Juhatage laadale
#1

Tervist!
Kiire eellugu antud teemale. Nimelt on taas tärkand huvi 10 aastat seisnud projektilt tolm maha pühkida. Esmajärjekorras olen avastanud end tikutulega vajaminevaid osi otsimas ning siinkohal vajangi pisut juhatamist. Täna käisin kurtna laadal, mis on aastatega ikka hullumeelseks paisunud. Kahjuks kogu selle pudru seast leidsin vaid paar jubinat. Erinevad kauplejad soovitasid külastada järgmine nv ( 7-8 mai?) Valgas toimuvat laata, samuti 22.mai Pärnumaal ning 28.okt toimuvat Lindoru laata. Ise pole nendega absoluutselt kursis. Lisaks Kurtnale tean vaid Wana-Kolga ja Melliste laata, mida ehk tasub külastada. Mida soovitavad tõsisemad vanatehnika korüfeed? Millistele vanavara laatadele soovitate silma peale visata? 
Vasta
#2

Kõigepealt võiksite tutvustada,mida otsite....ja millele? No ja siis võibolla keegi saab isegi aidata. Smile 

T.
Vasta
#3

Minu viga Smile Detaile otsin Kovrovetsile.
Vasta
#4

(01-05-2016, 21:35 PM)Nurr Kirjutas:  Minu viga Smile Detaile otsin Kovrovetsile.

Kas 3 -või neljakäigulisele? Mis aasta massin?
Vasta
#5

1959 aasta kolmekäiguline
Vasta
#6

No mul peaks olema tagumine ketiratas ja esiporilaua kinnitus....arvatavasti.
Vasta
#7

(01-05-2016, 21:44 PM)Nurr Kirjutas:  1959 aasta kolmekäiguline

No hakkab tulema,hakkab tulema. Big Grin
Vasta
#8

(01-05-2016, 21:44 PM)Nurr Kirjutas:  1959 aasta kolmekäiguline

Kolmekäigulisi ikka liigub vahel. Minul on kaks tükki. Mõlemad '59, kuid üks on varane ja teine hiline. Üks on päris heas komplektsuses, nii et saan detailide piltidega aidata, kui vaja peaks minema.
Vasta
#9

Kas mu teema ei kannata kriitikat, et see siia ümber tõsteti?
Vasta
#10

Ei midagi isikliku, tegu oli ürituste (ainult ürituste teadaanded) alla postitatud. Pealegi läks juba siin mokalaadaks ära ja kasuliku infot null. Mind ka väga huvitaks, kus need laadad siis toimuvad. Seal, kus kalli piletiga sisse saad ehk rahaprojekt, need teevad eeskujulikult reklaami, aga see õhinapõhine värk väga interneti ei jõua (facebook ei ole kogu internet)
Vasta
#11

(02-05-2016, 19:13 PM)svenson Kirjutas:  Ei midagi isikliku, tegu oli ürituste (ainult ürituste teadaanded) alla postitatud. Pealegi läks juba siin mokalaadaks ära ja kasuliku infot null. Mind ka väga huvitaks, kus need laadad siis toimuvad. Seal, kus kalli piletiga sisse saad ehk rahaprojekt, need teevad eeskujulikult reklaami, aga see õhinapõhine värk väga interneti ei jõua (facebook ei ole kogu internet)

Arusaadav. Ma tegelikult arvasin, et soovitusi ikka tuleb. Või kommenteeritakse neid üritusi, mida kauplejad mulle soovitasid. Siin ju tehnikafännid koos. Aga võib-olla hoitakse häid kohti vaka all nagu kalastuspaiku või seenemetsi. 
Vasta
#12

Ka siit leidsin asjalikku infot http://www.vanatehnika.ee/modules.php?na...cle&sid=31
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne