A.Palu raamatuid
#1

oman siis A.Palu 1965st aastast raamatut \"Mootorrattad ja motorollerid\" ning aastast 1976 \"Mootorrattad\"- ehitus,ekspluatsioon ja sõidutehnika.

Äkki keegi tahab paljundada vm., müügiks ei ole
Lauri
Vasta
#2

see 1976 aasta oma juba netis liikvel Smile aga 65 oleks küll tore kui sa viitsiksid seda siia uppida
Vasta
#3

mul on ka 1965 a oma

kõik mis ei tapa teeb tugevaks Toungue

müüa mosse 408 juppe
Vasta
#4

Selle uppimise koha pealt niipalju, et endal pole scannerit ja seega minust uppijat ei ole, aga kellel huvi, paljundada ikka saab
Vasta
#5

zomby555 Kirjutas:Selle uppimise koha pealt niipalju, et endal pole scannerit ja seega minust uppijat ei ole, aga kellel huvi, paljundada ikka saab

Aga miks neid siis nii palju üles uppida, kas siis sellest ei piisa:A. Palu \"Mootorratturi õpik-käsiraamat\" (1959) 36,2MB PDF formaadis.
Kõigis neis raamatutes põhitõed ju samad.Big Grin
Ja raamatukogudes leidub ka neid A. Palu piibleid.
Vasta
#6

ja ega jumalad ei ole kah eksimatud... lahe oli leida punasekaanelisest raamatust \"mootorrattad...\" juhend kuidas vjatka elektroni kontaktivahet õigeks panna...
;-)
Vasta
#7

a.palu
mootorrattad 1976a.
mootorratturi õpik-käsiraamat 1959a.
mootorratta juhi õpik 1951a.
mootorrattad ja motorollerid 1965a.
Vasta
#8

ei tea kas nüüd tuleb minu raamatutest pildid...
Vasta
#9

kvaliteet jah natike jama kuna valgusega oli nii et päike paistis peale aga midagi ikka näeb
Vasta
#10

oldmoped Kirjutas:ja ega jumalad ei ole kah eksimatud... lahe oli leida punasekaanelisest raamatust \"mootorrattad...\" juhend kuidas vjatka elektroni kontaktivahet õigeks panna...
;-)

Minu teada tuli vjatka elektrone ka kontaktidega süütega !?! vähemalt minu vjatka elektroni raamatus on nii kirjas...

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#11

Raigo, oskad sa öelda kus võiks seda 1976.a.
A.Palu Mootorrattad netis üleval olla?

Võrrihunt,
huviline.
Vasta
#12

http://www.hot.ee/quercus/a_palu_mootorrattad.zip
seal ta on Smile
Vasta
#13

äkki on mõni tark raamat kus räägitakse ka kovrovetsitest, siiamaani pole ühtegi leidnud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne