fotokas
#21

Rääkige palun selliset fotokast veel nagu Canon Powershot A60!
Plaan on omale soetada selline, aga kas 2,0 milj. pikselit lahjaks ei jää?

http://postifoto.delfi.ee/item.php?idt=556
Vasta
#22

mighty tonka Kirjutas:Minul Canon A60,natuke lahjem versioon kui Uskul Toungue olen rahul Smile

Täpselt see sama on minulgi.
Vasta
#23

lõhkuja Kirjutas:Rääkige palun selliset fotokast veel nagu Canon Powershot A60!
Plaan on omale soetada selline, aga kas 2,0 milj. pikselit lahjaks ei jää?

http://postifoto.delfi.ee/item.php?idt=556

Lahjaks ei jää midagi, olen täits rahul.
Megapikslid on täitsa norm.

Suurendus originaalist koos digitaalse zoomiga 7,5 X.
Vasta
#24

Vahetasin just oma kaamera Canon G5 vastu (5 Mpix). Väga rahul

Priit Kuldsaar
priit@made.ee
+372 510 9332
www.vanaautod.eu- kollektsioon piltidel
Vasta
#25

vanaaegne canon eos 500, 28-80mm; sigma 28-200, sigma välk 50, posu filtreid.
Skännimise jaoks, head tuttavad. Kui jõuan digipeegli osta, siis digitaliseerun.


Vasta
#26

Olympus Camedia D-40
Vana küll, kuid hea kvaliteet.Ainult veits aeglane.Väikeste mõõtmetega mis korvab aeglust.

Just a man!
Vasta
#27

canon powershot s70 7.1 MP 3.6 optiline zoom koos digitaalsega 15x. pole midagi paha öelda selle kaamera kohta säriaega, ava, valgustundlikust jne. saab manuaalselt muuta, olemas ka manual fookus...makro on mega. digika kohta äärmiselt hea kaamera... ärge nüüd arvake et mingi rikka tüübi poeg olen lihtsalt fotograafiahuvi sundid säästma ja kõvasti tööd tegema Smile
üldiselt on nii, et tootjad kes on algusest peale kaameraid tootnud (canon, olympus, kodak jne.) on paari sammu võrra oma mudelitega ees nendest, kes fotograafiale ei spetsaliseeru(nt. hp) seega kaamerat soetades soovitan seda silmas pidada sest sama hinna eest saad kaamera millesarnasega nt. hp alles järgmine aasta välja tuleb!

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#28

Olympus c-160 ja sony cybershot p-73 vist. Sony oma kiiruse ja 4,2MP-ga ikka parem.

Cool
Vasta
#29

digi- HP Photosmart 720. Väga rahul siiamaani selle aparaadiga

www.platepie.com - autonumbritest meil ja mujal
Vasta
#30

Kärnataja Kirjutas:Olympus c-160 ja sony cybershot p-73 vist. Sony oma kiiruse ja 4,2MP-ga ikka parem.
kalevpoeg Kirjutas:Olympus Camedia D-40
Vana küll, kuid hea kvaliteet.Ainult veits aeglane.Väikeste mõõtmetega mis korvab aeglust.

See aeglus on vist mingi Olympuse firmamärk...

Lypsik, Olympus C310Z kasutaja.
Vasta
#31

Sai nädalapäevad tagasi hankida Canon A75,olin kuulnud ainult häid sõnu selle aparaadi kohta ning ei kahetse...Wink
Vasta
#32

Fotokaks PENTAX Optio 330GS.Olen rahul,olgugi et fotokas juba mitu aastat vana.Kiituseks võib öelda seda,et rallidelgi sellega pildistatud ja kui päris sirge peal ei pildista,siis saab täiesti normaalseid pilte tavalise fotoka kohta.
Vasta
#33

Canon G5. Suht normaalne karp. EOS seeria oleks muidugi tüki parem aga käib see ka hetkel. 1GB kaardi peale hea pilte panna.
Vasta
#34

Sony W1, väga hea masin !
Vasta
#35

Endal Pentax Optio 30. Ostetud juunikuu alguses. Olen sellega väga rahul. Fotoka gabariidid ja piltide kvaliteet on väga head. Nunnu on ta ka Wink Enam ei ole aga automaatteravustamine nii hea kui alguses, kuna teatud põhjustel sai ta vastu seina lennutatud suvel. Aga töötab jõudsalt edasi.

Pots ja postivahe.


Vasta
#36

Trust 350FS POWERC@M FLASH 3 aastat tagasi 1200eeki maksis.

On mind ausalt teenind.

``E23 728 1978a.``
www.e21.ee "Klassikalised BMW'd"
Fiat-i foorum Fiati Sõbrad
Priit Peljo 51 79 063
Vasta
#37

Olympus C-360
siis lähemalt mina seda digikat ei poolda. Mingi pildi formaadid on x omad, korra käis garantiis ,sest pildid jäid nii suured. Välk jõle imelik kui maha võtta jääb pilt ikka valge :S
Vasta
#38

Digikaamera Sony Cyber-shot DSC-P32, pildi kavaliteet on hea aga mälukaardid on kallid ja pilte läheb peale liiga vähe, rohkem miinuseid polegi. Akud peavad ka vastu suhteliselt hästi, sest need ikkagi spets. akud mite mingid suvalised.
Vasta
#39

Nikon Coolpix 995.Peale selle aparaadi saamist tavapeegel kapis vedelemas.Paar korda aastas saab välja võetud.
Nikoni ainsaks puuduseks on sigakallis varustus.Mida eksklusiivsem mudel,seda hullem.Aga see-eest pildid on igati näitusekõlbulikud.3,2Mp võimaldab korralikku A4 formaadis väljatrükkigi.Printer peab muidugi tasemel olema.Epsonid soovitan ära unustada.Omal üks vedeleb-pani saba ja ka kassettidega oli üks igavene jama.Nüüd on Canon.Poole odavam pidada ja foto väljatrükk ka parem.Mattpaberil ei saa arugi kas on tegu ilmutatud või prinditud fotoga.
Vasta
#40

EdR Kirjutas:Mul on Olympus superzoom 80G, \"filmikarp\",mitte digi. Pilte on mul huvitavam vaadata fotoalbumist,kui arvutist. Võibolla ostan kunagi digiaparaadi ka...
Alates 14.05.2005 teen pilti HP Photosmart R607-ga(digitaal). Aitab,ei jõua neid filme juba ära ilmutada.
Eelmise aasta tulemus oli mul 103 (sadakolm) filmi....

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne