Mure d8 mootoriga

(14-03-2015, 20:34 PM)T00M4S Kirjutas:  
(14-03-2015, 20:33 PM)Armin Kirjutas:  nii täna õhtul lisan siia pilte mis seisus mootor on olnud ja milline praegu jne.Igatahes olin asju kokku panemas väljas ja tädi tuli koos mehega külla ja ta aitas mul mitme päeva töö ära teha,nimelt tegime uued tikkpoldid (mida ma oleks osanud teha aga ei saand tikkpolte vanu välja) panime tutikad kolvirõngad peale(üks rõngas 1.50)

Igatahes ootan esmaspäeva kuna ostsin valed laagrid sidurile ja esmasp saan mootori kokku laduda ma loodan Smile

Kust röngad ostsid?

igatahes kui oled türile kunagi jõudnud siis paide tänaval ehk kadri tare kõrval mingi rolleri vms lada pood ja seal müüb kaupa mingi jüri
Seal igast võrri,lada,mopi tutikaid juppe müüa

Lapse suu seletab rohkem, kui mehe.
Vasta

1) kas originaal magneeto võib mõlemat pidi peale panna?
2) mul juba nüüd ammu mootor koos aga siis hiljem üks inimene ütles võta laagritel need sinised tihendid äärest ära,kas on vaja neid ära võtta?

Lapse suu seletab rohkem, kui mehe.
Vasta

(15-03-2015, 13:43 PM)Armin Kirjutas:  1) kas originaal magneeto võib mõlemat pidi peale panna?
2) mul juba nüüd ammu mootor koos aga siis hiljem üks inimene ütles võta laagritel need sinised tihendid äärest ära,kas on vaja neid ära võtta?

Magneeto ainult ühte pidi, selline pilu auk peaks üles jääma, et selle järgi saaks nukkvölli paigaldada.

Sa mötled seda, et laagrid on kinnised ja see sinine on plastikust? See vöib jääda.
Vasta

kinnised  laagrid , kui  panid  , siis  sisemise  külje  peaks kindlasti  lahtiseks  tegema , ise  teeksin  mõlemad. laagreid  määrib  ju  segus  olev  õli  ja  mida  parem  juurdepääs   seda   parem  määrimine .
Vasta

nonii igatahes ma  panin laagri pesadesse tavalist õli ja vända otstele panin ka tavalist õli aga laagrid panin lihtsalt tutikad sisse ja tihendid jäid mõlemale poole,Homme ostan uued siduri laagrid siis neilt võtan tihendid ära ja panen tavotti laagri pesadesse ka.Igatahes loodan et kui suvekuudel paar korda sõidan et midagi hullu ei juhtu

Lapse suu seletab rohkem, kui mehe.
Vasta

täna on siis mootor koos aga tegemise k2igus kaotasin veohammasratta kiilu 2ra,t6ril olid poes otsas aga ostan t2na delta oma ja Pistan siis krustangide vahele ja hakkan viilima

Lapse suu seletab rohkem, kui mehe.
Vasta

Mulle meenub et põrssapõlves sai samuti võrril mingeid kiilusid kaotatud või olid hirmsasti ära räsitud. Poolkuu kujulise hädakiilu sai teha vedruseibi tükist. Mitte et ma sellist asja propageeriksin, aga tuli meelde. Kui kiilusoon veel korralik, siis ei tasu sinna igasugust s@#%a toppida. Lukksepatöö võtete omandamine aga on kiiduväärt!

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

(16-03-2015, 14:43 PM)Armin Kirjutas:  täna on siis mootor koos aga tegemise k2igus kaotasin veohammasratta kiilu 2ra,t6ril olid poes otsas aga ostan t2na delta oma ja Pistan siis krustangide vahele ja hakkan viilima

Rauasaag kätte ja valmistad ise, pole raske.
Vasta

tegelikkuses    ei  hoia  hammikat  paigal  kiil ,  vaid  koonus . kui  hammakas  koonusesse  kinni  ei  hakka  , siis  ei  hoia  ükski  kiil .
Vasta

(16-03-2015, 15:36 PM)T00M4S Kirjutas:  
(16-03-2015, 14:43 PM)Armin Kirjutas:  täna on siis mootor koos aga tegemise k2igus kaotasin veohammasratta kiilu 2ra,t6ril olid poes otsas aga ostan t2na delta oma ja Pistan siis krustangide vahele ja hakkan viilima

Rauasaag kätte ja valmistad ise, pole raske.

Viili ka ikka. Poiss! Kui sa nüüd õigel ajal viilimist ära ei õpi,ei tule sust õiget võrri ega autumeest. Mina õppisin kõigepealt viilimise ära ja nüüd vanast peast "viilin" kõikjal.. Big Grin
Vasta

Nii korralik kiil olenas viilusin v2iksemaks ja istus ilusti oma pesasse

Lapse suu seletab rohkem, kui mehe.
Vasta

Täna ladusin siis kõik raami peale ja siis lõpuks kontrollisin sädet aga ei olnud.
Ise arvan seda et mul ei ole ühel juhtmel katet ääres ja se on vastu polti kuskil ja siis koab säde ära vms

Lapse suu seletab rohkem, kui mehe.
Vasta

Nii olen proovinud nii palju asju orignaal süütel ja ostsin lausa uue kondeka 8raha eest ja vahetasin,kuivatasin mähiseid.Aga sain teada et mul on ühes kohas polt kus lähevad juhtmed sisse ja teiseltpoolt l2heb süütepoole(Juhtmed seibide vahel) aga nimelt seal kaduski säde ära sest mul ei  ole seda plastmass jublakat vahel sest säde läheb mootori ju.Homme proovin asja korda saada

Lapse suu seletab rohkem, kui mehe.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne