Korvpall
#21

(17-04-2015, 13:45 PM)cyber Kirjutas:  
(17-04-2015, 09:34 AM)diesel Kirjutas:  vana definitsioon ütleb, et sport on siis kui higi jooseb ja tulemus on kilo, sekundi või meetriga mõõdetav.

Üleval tornis on hirmuhigi otsaees ja meetriga saab hüpet mõõta..Smile Tänapäeval hüpatakse ka suveajal, siis ajab niisamagi palavaga higistama.Smile Kõlbab spordiks küll.
Sellisel juhul on sex kah sport - higi jookseb ja tulemusi saab sekunditega mõõta :-)
Vasta
#22

Ajasse täiesti mittepuutuv küsimus: miks ma ei saa normaalselt postitada?
Kui tahan viidate kellelegi, siis postituses kajastub ainult viidatud osa - enda texti saan sinna ainult postitust hiljem editeerides!
Vasta
#23

Selle hüppepikkusega on selge ainult kaks asja: mõõtmise alg- ja lõpppunkt. Selgusetu on millist teekonda mõõdetakse, sest kahe punkti vaheline otsetee (ROH) läheb läbi mäe. Teine oleks mäe puutujani (PUN) ja sealt edasi mööda kõverat mäekülge. Kolmas oleks õhus (SIN) läbitud teekond. Kõik nad on erineva pikkusega.

Eelmisele: Ka mina pean kasutama "edit" nuppu, sest seni töötanud grome ja ka motsilla on kapriisitsema hakanud ja kipuvad minema sinna lehele kus jumal juhatab, no ilmselt on miski maa- või interneti põhine käsi mängus. Ma ei oska nende juhatamiseks ka miskit ette võtta, annab tunda 5-60-ndate puudulik haridussüsteem. Ei ostud õppekavades arvata, et elus võib tekkida vajadus peale arvutuslükati ka mõnd keerukamat riista näppida.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#24

(17-04-2015, 16:59 PM)aavu Kirjutas:  Selle hüppepikkusega on selge ainult kaks asja: mõõtmise alg- ja lõpppunkt. Selgusetu on millist teekonda mõõdetakse, sest kahe punkti vaheline otsetee (ROH) läheb läbi mäe. Teine oleks mäe puutujani (PUN) ja sealt edasi mööda kõverat mäekülge. Kolmas oleks õhus (SIN) läbitud teekond. Kõik nad on erineva pikkusega.

Eelmisele: Ka mina pean kasutama "edit" nuppu, sest seni töötanud grome ja ka motsilla on kapriisitsema hakanud ja kipuvad minema sinna lehele kus jumal juhatab, no ilmselt on miski maa- või interneti põhine käsi mängus. Ma ei oska nende juhatamiseks ka miskit ette võtta, annab tunda 5-60-ndate puudulik haridussüsteem. Ei ostud õppekavades arvata, et elus võib tekkida vajadus peale arvutuslükati ka mõnd keerukamat riista näppida.
Ega te äkki tsitaadi Sisse kirjuta?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#25

(17-04-2015, 16:59 PM)aavu Kirjutas:  Selle hüppepikkusega on selge ainult kaks asja: mõõtmise alg- ja lõpppunkt. Selgusetu on millist teekonda mõõdetakse, sest kahe punkti vaheline otsetee (ROH) läheb läbi mäe. Teine oleks mäe puutujani (PUN) ja sealt edasi mööda kõverat mäekülge. Kolmas oleks õhus (SIN) läbitud teekond. Kõik nad on erineva pikkusega.

Eelmisele: Ka mina pean kasutama "edit" nuppu, sest seni töötanud grome ja ka motsilla on kapriisitsema hakanud ja kipuvad minema sinna lehele kus jumal juhatab, no ilmselt on miski maa- või interneti põhine käsi mängus. Ma ei oska nende juhatamiseks ka miskit ette võtta, annab tunda 5-60-ndate puudulik haridussüsteem. Ei ostud õppekavades arvata, et elus võib tekkida vajadus peale arvutuslükati ka mõnd keerukamat riista näppida.

Ega te äkki tsitaadi SISSE kirjuta?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#26

Just nii ongi, tuleb kirjutada tsitaadi ALLA.
Ja nüüd ma loll õpetan siin tsiteerima, sellega see tobe komme ainult areneb Sad

Siiski mitte, mingi konks on veel.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#27

a ma ei saa üldse tsiteerida.
ja parem ongi.

samas aavu mainitet pun on õige.
ehk siis põhjusmõtteliselt hüppaja haarab noka otsast mõõdulindi kaasa.
lindi üks ots jääb noka otsa kinni ja teine ots tõmmatakse trammi sinna kohta,
kuhu hüpleja kahe pikema jala keskmine maha potsatas.
Vasta
#28

Päris otse mõõtmine vist ka pole... http://loveoftechno.blogspot.com/2013/12...tance.html

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#29

Väga hea! Eriti meeldis mulle muidugi see lause, et info on saadud (lõpuks ometi) inimestelt, kes on seotud hüppamise bisnessiga Smile
Siia lõppu sobib nüüd heaste see vana nali:
Kuidas sai Matti Nykänen oma kullad? Kuna peamised võidud toimusid tihedas udus oli tal võimalus vahepeal natuke joostes minna.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#30

Käis mul külas tookordse õlleõhtu kaaslane ja juhtis tähelepanu nüansile mille peale minusugune oinas poleks suutnud elu sees tulla - igal mäel on hüppe pikkus selle metoodikaga erinev. Sõltub ju hüppe pikkus nõlva kujust. Millal algavad esimesed vaidlused tegeliku maailmameistri staatuse pärast?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#31

Maailmameister selgitatakse ikka konkreetsel hüppemäel konkreetsetes oludes, kui hakatakse fikseerima maailmarekordeid normaal- ja suure mäe arvestuses (absoluutrekordeid lennumägedel juba fikseeritakse) siis võib minna vaidlusteks.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#32

Sport on "dopingute" poolest keeruline ala. 70-ndatel süüdistati näiteks SDV kelgutajaid kelgujalaste soojendamises salajaste akudega kusagil kelgu sees. Hüppajate V-stiil oli ka algul "doping" ja taheti ära keelata. Laskespordis pits peenikest poeviina on doping. Nüüd siis "peldiku-nuti-doping" males.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#33

(15-04-2015, 22:34 PM)Marko Kirjutas:  Kas keegi teab kuidas mõõdetakse tulemust suusahüppes? Siin ei aita googel ega moogel. Võimalikud variandid on siis, et horisontaalselt või siis äratõukest maandumispunktini sirgjoonena allapoole. Kunagi sai õlleõhtu otsimisega sisustatud ja vastuseta me jäime Sad

Ilus näide alkoholi tarvitamise kahjulikkusest! Isegi mulle, kui tõsisele napsusõbrale mõjub selline asi kainestavalt!
Ja see, mis selle postitusele on järgnenud ning selle kõige lugemine peaks olema passiivse joomise tagajärg . Igatahes mulle on mõjunud, ja mitte hästi!

http://passiivnejoomine.ee/?utm_source=g...ArDW8P8HAQ
Vasta
#34

Ega see palderjani nuusutamine kah väga hästi ei tundu mõjuvat Big Grin

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne