kas kerenumbri...
#1

...järgi on võimalik ark-ile päring tehaRolleyes

kõik mis ei tapa teeb tugevaks Toungue

müüa mosse 408 juppe
Vasta
#2

minu meelset selle järgi ainult saabki aga ma võin exida!!Rolleyes
Vasta
#3

Millist ARKi päringut Sul teha vaja on?

Avalikule teabele on ARKis tehtud mobiilipõhine teenus, kus auto registreerimisnumbri (nt 123 MUF) põhjal saab teada selle margi, kubatuuri, ja väljalaskeaasta. Ei väljastata kere/mootori numbereid ega omaniku andmeid.

Teenus oli minu mäletamist mööda 25 krooni.


Parimat,

Valdo

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#4

Muhk Kirjutas:...järgi on võimalik ark-ile päring tehaRolleyes

Liikluskindlustusfondi lehelt www.lkf.ee saad kerenumbri olemasolul teada auto avariiajaloo (viimased 10 aastat avariisid ma arvan)
Vasta
#5

sõber ostis maale maja ja seal oli kaks volga raami kuid tokke pole kuskil näha tahak siis ark-ile päringu teha ühele raamileSmile

teema ka siin

kõik mis ei tapa teeb tugevaks Toungue

müüa mosse 408 juppe
Vasta
#6

nood on kartoteekregistris nagunii, kui on. ainult hea tuutav registris saab aidata. mingid päringud ei toimi.
Vasta
#7

Alts Kirjutas:
Muhk Kirjutas:...järgi on võimalik ark-ile päring tehaRolleyes

Liikluskindlustusfondi lehelt www.lkf.ee saad kerenumbri olemasolul teada auto avariiajaloo (viimased 10 aastat avariisid ma arvan)

see teenus on küll praegu üks paras pask
mul üsna kireva elulooga autu ja väljastatavas infost oli osa puudu, osa ülearu ja osa täiesti vale. ma ei tea kust laest see on võetud. saadud teabele viiepallisüsteemis hindeks koolipoisi kaks.
saatsin lkf-le vastavasisulise info, et kui su teave ikka nii vale on, pole mõtet seda avalikult üles riputada. ma pole ju valel ajal ja vales kohas liikluskahju põhjustanud.
Vasta
#8

Muhk Kirjutas:sõber ostis maale maja ja seal oli kaks volga raami kuid tokke pole kuskil näha tahak siis ark-ile päringu teha ühele raamileSmile

mis sellest kerenumbrist peaks kasu olema?

Endist omanikku ja dokumente üles otsida?
ARK ei väljasta omaniku isikuandmeid , seega pole sealt midagi loota. Äämisel juhul ainult infot, kas auto on registris või kustutatud. Igatahes reg numbri põhjal nad seda ütlevad.(www.ark.ee küsimused-vastused). Võid sealt küsida.

Kõige reaalsemalt võiks abi saada illegaalsest nn. Perli-baasist, sealt võiks ehk endise omaniku andmed leida. Aga aadressiks oleks seal väga tõenäoliselt seesama maja, kust kered leiti Toungue
Vasta
#9

Tänud vastajatele

kõik mis ei tapa teeb tugevaks Toungue

müüa mosse 408 juppe
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne