Tee läbi õue.
#61

(19-02-2015, 10:21 AM)edvard Kirjutas:    Targutan ka veidi . Kohtutäitur läheb arve kallale peale seda , kui kohtuväline menetleja näiteks politsei , kohalik omavalitsus ( vald ) saadab vastava teate kohtutäiturile , et isik see ja see ja tal on maksmata näiteks rahatrahv. Kohtutäitur ei viivita , saadab registreeritud elukoha aadressile kirja ja kui reaktsiooni pole on kohe vara kallal , lisades iga liigutuse eest mida ta teeb arve .

No mitte s_ ttagi ei saa aru....???? Mismoodi politsei või vallavalitsus saab minu pangaarve üle ilma kohtuta otsustada ja mis seal pangas üldse toimub, et suvaline fie astub uksest sisse ja hakkab nende klientide arveid arestima. Kui see asi tõepoolest peaks vett pidama, siis ei ole meie riigis enam õiguse raasugi. Ükskõik mis kuradi kandi pealt midagi loed või teada saad, ikka on üks riigipoolne nõmedus ja ahistamine teise otsa. Ainult keelud, maksud, piirangud ja eraomandi jalge alla trampimine....jne. Tõepoolest, hakka või isegi nõukaaegse inimesena venelasi tagasi ootama, et keegi ometigi neid täitmatuid enseimetlejaid karistaks, sest näha on, et eestlane ise on nii orjameelse loomupäraga, et valib omale ka ise orjapidajad, sest ta lausa peab kohe kellegi kannikatavahet noolima. Kuidas siis seda muidu seletada, et keegi ei ole rahul, aga vastu ei hakata ja ikka valitakse riigikokku samad tolgused. Kui okupeeriv riik sinult verd imeb, siis on asi kuidagi loogiline, aga kui omad, siis on tegu omamoodi kannibalismiga.

Ma juba kujutan ette kommentaare sellele postitusele: .. et on veel hullemaid riike ja vaesemaid riike ja riike kus on veel lollakamad seadused jne. Mis see mind kottima peaks kuidas kusagil on, miks meil ei ole nii nagu normaalne oleks- nii, nagu me ise tahame. Miks on vaja alati kellegi järgi teha, kedagi eeskujuks tuua, ennast kellegagi võrrelda jne- kas omal on mõstus, kriitikameel ja tõe ja õiguse tunnetus täiesti minetatud omadused, et teistelt nõu peab küsima, et kumma käega tagumikku phkida...no mõnes mõttes on see muidugi arusaadav kui riigikogus võtavad majandusseadusi vastu näitlejad ja erusportlased ja krimiaankoodeksit täiendavad loomakaitsjad. Miks meil teadlased selliseid asju ei tee- milleks neid siis üldse vaja ongi kui neid keegi ei kuula. Riigikogu, kus ei ole ühtegi  kirurgi, teeb pidevalt operatsioone- loomulikult onresultaat ju ette teada....Ministrile kes kohale astub, antakse hulk kohanemisaega ja nõuandjaid, sest ta ei ole hoobilt nii kompetentne, et oma tööga hakkama saada- absurd kuubis.

 Siin on nii mitmeidki selliseid, kes näpuga seadusi taga ajavad nagu viielised algkooli õpilased, ma ei tea miks, ehk on see päheõpitud paragraaf tema ainuke tarkus, millest ta loobuda ei taha, sest siis ei jää enam palju järele. Milleks tuua mingi asja põhjenduseks seadust, kui see on inimvaenulik, kasuahne, ebaloogiline jne. Aga nojah, ma tean, et mõttetu mula ja teemast mööda, sest kelle elu on vähegi elamisväärne, see otsib põhjendusi samamoodi jätkamiseks ja peidab pea liiva alla, et mitte näha mis nende ümber toimub ja ligimese eluolu ei lähe neile korda. Võib ju tuua näiteid relvaseadusest ja enesekaitse piiride ületamisest jne, - ja mida see mulle tõestama peab: et ma ei tunne seadust? .. Kelle kuradi seadust? Et ma tahan westernit teha, .. tahan jah, sest pean seda õigeks, et inimesel oleks õigus ennast ja oma vara kaitsta, eriti veel siis kui riik sellega hakkama ei saa. Inimesel peab olema austus teise inimese suhtes, mitte nagu meil, et juba koolis võib õpetajale karistamtult näkku sülitada. Sellise kasvatuse juures ei saa paremat lootagi. Kõigil on karistamatuse tunne, aga ei tohiks olla- igaüks peaks oma tegemiste ja tegematajätmiste eest vastutama täie rauaga.

 Kõigil on suva, sest õllepurgi jõuab veel osta ja telekast näeb labast huumorit mis ainult õllega naljakas tundubki, aga allakukkuva lennuki pardal on ainult niikaua tore stjuardessi kabistada kuni see maani jõuab, sellest ei saada aga aru.....- HAU .. Big Grin
Vasta
#62

Ei hakanud viitama,polevat viimasel ajal heaks tooniks.
Aga lisaks  eelmisele jutule..Me ju ise valime neid,kes selliseid otsuseid teevad.Milles probleem. Sad
Vasta
#63

(19-02-2015, 21:11 PM)linnuke Kirjutas:  Me ju ise valime neid,kes selliseid otsuseid teevad.Milles probleem. Sad

O M G !
Vasta
#64

? No ei saanud aru.
Vasta
#65

(19-02-2015, 20:54 PM)maitus Kirjutas:  
(19-02-2015, 10:21 AM)edvard Kirjutas:    Targutan ka veidi . Kohtutäitur läheb arve kallale peale seda , kui kohtuväline menetleja näiteks politsei , kohalik omavalitsus ( vald ) saadab vastava teate kohtutäiturile , et isik see ja see ja tal on maksmata näiteks rahatrahv. Kohtutäitur ei viivita , saadab registreeritud elukoha aadressile kirja ja kui reaktsiooni pole on kohe vara kallal , lisades iga liigutuse eest mida ta teeb arve .

No mitte s_ ttagi ei saa aru....???? Mismoodi politsei või vallavalitsus saab minu pangaarve üle ilma kohtuta otsustada ja mis seal pangas üldse toimub, et suvaline fie astub uksest sisse ja hakkab nende klientide arveid arestima. Kui see asi tõepoolest peaks vett pidama, siis ei ole meie riigis enam õiguse raasugi. Ükskõik mis kuradi kandi pealt midagi loed või teada saad, ikka on üks riigipoolne nõmedus ja ahistamine teise otsa. Ainult keelud, maksud, piirangud ja eraomandi jalge alla trampimine....jne. Tõepoolest, hakka või nõukaaegse inimesena venelasi tagasi ootama, et keegi ometigi neid täitmatuid enseimetlejaid karistaks, sest näha on, et eestlane ise on nii orjameelse loomupäraga, et valib omale ka ise orjapidajad, sest ta lausa peab kohe kellegi kannikatavahet noolima. Kuidas siis seda muidu seletada, et keegi ei ole rahul, aga vastu ei hakata ja ikka valitakse riigikokku samad tolgused. Kui okupeeriv riik sinult verd imeb, siis on asi kuidagi loogiline, aga kui omad, siis on tegu omamoodi kannibalismiga.

Ma juba kujutan ette kommentaare sellele postitusele: .. et on veel hullemaid riike ja vaesemaid riike ja riike kus on veel lollakamad seadused jne. Mis see mind kottima peaks kuidas kusagil on, miks meil ei ole nii nagu normaalne oleks- nii, nagu me ise tahame. Miks on vaja alati kellegi järgi teha, kedagi eeskujuks tuua, ennast kellegagi võrrelda jne- kas omal on mõstus, kriitikameel ja tõe ja õiguse tunnetus täiesti minetatud omadused, et teistelt nõu peab küsima, et kumma käega tagumikku phkida...no mõnes mõttes on see muidugi arusaadav kui riigikogus võtavad majandusseadusi vastu näitlejad ja erusportlased ja krimiaankoodeksit täiendavad loomakaitsjad. Miks meil teadlased selliseid asju ei tee- milleks neid siis üldse vaja ongi kui neid keegi ei kuula. Riigikogu, kus ei ole ühtegi  kirurgi, teeb pidevalt operatsioone- loomulikult onresultaat ju ette teada....Ministrile kes kohale astub, antakse hulk kohanemisaega ja nõuandjaid, sest ta ei ole hoobilt nii kompetentne, et oma tööga hakkama saada- absurd kuubis.

 Siin on nii mitmeidki selliseid, kes näpuga seadusi taga ajavad nagu viielised algkooli õpilased, ma ei tea miks, ehk on see päheõpitud paragraaf tema ainuke tarkus, millest ta loobuda ei taha, sest siis ei jää enam palju järele. Milleks tuua mingi asja põhjenduseks seadust, kui see on inimvaenulik, kasuahne, ebaloogiline jne. Aga nojah, ma tean, et mõttetu mula ja teemast mööda, sest kelle elu on vähegi elamisväärne, see otsib põhjendusi samamoodi jätkamiseks ja peidab pea liiva alla, et mitte näha mis nende ümber toimub ja ligimese eluolu ei lähe neile korda. Võib ju tuua näiteid relvaseadusest ja enesekaitse piiride ületamisest jne, - ja mida see mulle tõestama peab: et ma ei tunne seadust? .. Kelle kuradi seadust? Et ma tahan westernit teha, .. tahan jah, sest pean seda õigeks, et inimesel oleks õigus ennast ja oma vara kaitsta, eriti veel siis kui riik sellega hakkama ei saa. Inimesel peab olema austus teise inimese suhtes, mitte nagu meil, et juba koolis võib õpetajale karistamtult näkku sülitada. Sellise kasvatuse juures ei saa paremat lootagi. Kõigil on karistamatuse tunne, aga ei tohiks olla- igaüks peaks oma tegemiste ja tegematajätmiste eest vastutama täie rauaga.

 Kõigil on suva, sest õllepurgi jõuab veel osta ja telekast näeb labast huumorit mis ainult õllega naljakas tundubki, aga allakukkuva lennuki pardal on ainult niikaua tore stjuardessi kabistada kuni see maani jõuab, sellest ei saada aga aru.....- HAU .. Big Grin
Minu küsimus sinu pahameele peale on see, et mida on riik sinule siis nii halba teinud, et juba vene valitsust taga igatsed?  

Tahad vene võimu keri kurat venemaale elama siis! Mitte moskvasse, vaid uuralitesse!
Nädala pärast oled tagasi ja maksad makse rahulikult edasi.

See et kuskil foorumis kuuled ühte ja teist, on pidev kontekstist välja rebimine. Jah, kohtutäituril on õigus sinu üle võimu näidata, aga ega ta siis hommikul üles ärka ja telefoni raamatust suvalist jorssi vali, kellele nüüd aju keppi teha.

Inimene keda ta survestama hakkab on ikka millegiga hakkama saanud. See peab ikka laus loll olema, kellele tuleb kohtutäituri kiri "ootamatult".

Tahad teisi seadusi, müü oma hütt maha ja kobi sinna kus on parem!

Come to the dark side, we have cookies!
Vasta
#66

Mõistan sind, ori tahab ikka oma isandat kummardada, et ehk saab pai ja pannakse kupjaks ka veel kunagi Smile. Ei taha ma vene võimu, aga ma ütlen, et olemasolev ei ole mitte parem...- ja eks minnaksegi, ja järjest rohkem...
Vasta
#67

Mida ikkagi tähendas O.M.G.Või oli see määratud mujale.
Seepeale küssa modedele, teemas tsiteerimine.Kui ikka ühe teema all mitu erinevat juttu,siis ilma tsitaadita ikka vilets pihta panna ,kellele jutt mõeldud on Sad
Vasta
#68

(19-02-2015, 21:41 PM)maitus Kirjutas:  Mõistan sind, ori tahab ikka oma isandat kummardada, et ehk saab pai ja pannakse kupjaks ka veel kunagi Smile. Ei taha ma vene võimu, aga ma ütlen, et olemasolev ei ole mitte parem...- ja eks minnaksegi, ja järjest rohkem...

Aga sa ei vasta täielikult küsimusele.

Mida on riik sinule halba teinud?

Come to the dark side, we have cookies!
Vasta
#69

(19-02-2015, 20:54 PM)maitus Kirjutas:  Pikk ja sapine tiraad valel aadressil.
Vales puu all haugud!

Mis on Sinu kandidaadinumber, et saaksime Sind riiki õigeks looma saata?

Või oled ikkagi nii mugav, et eelistad viriseda foorumis, selmet meie riiki paremaks tegema minna.
Või kuulud hoopis nende hulka, kes tahaks kangesti riiki pöörata laipade hinnaga?

Mul on valus lugeda säärast riigivastast vingumist. Ma saan aru, et õige eestlase tunneb ära sellest, et ta mitte kunagi mitte millegiga rahul pole, kuid tõepoolest: sellise riigi oleme ise teinud. Ise, mitte kellegi teise käsul.

Näis, kas meil on lähinädalatel nii palju pealehakkamist ja otsutusjulgust, et seekord mitte enam reformareid valida. Muide, kõik need, kes valima ei lähe, just neid oravaid toetavadki.

Seega, minge valima! Tehke midagigi ära, selmet viriseda.

Kui kedagi valida pole, andke kasvõi vastuhääl ehk rikkuge sedel. No kirjutage sinna kasvõi rõivas on lol, kui tõepoolest midgai muud mõistlikku pähe ei tule. Sad
Vasta
#70

kas rikutud sedel on kuidagi parem kui valimata jätmine. 
Mul suguvõsas ka üks vinguviiul alati valitust tahab sõitmata ja siis ma alati küsin "valimas käisid" vastu ikka "ei" järelikult -  RAHUL. pension väike - RAHUL. seadus nõme - RAHUL. 
Minu arust on kõik kes valimas ei käi kõigega rahul mis riik neile korraldab.
Mina valisin eelmine kord valesti (ikka tagantjärgitarkus)ja täna olen proovinud juba viga parandad eks nelja aasta pärast vaatan.

Aga teemasse kah. Vaata et sa suure lahkusega endale mingi jama kaela ei tõmba et al´a pärast pead naabri teed ise lahti lükkama või parandama .
Vasta
#71

 Minumeelest raha ja arvete arestimise kohapealt ei saa praegust aega üldse ju nõuka ajaga võrrelda, tollal poleks ju üldse mõeldavgi olnud et inimesel on arve valuutas.

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta
#72

(19-02-2015, 22:18 PM)umm Kirjutas:  ...
pakud sitta teenust siis valin teise pakkuja kuid seadus ei luba.
...

Mis mõttes ei luba? Pahandad ju riigi kallal. Kui siinne teenusepakkuja on nigel (siinne riik ei meeldi), siis vali endale sobivam. Praegu on piirid lahti kõigis neljas suunas.

Või hakka ise teenust pakkuma (asu riiki juhtima). Kui kandidaadinumbrit ei ole, siis selleks korraks oled hiljaks jäänud. Aga järgmiseks korraks ettevalmistusi tegema hakata on küll paras aeg.

Aga see viimane nõuab ju mune ja ajab higistama. Toungue
Vasta
#73

(19-02-2015, 22:54 PM)nootsii Kirjutas:  kas rikutud sedel on kuidagi parem kui valimata jätmine. 
...

Jah, on. Sellega oled kasutanud ainsa seadusliku võimaluse anda vastuhääl. Valimata jätmine toetab peamiselt neid, keda niikuinii valitakse ja keda paljud meie hulgast enam riigi eesotsas näha ei tahaks.

Pealegi ei teki nii võimalust, et just Sinu sedel ilma Sinu teadmata kellegi poolt hääletaks... Ka valimiskomisjonis istuvad vaid inimesed. Rolleyes

Eelmistel valimistel jäi rikutud sedelite hulk alla 10 tuhande. Näis, palju neid seekord tuleb. Loodame, et vaid 1. Cool

Aga küll ajakohase, kuid siiski OT lõpetuseks ka väike mõtteidu tolle teeteema juurde:
kuniks tol teekasutajal probleemi pole, ka lahendust ei sünni. Kui tal probleem tekib, küll ta siis kontakti otsima hakkab. Cool
Vasta
#74

Tänan Umm Smile!

Linnuke, OMG, tänedam ooo mein Gott Smile .

Küsiti mida EV mulle halba on teinud... erinevalt paljudest ma ei ootagi, et EV mulle midagi head peaks tegema, aga halba on teinud palju. Kõige rohkem häirib mind see, et riik minu taskutes sorib ja minu maad valitseb. Miks ma pean maksma näiteks üleüldse maamaksu ( ja ei maksa tuua näited arenenud maadest kus ka makstakse, ma võin tuua hunniku vastupidiseid näited), miks ma ei tohi kaevata saunataha tiiki, miks ma ei tohi langetada oma hoovis puud mille ma ise istutasin, kuidas on riigi asi, mitu kitse, kana ja jänest mul laudas on ja miks ma pean nende kõrvu veristama ja sinna auke tegema kui samas koera kõrvu ei tohi kärpida. Ehk pean varsti ütlema, et mitu voodilina mul kapis on. Miks ma ei või omale ehitada ilma loata korralikku kasvuhoonet või varjualust tehnikale, ilma nende jaoks projekte tegemata ja nende eest maksmata, miks ei kuulu alajaam ja liin, mille ma kinni olen maksnud minule,  jne jne- ma võin terve lehekülje neid asju kirjutada. Smile. Ma ei leia, et oleks palju tahetud, et omal maal võiks vabalt majandada. Kuskiltmaalt on muidugi piir, aga see võiks laiem olla- peaks olema...

Ja et foorumis püsida, siis kasvõi siinne näide auto ise lammutamisest. Kui see probleem nii suur on, et õli metsaalla satub, siis võiks karistus keskonnaohtliku- ja mis iganes risu metsaalla vedamise eest olla näiteks kogu vara konfiskeerimine aga mitte närune 100 eurot. Valdavale osale inimestest, kes sedasi ei tee, et oleks see seadus üldse probleemiks. Siis ei viiks aga keegi risu metsaalla ja ei saaks keelata ise autot lammutada - ei oleks põhjendust. Kellele selline seadus aga kasulik on, sellest saab terve mõistusega inimene aru, kes aga ei saa, sellelel ei ole ka mõtet seletada ....mina isiklukult olen aga eraomandi suhtes väga tundlik ja ma usun, et ma ei ole ainuke.
Vasta
#75

(19-02-2015, 22:59 PM)umm Kirjutas:  See Klassikaline Ving Toungue

Kõik ei ole korras. Ammu enam mitte, sellest räägib näiteks Vabaerakonna üllatavalt kõrge toetus. Isegi muidu statisti rolli täitnud EKRE võib rahulolematute toel künnise ületada. Kõik see räägib kuuljale sellest, et rahulolematus on suur.

Seaduslikul teel riigikorra muutmise alternatiiv on teha järjekordne varade ümberjagamine relvadele toetudes. Kui kindel saad siis olla, et just Sina oled see jaga ja mitte järjekordne jagatav?

Ühes saab säärase musta stsenaariumi korral kindel olla: hiljemalt kolme aasta pärast on vastloodud Sõltumatu Ja Õige Eesti Riik idanaabri kindla ja õiglase kaitse all. Sad
Vasta
#76

(19-02-2015, 22:54 PM)Tegelane5 Kirjutas:   Minumeelest raha ja arvete arestimise kohapealt ei saa praegust aega üldse ju nõuka ajaga võrrelda, tollal poleks ju üldse mõeldavgi olnud et inimesel on arve valuutas.

Ilmselt tegu noorema mehega.Valuuta, kui niisugune ongi ju võõrriigi raha.Iseasi kuidas Sinu riik seda aksepteerib.Kõik ju suhteline.Venemaal dollar justkui valuuta,samas äris käibel  rohkem kui rubla,niiet mõista mõista
Vasta
#77

Et miks ma oma kandidatuuri üles ei sea.. Smile, sellepärast, et ma olen piisavalt enesekriitiline ja ei kipu tegema tööd milleks ma pädev ei ole, ma võin aga nimetada rea inimesi kes selleks võimelised oleks, aga kellel puudub igasugune võimalus valitud saada, sest nad on üksikkandidaadid. Valima siis, ...küsin keda. Valik on ju selline, et kas asutada sea-, lehma- või mingi muu looma sita sisse. Ma ei näe vahet. Ma üldiselt ei istu ainult tehnikafoorumis, vaid olen ka kursis kõigi parteide platvormidega ja ühtegi neist ei saa tõsiselt võtta ja pealegi ilma Brüsselita ei otsustata siin niikuinii midagi. Keegi võiks mulle teha selgeks, et mis sisuline vahe on, kas hääletada üksikkandidaadi poolt, kritseldada oma valijasedel täis või mitte valima minna?
Vasta
#78

(19-02-2015, 23:04 PM)umm Kirjutas:  Kujutame et oled filigraanne treial kuid seadused ei meeldi. Jätad töö ja lähed seadusi muutma. Kallis laps, siis ei ole meil enam ei treialit ega tule ka temalt seadust. sest treialpoiss söödi enne ära kui linna piirilegi jõudis kui ka hääled kokku sai. Kuid väga heaks TREIMISEKS olid tal suured ja karvased munad olemas. vot tak. kas võit või kaotus eestile?
Filigraanse treiali äraminek treiping tagant  on kindasti Eestile kaotus olukorras, kus häid töömehi on vähe. Ükskõik, läheb ta siis marjamaale Paremasse Riiki (mille on tegelikult ehitanud teised "treialid", kel on muu hulgas olnud palju rohkem aega oma elu sättida) või tegema tööd, milleks tal pole soolikat. Mõlemal juhul oleme meie ilma Töömehest.

Seaduste meeldimine sõltub otseselt sellest, kas parajasti seadus midagi keelab või mitte. Kas kedagi siinsetest häirib riigikeele nõue? Ilmselt mitte.  Aga küsige sama mõnes venekeelses foorumis (ja neid on päris mitmeid).

Paluks minust mitte valesti aru saada. Minu jaoks ei ole meie riik sugugi ideaalne ega valmis. Aga see on siiski Meie riik, mille oleme ise endale ehitanud. Ja mida me saame edasi ehitada, kui me oma lolluses ja põikpäisuses teineteist enne maha ei löö...

Muide, laudas olevate pudulojuste arv ei huvita kedagi, kui ei küsi toetusi ja nende lojuste pidamisel veekaitsenõudeid ei rikuta. Toungue
Vasta
#79

lugupeetavad, mdia te ometigi teinud olete?
asjalik teema tee läbi õue minemisest ja te keerate selle poliitjuraks ja riigi kirumiseks.
kurja küll.
on meil siin ju üks poliitikute sõimamise teema, sinna passib kogu muu läbu vast ka või siis tehke veel mingi eraldi jauramise teema.
jätaks selle asjaliku teema ikka kohaste postituste jaoks.
Vasta
#80

(19-02-2015, 23:04 PM)maitus Kirjutas:  Tänan Umm Smile!

Linnuke, OMG, tänedam ooo mein Gott Smile .

Küsiti mida EV mulle halba on teinud... erinevalt paljudest ma ei ootagi, et EV mulle midagi head peaks tegema, aga halba on teinud palju. Kõige rohkem häirib mind see, et riik minu taskutes sorib ja minu maad valitseb. Miks ma pean maksma näiteks üleüldse maamaksu ( ja ei maksa tuua näited arenenud maadest kus ka makstakse, ma võin tuua hunniku vastupidiseid näited), miks ma ei tohi kaevata saunataha tiiki, miks ma ei tohi langetada oma hoovis puud mille ma ise istutasin, kuidas on riigi asi, mitu kitse, kana ja jänest mul laudas on ja miks ma pean nende kõrvu veristama ja sinna auke tegema kui samas koera kõrvu ei tohi kärpida. Ehk pean varsti ütlema, et mitu voodilina mul kapis on. Miks ma ei või omale ehitada ilma loata korralikku kasvuhoonet või varjualust tehnikale, ilma nende jaoks projekte tegemata ja nende eest maksmata, miks ei kuulu alajaam ja liin, mille ma kinni olen maksnud minule,  jne jne- ma võin terve lehekülje neid asju kirjutada. Smile. Ma ei leia, et oleks palju tahetud, et omal maal võiks vabalt majandada. Kuskiltmaalt on muidugi piir, aga see võiks laiem olla- peaks olema...

Ja et foorumis püsida, siis kasvõi siinne näide auto ise lammutamisest. Kui see probleem nii suur on, et õli metsaalla satub, siis võiks karistus keskonnaohtliku- ja mis iganes risu metsaalla vedamise eest olla näiteks kogu vara konfiskeerimine aga mitte närune 100 eurot. Valdavale osale inimestest, kes sedasi ei tee, et oleks see seadus üldse probleemiks. Siis ei viiks aga keegi risu metsaalla ja ei saaks keelata ise autot lammutada - ei oleks põhjendust. Kellele selline seadus aga kasulik on, sellest saab terve mõistusega inimene aru, kes aga ei saa, sellelel ei ole ka mõtet seletada ....mina isiklukult olen aga eraomandi suhtes väga tundlik ja ma usun, et ma ei ole ainuke.

Vaat ise vastasid enda toodud probleemile. "Kuskiltmaalt on muidugi piir." Sina tahad, et piir oleks laiem. OK. Aga mis siis saab, kui naaber ehitab endale suure sigala, kus loomad on lageda taeva all ja fekaal/sopp ja ropp hais tungib sinu vaatevälja ja ninasõõrmetesse.

Kas siis lased lihtsalt naabri maha? Lepid sellega, et on oma maa ja naaber teeb mis tahab? 
Ei lepi sa midagi, siis on uus häda, et loll naaber ja riik ei tee vandaalide/isehakanud kuliibinitega midagi.

Selle jaoks ongi need seadused nii perverseks muudetud, kuna "inimesed" tahavad ise kõike teha ilma teiste peale mõtlemata.
 
Elad kortermajas. Naaber otsustab endale korraliku lõbumaja püsti panna. Mis siis teed, kui säädus ei keela? Vingud lihtsalt foorumis, et maksud kõrged ja tiiki ei lubata kaevata.
Kooskõlasta oma plaan ametlikult ja kaeva oma tiik. 
Mis puu see küll on, mida oma hoovipeal maha ei lubata lõigata?

Jah maamaksu seadus on nõme, ka mina ei poolda seda.

Pooldan täielikult eespool Võsa kirjutisi.
Ma ei näe teil kandidaadi numbreid. Kui valima ei lähe, siis ära hädalda ka, et kehv tulemus on ja riigiisad jama korraldavad.
Meil kõigil on võimalus kanditeerida riigikokku. (vot kui mune pole, siis on teine lugu)

Come to the dark side, we have cookies!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne