Trenazöör.
#1

Ega kellegil pole pedaalidega trenazööri tolmu koguma jäänud.Ei ole vaja mingit lihasmassi tootmis relva vaid käib kõige algelisemgi pedaalidega vändatav massin.Vaja jalgadele väheke kordinatsiooni tagsi anda.Äda pärast kannatab jalgrataski näiteks puit raamile kinnitada jne. kuid ehk selleks valmistatud aparatuur mõistlikum.Palun kirjutage kui miskit pakkuda.
Vasta
#2

(17-02-2015, 23:35 PM)Sm.Autojuht Kirjutas:  Ega kellegil pole pedaalidega trenazööri tolmu koguma jäänud.Ei ole vaja mingit lihasmassi tootmis relva vaid käib kõige algelisemgi pedaalidega vändatav massin.Vaja jalgadele väheke kordinatsiooni tagsi anda.Äda pärast kannatab jalgrataski näiteks puit raamile kinnitada jne. kuid ehk selleks valmistatud aparatuur mõistlikum.Palun kirjutage kui miskit pakkuda.

Tule mu eramaale jalutama, siis saad joosta nii, et vähe pole ... - nali Smile ! Ju vast ikka kutsuks foorumikaaslase tuppa ka Toungue

Mul kunagi oli selline riistapuu, et panin tagumise ratta kahele rulline jooksma ja esiratta võtsin ära tegin selle asemele raami. Algeline asi oli, rullid pärinesid pesumasina pesuväänaja küljest, aga täitsa reaalne sõidutunne oli. Kui jääb kergeks, lase kummid natuke tossumaks või pane vedruga hõõrdetakistus ühe rulli või velje vastu, või vildist piduriklotsid ... mida iganes ise välja mõtled. Tegelikult on nii, et alguses võibki kerge tunduda, aga kümne minuti pärast tundub juba raske Smile. Ja ruumi ei võta selline esirattata ratas mitte rohkem kui korralik velodrenazöör ja kvaliteet on ka parem kui suvalisel pedaalidega massinal. Kui suvalise selga istud, mis katkub ja inertsivaba on, siis saab sul isu paari minutiga otsa. Suvel tõstad rullkud ja kahvliraami kuurialla ja krutid esratta tagasi ja pole probleemi, et mingi kola ees on.
Vasta
#3

Ma võin enda oma kasutada anda eeldusel et omanikustaatus ei muutu. Tasuta, paar aitähhi, võivad kuuekaupa kiles olla Big Grin Viimsi

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#4

Kas trenazöör oma istumis asendi ja pedaalide olemusega tava rattast väga erinev?Pole kokku puutunud nendega eelnevalt.
Vasta
#5

(18-02-2015, 10:55 AM)Sm.Autojuht Kirjutas:  Kas trenazöör oma istumis asendi ja pedaalide olemusega tava rattast väga erinev?Pole kokku puutunud nendega eelnevalt.

Eks nendega on nii nagu kõigega- on häid ja halbu ja ka täiesti mõttetuid. Mõni on nagu ratas, teine nagu n_ _ upukk Smile
Vasta
#6

Mul pakkuda kasutatud trenažör , asub Ida-Virumaal, Iisakus. Ehk kuidagi saaks ka Jõhvi transporditud. Istumine nagu jalgrattal, esimene "ratas" käitatakse pedaalide abil, taguots toetub vastu maad. Kui mingit vanakola saaks vahetuseks, oleks hea küll. Ja kui ei saa, siis ei saa. Mul lihtsalt võtab ruumi. Sadulat vist korralikku kaasa anda ei ole, mingi näraka ehk leiab. A sinna sobib tavaline jalgrattasadul.  Kui on huvi, siis helista 55670500. Transporti on võimalik muidugi organiseerida uksest ukseni, kulleriga, aga see vist ei ole odav lõbu.
Vasta
#7

Suured tänud Raudpatsile.Väga  asjalik abimees on antud isend.Üks ädaline sai juba esimesed  meetrid tehtud.Vinge laupäev kujunes kokku seigeldes ida poolusel, pole nagu vabast ajast nii pikalt ammu ringi luusinud.Tänan ka Markot pakkumast.Muidugi huvitab ennastki mis pagana otstarve sellel veterinaari plekk kohvril võis olla,kui sotti oled saanud.Täname.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne