ja keegi oli seda näppinud.
Varem ei teadnudki, et kuskil serva all saab täitsa tummaks lülitada ja ei peagi pistikust välja võtma.

Ehk sul sama nupp kuskil?
Ei-ei salanuppu pole ja lihtsalt viskas pildi eest ning heli jäi. Teil keegi seltskonnast siis ilmselt otsis miskit teleka tagant ja jäi G punkt näpu alla Smile
Hää et niigi läits Smile Mul oli enne LG mil samuti mingi väike on/off lüliti tagapaneelil aga praegusel JVC-l on ainult puldist käivitamine ja mingit mehhaanilist on/off nuppu telekal endal ei olegi.
Vasta

(18-07-2020, 23:41 PM)krossifänn Kirjutas:  Ei-ei salanuppu pole ja lihtsalt viskas pildi eest ning heli jäi. Teil keegi seltskonnast siis ilmselt otsis miskit teleka tagant ja jäi G punkt näpu alla Smile
Hää et niigi läits Smile Mul oli enne LG mil samuti mingi väike on/off lüliti tagapaneelil aga praegusel JVC-l on ainult puldist käivitamine ja mingit mehhaanilist on/off nuppu telekal endal ei olegi.
Tsitaat:проблема решилась перепайкой процессора SPS42-FXY3 с платы донора (тпроблема решилась перепайкой процессора SPS42-FXY3 с платы донора (тоже была нерабочая, там другая микр. неисправна).оже была нерабочая, там другая микр. неисправна).
https://monitor.net.ru/forum/threads/208616/  Seal on sama probleemiga ikka protsessorit vahetatud. Üldiselt mina plasmat ei jaga, pole kursis ega oska rohkem kaasa mõelda. Otsinguks kasutasin: sony ke-p37m1 нет изображения

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Nüüd jõudis minuni uute masinate kvaliteet. Siemensi nõudepesumasin lõpetas peale 3 aastat ja 3 kuud elektri tarbimise. Kõigepeal oli kahtlus et miskit umbes et vesi oli hommiku sees aga kui vesi sai välja võetud ja filtrid/pump üle vaadatud siis oli mõte masinale üks pesutsükel teha aga enam käima lülitada ei õnnestu. Nagu elektri poleks aga see sai kontrollitud kuni masinani olemas.
Vasta

Minu eelmine nõudepesumasin otsustas kah kaks korda elektrit mitte tarbida. Viga oli mõlemal korral triiakis ehk sümistoris, mida üsna laialdaselt kasutatakse vahelduvvoolu lülitamiseks. Vaata komponendid üle, ehk on mõni punnis või põlenud.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

Nõudepesumasin, Beko nimeline käitis, võtab vee sisse ning kui pesuks läheb hakkab selline elektrimootori inisemine pihta. Ainult siis, kui pesutsükkel käib, pulseerib ka kohati. Pumpamise ja soojendamise ajal häälitseb normaalselt. Masin ise pea 13 aastat vana. Kas oleks mõtet meistrimehe juurde tarida või on kuluefektiivsem uus soetada?
Vasta

Harjad?
Lihtne vaadata.
Vasta

wöörpool jahekapp,täna 2 aastat vana ja tavagarantii otsas.kevadel kui esimene koroonalaine oli viskas aju saba nurka ja türgist tehasest uus aju,remondivana uue ajuga siin ja miskit,linna tagasi ja mõne päeva pärast uuesti tagasi ja tuli välja,,et uus aju vaja arvutis enne programeerida....tehti see linnas ära,aga sitasti ja tööle ei hakanud ja lõpuks vana vihastas ja haaras kapi kaasa linna punuma ja järgmine päev tagasi ja siis lõpuks sai korda ja 4 korda sõelus talllinn keila vahet ja kogu see maeg miski kuu+ olin ilma külmikuta aga sai korda.see nädal naine avastas,et tagasein jääs ja mootor uhab 24/7,juhe seinast sulatasime ära ja taas tööle ja taas uhab kogu aeg töötada ja kapp seest sama soe kui tuba...ja see kõik napilt peale tehase garantii lõppu,eelmine kuu lõppes,aga jumal tänatud,et ostsin 2a lisagarantii ja nüüd plekib remonti mingi kindlustusselts.homme helistab garantii tegelastele ja vaatame mis saama hakkab.
aju on neil pisike elektriskeem ja asub ülal plastiku all kust tempi regullid ja tulukesed pälevad.kui kedagi huvitab panen pildid ajust.
Vasta

täna hakkasin ametlikult asju ajama ja euroniksi lehel tuleb täita vorm ja saata neile, siis 3-5 tööpäeva jooksul võtab kahjukäsitleja minuga ühendust ja jääme ootama...omavastutus 25.-,kui soovid asenduskappi siis 10.-.hetkel hakkab küll juba tunduma et see lisagarantii on suht mõtetu,aga vaatame edasi ja ootame lõpu ära ja hoian asjade käiguga kursis.kapp ise oli kõige kõrgem jahekapp 400.- letihid.
Vasta

Ma ei allu kunagi sellele lisagarantii ostmise pakkumisele,teada värk,et selle eest sa s..tagi ei saa.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta

(12-10-2020, 19:52 PM)hundu615 Kirjutas:  Ma ei allu kunagi sellele lisagarantii ostmise pakkumisele,teada värk,et selle eest sa s..tagi ei saa.
Mul selle lisagarantii korras nii telekas kui pesumasin ära remonditud. Kusjuures mõlema jaks lõppes u. paar kuud peale tavalise garantii lõppu.
Vasta

Mul siis hästi läinud,sest kodumasinaid mis vähem kui 5 aastat vastu on pidanud on 18-ne aasta jooksul olnud vist 2-3.Isegi 52 tolline Samsungi telekas 10 aastat vana.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta

Nii. Kuna pole foorumisse pikalt juba kirjutanud, siis nüüd võtan ka tsipa sõna. Kuna teema algus algas pesumasina remondist, siis sama asi endal hetkel päevakorral. Masin AEG 2009 aastal sai installeeritud ja trumli laagrid hakkasid ikka hullu panema. Võtsin lahti , õnneks lahtikäiva trumliga masin ,1 laager oli omajagu juba vett saanud. Vaatasin YUTUBIST, kuda laagrid välja peksti ja aitaski korralik 500 g haamer. Aga edasi juba nagu filmis, käisin peaaegu kõik Tartus olevad remonditöökojad läbi ja ei mitte muhhvigi (hinnad seinast -seina ja tellida). Laagrid olid 6005Z , 6004Z tihend mingi 40,2 jne , egas midagi laagrite poodi. Poemüüja nägupidi tuttav ütles kohe, et ära hiinlast osta, siis ostsin MADE IN JAPAN (laagrite hinnavahe mitmekordne), aga tihendi tellisin ja tuli nädalaga. Nüüd point ka, ikka asjal. Vaatasin seda trumli küljes olevat pronkspuksi, millel tihend liigub ja SA KURJAM ilged sooned sees. Nuhh jälle poodi, et mul selline massin ja sellist puksi vaja ja siis tuli lühike ja kindel vastus "müüakse koos ristiga ja 180 Euri). Mida värki? Järgmine teema treial aga toormaterjal vaja ikkagi leida. Nu mõtse, et metsamasinatel igasugu pukse ja pukside poed ka ju olemas. Võta näpust sellist mõõtu NETU, ei välis ega sisemõõtu. Lõpuks sain Varsonist sepa tn-st tooriku (seal sain rahaga petta, selgus hiljem, kui raha üle lugesin, mis tagasi anti), edasi mõne treilai juurde, kel veel käpad ei värise ( kas joogist või lihtsalt vanusest ). Mis selle välismõõdu treimine ikka maksta võiks, kurjam, kes täpselt tööd teeb, sellel laud tööst nii lookas, et jookse juurest minema , et tule 2 nädala pärast. Sain siis ühe noorema juurde, too ütles, et alla 50 tema ei viitsi teha. Kui aus olla ajas vere keema küll. Läksin, siis garaazide juurde ja ennäe, vana semule jutt räägitud, suunas korrus allapoole ja asi pilsneri eest tehtud, läks täpselt koos terade paigaldusega 22 minutit. Aga hetkel, pole veel päris kokku ladunud masinat, kuna eriprojekt tuli vahele. Kui naine kaagutama hakkab ja lapsed juba kivistunud sokkidega minu juurde tulevad, siis tegelen edasi.
 Ah jaa ,  puks tuli nati relekaga õgvendades ilusti ära, uus nati kuumaks ja kohal ta oligi.  Muidugi ,kui ma hakkan neid töö ja jalutustunde poodidesse kokku arvestama, oleks äkki mõistlikum mingi muu lahendus, kui see vana, ikka edasi kestaks, oleks OK! Vot nii!
Vasta

Tihendi said ikka uue?
Kas poleks aidanud puksi lihtsalt ringi keerata et soon ei oleks tihendi tööpiirkonnas?
Vasta

Tihend ühes poes 15 ruubit ja teises 5, välimus ja tootja sama, valisin odavama. Puksi ümberpööramine ei oleks aidanud, kuna 2 kordne (2 tihendit ühes)  ja rõnga kättesaaamine tervena oli suht võimatu.
Vasta

täna siis lõpuks helistati ja teatati,et teisipäeval tullakse alles kapile järgi....korralik kummi venitamine käib.
Vasta

(16-10-2020, 18:39 PM)muska71 Kirjutas:  täna siis lõpuks helistati ja teatati,et teisipäeval tullakse alles kapile järgi....korralik kummi venitamine käib.
eile tuli meil,et kapp valmis ja  Viga oli imitoru lekke seina sees.kuna nendepoolne transa koju jälle mingil x ajal kui kedagi kodus pole siis tegin väikse paari km-ise haagi töösõidu vahele ja läksin tõin kapi ise ära,nii omale valutum ja mugavam.
Vasta

Kellegil Beko keraamilist pliiti pole varuosadeks? Huvitab just see keeduala, klaas terve, kuid plekk on ühelt küljelt pudedaks muutunud. 
Kuna tegemist vanema mudeliga, lausa seitse aastat vist, olevat varuosade tegemine ka lõppenud olevat. Nii remondikohast väideti.
Mudel siis CSE 57100 GA, 50 cm lai, musta värvi.
Vasta

Zanussi integreeritav ahi annab veakoodi E65. täpsem mudel ZOU K 91 x.
Olen üritanud ise googeldada aga suht lootusetu üritus tundub....
Äkki keegi oskab aidata.
Vasta

(09-01-2021, 21:56 PM)Putitaja Kirjutas:  Zanussi integreeritav ahi annab veakoodi E65. täpsem mudel ZOU K 91 x.
Olen üritanud ise googeldada aga suht lootusetu üritus tundub....
Äkki keegi oskab aidata.
Väidetavalt ventilaatori mootor.


https://www.how-to-repair.com/help/e61-e...g-zanussi/
Vasta

(10-01-2021, 11:26 AM)Inri Kirjutas:  
(09-01-2021, 21:56 PM)Putitaja Kirjutas:  Zanussi integreeritav ahi annab veakoodi E65. täpsem mudel ZOU K 91 x.
Olen üritanud ise googeldada aga suht lootusetu üritus tundub....
Äkki keegi oskab aidata.
Väidetavalt ventilaatori mootor.


https://www.how-to-repair.com/help/e61-e...g-zanussi/

Ahi ja kuivati pole päris samad asjad?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne