Hüdrojaam
#21

(25-04-2015, 10:07 AM)Naabrivana Kirjutas:  Mõttes oli ka kardaaniga varaint, aga kuna sel masinal asub seal keskel ja kui mugavusest juhtub, et astud üle tiisli ja pöörleva kardaani.

Ega täna vist poest ilma kaitsmeta kardaane enam leia. Wink
Vasta
#22

Kui naabril solgi komme. Mis takistab siis jõujaamale solki lisamast Wink  Pane jõuvõtuvõlli otsa pump ja saad trakalt jõu. Kaks voolikut on hulka ohutum kui mingi pöörlev võll.
Vasta
#23

(25-04-2015, 21:39 PM)umm Kirjutas:  Kui naabril solgi komme. Mis takistab siis jõujaamale solki lisamast Wink 

...- just nimelt. Ei taha küll vänta panna, aga mina kõvasti kaaluks sellise naabrimehega üldse millegi kahasse tegemist, kellega ei leia niigi palju ühist keelt, et võiks ühesugust hüdoõli kasutada ja selleasemel, et kasutada traktori olemasolevat-, tomivat hüdrosüsteemi, tuulde lasta - pakun puusalt et poole tuhande kanti eurosid ja kõvasti keppi näha. Selle raha eest saaks vast üsna mitu korda hüdroõli vahetada Smile. Ajavõidust ei maksa rääkidagi.
Vasta
#24

(25-04-2015, 19:19 PM)olli Kirjutas:  Ega täna vist poest ilma kaitsmeta kardaane enam leia. Wink

Miks mitte: kaks risti ja paar meetrit profiiltorusid on odavam, kui valmis kardaan. Iseasi, et kaistmeta kardaani pruukimisel peab olema VÄGA ettevaatlik ja statistiliselt on õnnetuse juhtumine vaid aja küsimus Sad
Vasta
#25

Üks tuttav laenas sõbralt kallutava käru ja peale selle kasutamist pidi oma masinal hüdroõli ära vahetama kärus olnud jubeduse pärast.Mu vanaisa lemmik väljend oli-laena perse külasse pärast situd ise läbi küljekontide Big Grin .
Vasta
#26

(26-04-2015, 07:48 AM)maitus Kirjutas:  
(25-04-2015, 21:39 PM)umm Kirjutas:  Kui naabril solgi komme. Mis takistab siis jõujaamale solki lisamast Wink 

...- just nimelt. Ei taha küll vänta panna, aga mina kõvasti kaaluks sellise naabrimehega üldse millegi kahasse tegemist, kellega ei leia niigi palju ühist keelt, et võiks ühesugust hüdoõli kasutada ja selleasemel, et kasutada traktori olemasolevat-, tomivat hüdrosüsteemi, tuulde lasta - pakun puusalt et poole tuhande kanti eurosid ja kõvasti keppi näha. Selle raha eest saaks vast üsna mitu korda hüdroõli vahetada Smile. Ajavõidust ei maksa rääkidagi.

Eraldi seisva hürdosüsteemiga on lootust vähemalt nii palju, et kui õli tase normis ja kui kokkulepitud, et sinna läheb see õli sisse - no võiks ju loota, et miskit asjad peavad.Kokkulepped ma mõtlen. Ütleme nii et inimestes ei saa alati negatiivset näha, tuleb uskuda, loota ja olla järjekindel Big Grin

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne