Teema on suletud

Kuidas ma endale Mercedes`st heinaniidukit ehitasin ja mis sellest saanud on:)

Murutraktor majapidamisse kus on alla poole hektari niidetavat pinda on täiesti mõtetu.
Eriti veel kui sellest pinnast suurem osa on puude, pöösaste ja lillepeenarde vahel.
Nii väikses hoovis masinat nähes olen alati vaadanud et kas seal elab äkki mõni invaliid.
Äkki mõni krooniline liigesehaigus. selg, puusad või põlved läbi või midagi.
Terve inimene peaks ju vähegi end liigutada jaksama.

Sr foorumi Huumori teemas pole ka nii ´huvitav



(02-05-2015, 22:59 PM)Habu Kirjutas:  Murutraktor majapidamisse kus on alla poole hektari niidetavat pinda on täiesti mõtetu.
...

Murutraktori asemel oleks tarvis ATV-d, millega kuskil sõita pole ja omakorda ATV külge peaks panema niiduki, mida kuskil kasutada ei ole.

[Pilt: attachment.php?attachmentid=292578&d=1368233465]
Pilt laenatud lehelt mytractorforum.com.

Naabrimehele hea üle aia näidata näe minul on ja sul pole Big Grin Mina maakas ja ei häbene seda maal hää elada

(03-05-2015, 00:22 AM)Jossu Kirjutas:  Sr foorumi Huumori teemas pole ka nii ´huvitav
+1 !   Big Grin 

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Poisile peab au andma, et siin niikaua on viitsinud jahuda ja sõimelda. Mõnel teisel oleks närv ammu üle visanud ja jalga lasknud siit.

(03-05-2015, 22:17 PM)fanatt Kirjutas:  Poisile peab au andma, et siin niikaua on viitsinud jahuda ja sõimelda. Mõnel teisel oleks närv ammu üle visanud ja jalga lasknud siit.

Tundub, et lõpuks on visanudki Smile .

Aga ärge laske end sellest segada, Teie laske ikka edasi! Lihtsalt nõrgem annab järele...  Cool

Tahtsin poisile tagaspoilerit pakkuda, üks vedeleb aastaid garaaži pööningul. See hoiaks traktoril tagumendi maas. Poleks ehk tarviski pihusteid maha keerata, et aeglasemaks teha? Nüüd olen vist hiljaks jäänud...

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Selleks korraks on tsirkus vist tõesti läbi. Osturalli Börsis käib kull sama virgalt edasi nagu kahe aasta eest algas...

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(04-05-2015, 12:26 PM)Marko Kirjutas:  Selleks korraks on tsirkus vist tõesti läbi. Osturalli Börsis käib kull sama virgalt edasi nagu kahe aasta eest algas...

Mehehakatisel on kindlasti selline mõte peas, et teeb asja valmis ja siis paneb üles siia- "et näete.. sain teie maakate abita ka hakkama". See on aga mõte lollis peas nagu tuul puuvõrades- kohinat palju aga tolku ei midagi, ja ei tule sealt ka midagi kui just keegi ei aita konkreetse füüsilise tööga või raha eest ära ei lase teha.
Erinevalt camoonist võin mina aga väita, et ilma selle foorumi abita ei oleks mu Marta kindlasti niikaugel kui ta on ja olemasolev teostuski oleks kõvasti soovida jätnud Smile . Olen ka ju tegelikult algaja sellistes asjades, aga ju mul on siis ikka natuke tehnilist taipu ja loogilist mõtlemist, et mulle rippsüsteemi liigutamise jaoks tungrauda ei ole pakutud- kuigi, tegelikult ju töötaks küll Big Grin .

(04-05-2015, 13:52 PM)maitus Kirjutas:  ...Erinevalt camoonist võin mina aga väita, et ilma selle foorumi abita ei oleks mu Marta kindlasti niikaugel kui ta on ja olemasolev teostuski oleks kõvasti soovida jätnud Smile . Olen ka ju tegelikult algaja sellistes asjades, aga ju mul on siis ikka natuke tehnilist taipu ja loogilist mõtlemist...

Sul on ka suhtumine/suhtlemine hoopis tervem...

(04-05-2015, 14:38 PM)motamees Kirjutas:  
(04-05-2015, 13:52 PM)maitus Kirjutas:  ...Erinevalt camoonist võin mina aga väita, et ilma selle foorumi abita ei oleks mu Marta kindlasti niikaugel kui ta on ja olemasolev teostuski oleks kõvasti soovida jätnud Smile . Olen ka ju tegelikult algaja sellistes asjades, aga ju mul on siis ikka natuke tehnilist taipu ja loogilist mõtlemist...

Sul on ka suhtumine/suhtlemine hoopis tervem...

Oi tänan Big Grin - aga päris terve siis ei ole jah ? Cool

Oih, tükk aega ei jälginud seda teemat. Nüüd päris lappama läinud siin....

Minu T-40AM maksis 1000€, miskine niiduk ka sinna ja läks muruniitma. Jääb igasugune aretamine ära. Esisillas vedrudki olemas ja puha, liigub ka tigukäigul, reevers, tagasilla blokeering jms...

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

(04-05-2015, 16:00 PM)saarrand Kirjutas:  Oih, tükk aega ei jälginud seda teemat. Nüüd päris lappama läinud siin....

Minu T-40AM maksis 1000€, miskine niiduk ka sinna ja läks muruniitma. Jääb igasugune aretamine ära. Esisillas vedrudki olemas ja puha, liigub ka tigukäigul, reevers, tagasilla blokeering jms...

Kas ma seda esimesel leheküljel juba ei maininud, et ostku endale T-40 ja rootor, kulu on mingisugune 2000 euri ja asi toimib. Traktoriga saab muudki teha, kui foorumis istuda ja paberil väntvõlli toetus pukke joonistada.

Mõni lihtsalt on kohe järjekindel ja loll (jutt käib teema autorist). (vabandan vulgaarsuse eest, kuid muud diagnoosi ei mõista panna)

Come to the dark side, we have cookies!

Isver kui jube ilkumine käib siin lehekülgede kaupa...
Esimest korda on mul piinlik olla Automoto foorumis.

(05-05-2015, 01:42 AM)vootele Kirjutas:  Isver kui jube ilkumine käib siin lehekülgede kaupa...
Esimest korda on mul piinlik olla Automoto foorumis.

Teemaalgataja on öelnud, et kui ei meeldi, siis ei ole vaja siin käiia ja arvamust avaldada  Toungue Toungue Toungue !

Üks andekas laulja laulis väga tabavalt:"Jesli dub, kak derevo, rodilsa baobabom... budeš baobabom tõšju let, poka pomrjoš!" Mõnikord looduse vastu ei saa  Rolleyes  .


Kuulge, siit saaks korraliku näitemängu kokku kirjutada!

- Esimene vaatus: laval on rohi põlvekõrgune, kodanik Kamoon kõnnib mõtlikult ümber Esimese Mersu. Lapsed mängivad rohus. Külarahvas kiikab üle aia ja muigab. Külatark kuulutab (foorumi kaudu) Kamoonile, et ta peaks vikati ostma. Vaatuse lõpus ronib peategelane kõrgeima mäe otsa ja palub Kõrgematelt Jõududelt (s.t Kuldsest Börsist) abi.

- Teine vaatus: hein on juba rinnuni ning laval on nüüd juba 2 Mersut. Kõrgemad Jõud vastasid, et on nõus aitama, kuid ainult siis, kui peategelane talle pool kuningriiki (s.t sobiva rahasumma) vastu annab. Külatark kuulutab Kamoonile, et ta peaks vikati ostma. Külarahvas (s.t foorum) naerab. Lapsi pole kõrges heinas enam näha. Vaatuse lõpus solvub Peategelane Külarahva peale ja kõnnib mõtlikult ümber oma uue Mersu.

Nüüd spekuleerime järgmiste vaatuste üle:

- Kolmas vaatus: laval on noor mets ning kodanik Kamoon on omale Kõrgematelt Jõududelt soetanud järgmise Mersu. Päevakorras on mootorsae kinnitamine Mersu küljepeegli asemele ning püsikiirushoidja jooniste koostamine. Külarahvast ei ole enam näha, nad on läinud metsa seenele. Lapsed on suureks kasvanud, foorumiga liitunud, ning restaureerivad Esimest Mersut. Vaatuse lõpus pomiseb külatark vaikse häälega, et oleks ikka pidanud oma vana vikati ära kinkima.

Suvise külajandi süžeeks mõnes vabaõhuteatris sobiks küll.

Indrekule minupoolt sügav kummardus ja kestev aplaus... Wink

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne