sai vist tööle
#21

Need, kel foorum aeglane, võiks ära mainida, mis brauserit nad kasutavad.
Vasta
#22

katsun teid natukene maha rahustada Smile

üldiselt selliseks see disain ei jää... vana disaini saab endiselt edasi kasutada, aga sellega läheb natukene aega...

siis kiirusest. jah hetkel on tiba aeglane. osa välju SQLis on idekseerimata ja seetõttu võtavad mõned päringud natunene rohkem aega kui peaks... aga ka see asi saab parandatud õige pea.

u2u teated on küll vanas backupis olemas, kuid kui väga vaja siis saab need kätte, aga mitte massiliselt.

Vasta
#23

Tereteretere!!!

Uus asi ikke ilus asi. Kole kirju ja välismaakeelne küll, essupeetigi ei saand algul aru sellest sigrimigrist, nüid hakkab jo terake harjuma. Kirjutada tundub sujuvam, ei katku enam. Ent jah, raam on nii uhkeks töödeldud, endise sees oli nigut teksti hõlpsam lugeda. Ja kasutaja nime all need tähekesed, sinne võinuks ju kasvõi roostes hammasrattad joonistada. Praegalt on nigut krdi euroliit (või saaks neid ka punaseks värvida?) Wink

Tervisi. Ivar
Ja aplaus suurevaevanägijatele!

loll on loll olla.
Vasta
#24

Paistab et alustan nagu teisedki sama lausega.Olin mõnda aega ära ,üllatus kui lahti tegin.Küsin kohe kas mingeid uusi \" konkse \" kah seoses vastamiste ,piltide ja muuga.Proovin praegu vastust saata loodan et jääb näha .Smile
Vasta
#25

Mingi vea moodi loom on kah sisse lipsanud. Nimelt, kui kasutada viimaste postituste vaadet (võibolla on mujal ka) ja mingi pika (mitmeleheküljelise) teema pealkirja taga vajutada leheküljenumbrile, siis ta ei leia üles teemat.

loodan, et saite aru, mida ma öelda tahtsin
Vasta
#26

Ma leidsin ka ühe veakese
Kui vajutan nuppu last posts siis viskab teemad ette.Osadel teemadel on mitu lehekülge (1,2,3) jne ja kui ma seal esilehel vajutan näiteks 3-le siis ütleb et see thread ei eksisteeri .. loodan et kirjutasin arusaadavalt
Vasta
#27

Kriitikanool lenduu.... Postitamise kõrval on too emõussan lõusta väljakene kole ahtaks kuivanud. Ja meie foorumi äraütlemata rikkaliku ja mitmekesise hingeeluga kasutajate emotsioonide ilmestamiseks noist järelejäänuist kohe kindlasti ei piisa. Need rullid ja duhhid jne. nendega ju harjund ja need olid nii vahvad. Äkki ikka tulevad tagasi?

Tervisid. Ivar Smile

loll on loll olla.
Vasta
#28

IIIFFFAR Kirjutas:Need rullid ja duhhid jne. nendega ju harjund ja need olid nii vahvad. Äkki ikka tulevad tagasi?

Tervisid. Ivar Smile

need võiks tõesti tagsi tulla (või uued ja huvitavamad)

kõik mis ei tapa teeb tugevaks Toungue

müüa mosse 408 juppe
Vasta
#29

Käsklused \"vaata uusi postitusi\" ja \"vaata tänaseid postitusi\" on omavahel segamini läinud st. uute postituste alt tulevad ainult selle kuupäeva postitused aga tänaste postituste alt viimase 24h(?) postid.
Vasta
#30

häiriv on see (oli vist sama ka vana mootoriga), et kui mingi teema alamkataloogidesse tekib uusi teateid, siis põhilehel teema juures seda ei näidata...

Userite juures olevad www lingid ei tööta.... saadab kujul :

http://forum.automoto.ee/www.xxxxxxxx.xx.xxxxx

Õnneks on neid õudsaid smilesid vähemaks jäänud...
Vasta
#31

Muide, uus foorum ei tööta perfektselt kõikides kohtades.

Kui valida sama päeva postitused ja võtta sealt teema, mis on jagatud mitmeks leheküljeks, siis leheküljenumbrile klõpsates saab teateks, et niisugust thread\'i pole. Samas kui võtta üldine viide teemale (mitte lk numbri alt), siis töötab.


Parimat,

Valdo

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#32

valdo Kirjutas:Muide, uus foorum ei tööta perfektselt kõikides kohtades.

Kui valida sama päeva postitused ja võtta sealt teema, mis on jagatud mitmeks leheküljeks, siis leheküljenumbrile klõpsates saab teateks, et niisugust thread\'i pole. Samas kui võtta üldine viide teemale (mitte lk numbri alt), siis töötab.


Parimat,

Valdo

jah see viga saab parandatud...
Vasta
#33

tegelt see asi nüüd nii hull ka ei ole, ma juba äragi harjund enam vähemSmile

Cool
Vasta
#34

veel paar tähelepanekut:
tundub et otsingumootor on ainult aeglane. kui tänaste või uute postituste lehele back -ida, peale mõne konkreetse teema lugemist, siis läheb küll hunnik aega enne kui jõuab tagasi. Sad
puudust tunnen nädala postituste nupust. Rolleyes
see ei olnud irisemiseks vaid lihtsalt infoks. Wink
austus tegijatele! hakkan foorumi uue näoga vaikselt ära harjuma. Cool
Vasta
#35

mina olen küll suht rahul, eriti meeldib see, et teema postituste all on märgitud ka sarnased teemad. ma küll ei ole märganud erilist kiirusevahet ja hakkan isegi juba uue kujundusega ära harjuma.

tubli töö amf meeskond!

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#36

Kas äkki ikka selle kellaga annaks miskit ette võtta, see paneb ikke poole tunniga puusse, kruti kuhupoole tahes. Muidu pole häda miskit aga ilgelt käib pinda.(närvid läbi vistSmile ) Uus voorum täitsa nitsevoo!

Jõudu. Ivar

loll on loll olla.
Vasta
#37

Date and Time Options saab muuta... seadete alt
Vasta
#38

Ei pannud seda tähele, aga see mis peaks näitama et kas inumene on online või offline ei tööta. Minul vähemalt mitte.
Vasta
#39

Miks Uued postid ja Tänased postid on ainult 1 lehekülg?

121;142;3315;960
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne