paluks abi elektrikäiaga.
#1

mure siis selline,et soovisin oma garaazi jaoks oma päevi näinud käiale uue väilmuse anda! võtsin lahti,vahetasin laagrid,puahastasin ja värvisin. panin kokku tagasi ja enam käia enam käima ei saa. käi töötab 220 voldi pealt. seal sees on seline must karbike,mis peaks olema starter kaitse või midagi sellist. lasin elektrikul vaadata ja kuna tal on samasugune käi,vahetas ta selle karbi ära ja siis hakkas masin tööle. mure siis olekski,et kas kellelgi on pakkuda sellist musta karpi! selliseid kasutati ka vanadel Riga pesumasinatel! panen ka pildi,mis masinast ja millest jutt on!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Vasta
#2

Kondensaatoriga lihtsam ei oleks asja lahendada?
Vasta
#3

Sarnase asja leiad ka külmikute kompressori küljest.

Eesti Ladaklubi
Vasta
#4

Seal peaks olema lihtlabane nupplüliti(mitte ON-OFF).Mootor töötabki läbi kondeka nupp ainult käivituseks,st annab 3-dale faasile stardilaksu.Ehk nii.
Vasta
#5

Kui otsingusse panna: эл схема стиральной машины рига
tuleb nii kondekaga kui releega pilte. Lihtsaid ja keerukamaid.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#6

Seda karpi ei olegi vaja, pane kolmefaasiline lüliti kus, keskmine nupp on iseennistuv (on sees siis kui nupule vajutad). Paljud vene 1f mootorid on samal põhimõttel. Karp on mugavuse pärast nagu pesumasinal.

Minul kärssas käivitusmähis läbi ja leidsin veel lihtsama lahenduse, mis juba aastaid töötab -- enne voolu pealeandmist lükkan lihtsalt käia liikuma, saab ka suunda valida. 
Vasta
#7

mul on riga pesumasin, peaks olema täiskomplektne. On huvi? Big Grin
Vasta
#8

Alles ükspäev jäi selline jubin näppu, vedeleb täitsa niisama. Kui huvi on pane ps-i aadress, saadan teele. Või kui on saarele asja, siis Muhust saab kätte.
Vasta
#9

(14-04-2015, 08:09 AM)jurkman Kirjutas:  Minul kärssas käivitusmähis läbi ja leidsin veel lihtsama lahenduse, mis juba aastaid töötab -- enne voolu pealeandmist lükkan lihtsalt käia liikuma, saab ka suunda valida. 

Mul on ka selline käi olnud, millele hoogu tuleb enne anda. Harjusin ära ja täitsa ok Big Grin .
Vasta
#10

Vanasti tõmmati kreissaagidele rihmaga hoog sisse Big Grin
Vasta
#11

(14-04-2015, 18:58 PM)linnuke Kirjutas:  Vanasti tõmmati kreissaagidele rihmaga hoog sisse Big Grin

....- ja treipinki aetigi jalaga ringi Big Grin
Vasta
#12

No ma pidsin silmas ikka elektriajastut  Big Grin  Vist väike tögamine.
Vasta
#13

Tere.Sain ksf Walteri käest selle karbi,aga jah kahjuks sellest abi ei olnud! Ikka sama jama... paned voolu taha,teeb paar hädist pööret ja lülitab sellest karbist ennast välja... teen mõned pildid sellest,mis juhe kuhu läheb,et ehk mehed aitavad mul see käi ikka tööle saada.
Vasta
#14

(17-04-2015, 20:53 PM)sepik Kirjutas:  Tere.Sain ksf Walteri käest selle karbi,aga jah kahjuks sellest abi ei olnud! Ikka sama jama... paned voolu taha,teeb paar hädist pööret ja lülitab sellest karbist ennast välja... teen mõned pildid sellest,mis juhe kuhu läheb,et ehk mehed aitavad mul see käi ikka tööle saada.

Nool on ikka ülespoole?
See ei käi suva asendis nimelt...
Vasta
#15

See nool on ülespoole! BEPX .. ja siis panin selle noole alla ja küljepeale jneWink mitte midagi. ikka hing kinni ja toss väljas.Nüüd käisin garaašis ja proovisin käega hoogu anda ja käivitada.lõin käega hoo sisse ja vajutasin nuppu,jäi tasasel pöördel vaikselt käima,aga ei enamat.lisan paar pilti siis kuidas see karp seal all asetseb.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne