Tsiteerimise kahjulikkusest
#41

Nüüd tuli lõpuks tõestus,et tsiteerimine ei olegi halb asi.Teema algas sellega ,et tsiteeriti üksteist ,ehk kolm kasti neljandas,tulemuseks suur mull.Viimased TSITAADID aga ju suts harivadki, tsitaadil ja tsitaadil väike vahe kah.
 Niiet,ära keelata nagu ei saa.... Smile
Vasta
#42

(22-02-2015, 20:47 PM)samodelkin Kirjutas:  ...see „translator“ on mõne koha pealt üks ebaterve asi...

Kui mina veel autokoolis käisin, olid autol kummid all ja kummil lohvi sehen. Nüüd püütakse ühes paralleelfoorumis selle nähtuse vastu kõigi vahenditega võidelda ja sõna „kumm“ asemele tekib automaatselt sõna „rehv“!
Nii ma siis üritasin kummitihenditest kirjutada ja minu tekstis muutus see kummi lollaka järjekindlusega rehvitihendiks...
Öelge nüüd ise, kas see ikka on mõistlik?

 Hmm, oled proovinud, mida see "translator" kostab sõna "kepikumm" peale?
Vasta
#43

Rehvi teema siin juba sees. Arutaks selle ka igaks juhuks läbi uuesti, et kas moodne jahimees käib metsas keermepüssiga või vintpüssiga?

Kui on raha, siis ostan bensiini ja sõidan tsikliga. Kui ei ole, siis sõidan ilma.
Vasta
#44

Linnukese teooria on iganenud. Tänapäeva jahimehed käivad keermepüssiga jahil.
Eriti hea on sellist märkust teha kutseka targale õppejõule. Nägu läheb üsna kirevaks nagu tigedal kalkunil ja tegelikult oli see teema hoopis tsiteerimisest mis on vajalik aga teatud määral.

Kui on raha, siis ostan bensiini ja sõidan tsikliga. Kui ei ole, siis sõidan ilma.
Vasta
#45

Sellest ma ju räägingi, et keermepüss on tobeda kõlaga ja küll mõni hoogu sattunud euroametnik selle keermepüssi kah kohustuslikuks teeb, kui rehv juba seda on.

Jutt on kooskõlas iroonia teemaga. Rolleyes

Aga ehk jätame OT-i nüüd!

Kui on raha, siis ostan bensiini ja sõidan tsikliga. Kui ei ole, siis sõidan ilma.
Vasta
#46

Keskmised osad on sepp keeranud, väänanud või vinti lasknud. Kas need on vintlattrauad, keermelattrauad või väändlattrauad. Või veel miskit spetsiifilist seppade žargoonis.
Tsitaat:“Kui valimised võiksid midagi muuta, oleks need ammu riigi poolt keelustatud!” – Emma Goldman


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#47

Erandlikest terminitest rääkides -- mida teeb elektrikaupade poe müüja, kui ma temalt taskuvalgustilampi küsin?
Vasta
#48

Nonii
Teema on korralikult P.E.R.S.E keeratud, seega tuletan algset sihti meelde:
Seoses jätkuvate kuritarvitustega teen ettepaneku keelata piltidega tsiteerimine ja topelttsiteerimine.
Keegi admin võiks valgustada tehnilisi võimalusi. IT alaseid muidugi.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#49

Ajame vindisupi veel sogasemaks. Aga mina käin metsas kruvijoonesoonega püssiga, vot nii Toungue
Vasta
#50

(24-02-2015, 15:43 PM)Marko Kirjutas:  Nonii
Teema on korralikult P.E.R.S.E keeratud, seega tuletan algset sihti meelde:
Seoses jätkuvate kuritarvitustega teen ettepaneku keelata piltidega tsiteerimine ja topelttsiteerimine.
Keegi admin võiks valgustada tehnilisi võimalusi. IT alaseid muidugi.
Jah jutt on teemast väljas aga mitte seal kus nimetad.Sama toimub praegust teemas "kõik valitsejad on lollid".
Asi vist selles et keegi ei taha jutu arenedes uut teemat alustada ja nii ta läebki... ega moded ka kõike näe/loe aga on küll nende poolt asi poolitatud ja uue teema all algatatud.
Ettepanekut keelata piltidega tsiteerimine ja topelttsiteerimine - absoluutselt poolt.
Vasta
#51

Kui kodukord kuidagi ei reguleeri ja indiviidi terve mõistuse (sest haiged ju ei peaks internetis kõõluma) kohaselt on matrjoška-tsitaadid igas olukorras normaalne, siis polegi midagi teha. Peab meeldima... või jalgadega hääletama.
Vasta
#52

Nali naljaks aga ilma tsiteerimata vastates juhtub vahel nii et keegi jõuab juba vahepeal oma kommentaarid lisada ning sinu vastus ei lähe sellega enam kuidagi kokku Sad Olen sellisel juhul oma kommentaari kustutanud ja tsiteerinud et oleks arusaadav millele/kellele vastan. Vot ei meeldi need palju kaste üksteise sees tsiteerimised.Samuti piltidega meenub üks lugu.Tegin kunagi kommentaari hästi paljude piltidega ning seda tsiteeriti koos piltidega nii et järgmise vastuse jõudmiseni pidi ikka kõvasti-kõvasti rullikut painama enne kui uus vastus paistma hakkas Sad Õnneks tänu märkustele võeti need maha,aeglasema netiühendusega kasutajaid ajab sihuke asi kindlasti tigedaks...
Vasta
#53

(24-02-2015, 15:43 PM)Marko Kirjutas:  ...Seoses jätkuvate kuritarvitustega teen ettepaneku keelata piltidega tsiteerimine ja topelttsiteerimine....
Ma topelttsiteerimist nii rangelt ära keelata ei tahaks, vahel on see kasulik, kui tahetakse mitme sõnavõtja seisukohti kõrvutada. Näiteks:
Kepler Kirjutas: 
Kopernik Kirjutas: 
Ptolemaios Kirjutas:     Päike tiirleb ümber Maa epitsüklitega orbiidil.
   
  Vale jutt, Maa tiirleb ümber Päikese ringikujulist orbiiti mööda.
 
Mehed, mõlemad ajate jama. Maa tiirleb ümber Päikese elliptilisel orbiidil.

Iseasi on see, et mitmekordsetest tsitaatidest (nagu ka ühekordsetest) tuleb alles jätta ainult asjassepuutuv osa.
Võib-olla lubaks mitmekordset tsiteerimist vastava eksami sooritanuile? Wink

Ja kui ülaltoodud tsitaadipilti vaadata, siis näeme, et palju loetavamaks aitaks selle muuta liigse õhu ärakoristamine kastide ümbert. Praegu tekib redaktoris sinna (ma pole veel aru saanud, mis tingimustel) tarbetuid reavahetusi.
Vasta
#54

Tsiteerimise kahjulikkusest rääkides on tore see, et Auotomotokoski nutumüür ei lasegi mul ilma täiesti seosetu tsitaadita postitada. Sestap pole sinna teemasse ammu midagi kirjastanud. Kõigis teistes teemades probleemi pole.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#55

Olevtoomi ees müts maha, nii tsitaatide sisukuse kui õhu likvideerimise vajadusele tähelepanu juhtimise pärast.
Devil, pöördu IT osakonna poole!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#56

(24-02-2015, 17:40 PM)olevtoom Kirjutas:  
Kepler Kirjutas:
Kopernik Kirjutas:  Vale jutt, Maa tiirleb ümber Päikese ringikujulist orbiiti mööda.

Mürasin ka tükk aega selle kokkusurumise kallal ja ei õnnestu. Tsiteerimise käigus surud asja kenasti kokku aga nagu eelvaatesse lükkad on jälle kogu ekraan tühja ruumi täis või siis saad jutust lahti ja jäävad vaid nimed.

Jätsin  olevtoomi näitest vaid Koperniku lõigu, mida ma isiklikult ei usu ja tahaks ümber lükata.
Nimelt: suvel istusime naabrimehega Jaanipäeval pikemalt lõkke ääres ja nägime mõlemad kuidas päike tuli naabrimehe sauna tagant välja ja läks vallamaja poole minema. Kui nüüd Koperniku juttu uskuda siis oleks pidanud sauna tagant välja tulema hoopis maakera.

Aquila captas non muscas.
Vasta
#57

Cesium, uste paugutamist valdan ka väga hästi nagu paljusid muid teemasid, lihtsalt mõtsin, et ehk on teil mind tarvis...

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#58

Rõhuv enamus tundub mu mõtet toetavat, kas keegi adminn viitsiks kirjutada tehnilise poole pealt?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne