Äriidee, teeks midagi.
#1

Juba paar päeva olen rahahädas vaevelnud ja otsinud lahendit. Täna öösel tuli meelde, kuidas eelmine aasta kolasime poode mööda koos sõbraga, kellele oli vaja tavalist käsiniiduvikatit heina niitmiseks. Sõber oli selline pirtsakas ja ei meeldinud talle ei üks, ega teine. Isegi hakkasin kriitlise pilguga neid tooteid vaatama. Sellised kõverad ja õhukesest plekist ja üldse sellised mitteusaldusväärsed. Antud looga seoses tuligi öösel meelde, et sain hiljuti soodsalt pool tonni malmivalu toorikuid. Ja tärkanud äriidee seisneks selles, et hakkaks valmistama sellised tugevaid ja toekaid malmist sepistatud vikateid. Ikka sellised, et iga kivi või traadijupp ei oleks ohtlik ja ressurssi ning materjali paksust jätkuks põlvedeks. Ei tea ka oleks neil turgu ja saaksin oma SMS laenu tagasi maksta?

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta
#2

See on väärt mõte. sellise malmist vikatiga ikka hooga virutad võid vabalt ka 5cm võsa niita sama hoogsalt kui heina põllul.

Minu poolt kogu papp selle alla, mis auto istmevahelt/alt leiad. Võid ka minu autost otsida.

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.
Vasta
#3

Ma valaksin need vikatid pigem shokolaadist...on vähemalt mingitki reaalset kasu.
Vasta
#4

(01-04-2015, 08:45 AM)Naabrivana Kirjutas:  See on väärt mõte. sellise malmist vikatiga ikka hooga virutad võid vabalt ka 5cm võsa niita sama hoogsalt kui heina põllul.
Väike õppevideo ka, vikatiga niitmine 5:10 - 5:28. Tõepoolest, kodumaa vajab tugevamaid vikateid!
https://www.youtube.com/watch?v=zZvwmzX_4Cs&list=PLEA4967E1E4915050&index=6

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#5

(01-04-2015, 08:45 AM)Naabrivana Kirjutas:  See on väärt mõte. sellise malmist vikatiga ikka hooga virutad võid vabalt ka 5cm võsa niita sama hoogsalt kui heina põllul.

Minu poolt kogu papp selle alla, mis auto istmevahelt/alt leiad. Võid ka minu autost otsida.

Väärt mõte jah, malmi saab ka nii tervaks ihuda, et isegi väiksemad kivid lõikab pooleks.
Vasta
#6

Aga pane Hooandjasse ülesse oma projekt! Tegelikult tuleks kohe kõrgelt lennata ja pane kohe Kickstarterisse ülesse. Ühisrahastus on hetkel kuum sõna!
Vasta
#7

Idee on hea aga kas just malm on see kōige ōigem materjal vikatile? /suht rumal selles vallas.../

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#8

Tänasel päeval sobib igasugune sitavikat marjaks ära!
Vasta
#9

Kui tegu pole aprillinaljaga,siis  Darvini auhinda väärt  küll.Next step oleks teha kanalisatsiooniluugist trimmeritera Big Grin
Vasta
#10

kanaliluugist tera oleks küll hää mõte. saaks mersule külge aretada. kodu ajaks vungi sisse ja niidaks pool päeva ilma hoogu juure andmata.
a esialgne idee malmvikatist on igatahes üle prahi. võtaks isegi mõned ligi. mis strateegiliste nummeritega tera mõeldud on? palju kineetilist enargiat sisse mahub, kui ikke korralik viie meetrine vars taha panna ja keerutada niipalju kui vähegi vunki seest välja tuleb?
Vasta
#11

Vikatite asemel võiksid malmist nutitelefoni kesti teha, mis kestaksid ka pärast SMS laenu võtmist  Wink

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta
#12

Meiepool öeldakse, et SMS-laen on kirves mitte vikat. Seega malmist kirved koos varrega.
Vasta
#13

Seekordne äriprojekt on vist läbi kukkunud. Nimelt prognoositava kaaluga makett osutus liigutatavaks ainult allapandud ratastel. Maarjakasest vars läks sellegi poolest katki. Lörri läks see plaan.
Ja peale selle tehti mulle selgeks, et see, kui mingi jorss saadab sulle SMS-i "kle, kas saad palgapäevani 25 laenata?" ei ole mingi SMS laen, vaid lihtsalt naiivse inimese otsimine. Ja suure protsendiga seda tagasi maksma ka ei pea. Ta ei maksa seda üldse tagasi.
Lõbusat esimese aprilli viimast tundi!

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta
#14

(01-04-2015, 15:34 PM)Walter Kirjutas:  Idee on hea aga kas just malm on see kōige ōigem materjal vikatile? /suht rumal selles vallas.../
Päeva lõpuni veel tirts aega ,aga tundub,et ikka mindi orki Smile Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne