Vaja tööstuslikku ahju
#1

E: olemas ammu
Vasta
#2

Ei tea küll, millise tööstuse jaoks seda ahju vaja on, aga leivaküpsetamisel ei tohiks üle 200 kraadi minna. Muidu küpsetab söeks.
Vasta
#3

Kesse siis leivale 400 kraadi peale annab Big Grin 

Omaette nokitseja.
Vasta
#4

õige pitsaahi just 400 kraadi peabki andma Big Grin
Vasta
#5

Võibolla mõni keraamikute ahi küpsetab portselani kõrgel kuumusel? http://www.loovuspood.ee/?eestlaetavad-ahjud,71
Vasta
#6

Need keraamikute  ahjud sobiksid küll. Aga vajalike mõõtudega ahi maksab 6k, mis on liiga palju.
Iga tavaline köögi pliit annab 300 kraadi välja, aga sellest mulle ei piisa. Vaja on mul seda metalli soojendamiseks.....
Vasta
#7

Tee ise. Gaasi peal töötav ahi ei tohiks essugi maksma minna. Samottkive, kivivilla, gaasi ja voilaa.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#8

(10-03-2015, 22:13 PM)ronny25 Kirjutas:  Need keraamikute  ahjud sobiksid küll. Aga vajalike mõõtudega ahi maksab 6k, mis on liiga palju.
Iga tavaline köögi pliit annab 300 kraadi välja, aga sellest mulle ei piisa. Vaja on mul seda metalli soojendamiseks.....

No selge miks minu väike ahjuke ei sobinud.... Big Grin

[Pilt: 2395305918656e_l.jpg]

http://static2.nagi.ee/i/p/958/12/23953053405888_l.jpg
Vasta
#9

(10-03-2015, 08:31 AM)nootsii Kirjutas:  õige pitsaahi just 400 kraadi peabki andma Big Grin

Pitsaisu tuli.. Big Grin  Keraamika ahjud käravad tõesti meil kooliski lasti metallitükke punaseks..Hinnad kahjuks rahakotile üpris suured mõrvarid.

Omaette nokitseja.
Vasta
#10

Huvitav, palju nõuka aegne gaasipliidi ahi välja annab?
Vasta
#11

(11-03-2015, 14:18 PM)ronny25 Kirjutas:  Huvitav, palju nõuka aegne gaasipliidi ahi välja annab?

Mu esivanematel oli kunagi termomeeter ahjuukse küljes ja selle piirkond lõppes 240 juures ära, vaevalt et nad üle 300 sisse võtsid.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#12

Puht sportlikust huvist:
Mida tehakse metalliga 400 kraadi juures?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#13

Näiteks rattalaagreid mis on väga suure istuga kas külmutatakse vesinikuga, et tõmbaks kokku, või kuumutatakse rummu, et see paisuks ja laager kukub lopsti sisse.
Vasta
#14

Vale vastus.
Noolutustemperatuurid on 250 juures, nelisada keerab termika sinnasamusesse.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#15

(11-03-2015, 17:51 PM)maisalup Kirjutas:  Näiteks rattalaagreid mis on väga suure istuga kas külmutatakse vesinikuga, et tõmbaks kokku, või kuumutatakse rummu, et see paisuks ja laager kukub lopsti sisse.

Pidasid silmas ikka lämmastikku?

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#16

lämmastikku jah, vesinikuga saab suurt pauku teha =)
Big Grin
Vasta
#17

(11-03-2015, 19:59 PM)maisalup Kirjutas:  lämmastikku jah, vesinikuga saab suurt pauku teha =)
Big Grin

Rattalaari külmutad ära ja rummu ajad punaseks ja siis lased laagri supsti sisse.. - saab ka pauku vast Big Grin
Vasta
#18

Justjust, ajage punaseks jah Big Grin
Kes selle autoga pärast sõita julgeb?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#19

Tsitaat:Puht sportlikust huvist:

Mida tehakse metalliga 400 kraadi juures?

Ärisaladus Big Grin
Vasta
#20

Terase oksiiditamiseks on vajalik terast kuumutada ühtlaselt 400 kraadi juures ja siis õlivanni, et tekiks ühtlane oksiidikiht. Aga teema algataja tahab miskit muud põnevat selle ahjuga ilmselt küpsetada.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne