Teema on suletud

Kuidas ma endale Mercedes`st heinaniidukit ehitasin ja mis sellest saanud on:)

Külarahvas ei peaks mitte naerma, vaid meest tema mures aitama.

Vootele, inimest on väga palju aidatud ja püütud tema ideid mingilgi määral teostatavatele radadele lähemale suunata, tulemus on siiani olnud nullilähedane. Ka viimasel tolerandil katkeb ükskord kannatus ja ta ütleb teravalt.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(05-05-2015, 11:45 AM)vootele Kirjutas:  Külarahvas ei peaks mitte naerma, vaid meest tema mures aitama.

Loe mõlemad teemad otsast lõpuni läbi ja siis ütle keda siin aitama peaks...    Kahjuks osa teksi on kustutatud kus kodanik kõik rahva igasugustesse tumedatesse aukudesse saatis. Siinkohal saab teda aidata ainult psühhiaatrikliinik.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Vootele, comoon ei vajagi nõu, tal on tähelepanupuudus, ja just seda ta püüabki (püüdiski) siin saada, ja nagu näha, siis sai ka ja saab veel postuumseltki. Igatahes on Mercuniiduk olnud läbi aegade palju kuumem teema kui minu Marta, kus sada traktoristi ei suvatse vastata lihtsale küsimusele näiteks õlifiltri suhtes- lausa kadedaks teeb Smile . Võib-olla on ta kasvanud halbades tingimustes ja vanematel ei ole tema jaoks aega olnud. Nagu Marko ütles, on talle antud nõu ülearugi, aga ta ei hakka kinni ühestki nõuandest ja tehnilisest lahendusest vaid pakub järjekindlalt välja oma otseses mõttes haigeid tehnilisi (raske on neid tehnilisteks nimetada)lahendusi, ignoreerides kõigi juttu, nagu poleks seda olnudki. Ta on sedasorti mees, kes kingituse peale aitähhgi öelda ei suvatse, aga muudkui lunib kingitusi juurde. Ma eeldan, et kui keegi tuleb foorumisse suhtlema, siis ei tee ta seda blogi stiilis, vaid pöörab ka tähelepanu inimestele, kes viitsivad tema peale oma aega raisata ja vastata ta küsimustele. Vastasel juhul on see kaasfoorumlastele solvav ja pole ime kui juba mitmeid kordi äraseletatud asja kohta uusi küsimusi estades ja järjest idiootsemaid ideid väja pakkudes hakatakse teda pilkama ja kui sellele vastatakse üsna rõveda sõimuga, siis......- siin on tulemus.

Vootele, ma kaldun arvama, et avaldad arvamust ilma neid kahte teemat läbi lugemata. Sellest viimasest ei piisa täielikult, et asjale pihta saada. Kõigepealt on vaja Vana-testament läbi lugeda Smile .

(05-05-2015, 10:26 AM)mlsluik Kirjutas:  Indrekule minupoolt sügav kummardus ja kestev aplaus... Wink

Ei-noh... lugupeetud ksf. Indrek! Silma võttis märjaks juba stsenaariumi lugemine!!  Big Grin Big Grin Big Grin Krt, mul on vist heä kujutlusvõime! You made my day, igatahes!


(05-05-2015, 11:45 AM)vootele Kirjutas:  Külarahvas ei peaks mitte naerma, vaid meest tema mures aitama.

Aitäh tähelepaneku eest! Muutsin algset stsenaariumi ning lisasin Külatarga tegelaskuju.


(05-05-2015, 13:43 PM)Tift Kirjutas:  
(05-05-2015, 10:26 AM)mlsluik Kirjutas:  Indrekule minupoolt sügav kummardus ja kestev aplaus... Wink

Ei-noh... lugupeetud ksf. Indrek! Silma võttis märjaks juba stsenaariumi lugemine!!  Big Grin Big Grin Big Grin Krt, mul on vist heä kujutlusvõime! You made my day, igatahes!

Aitäh ka teile!

https://www.youtube.com/watch?v=puaCuzfor80

(05-05-2015, 12:29 PM)maitus Kirjutas:  Vootele, comoon ei vajagi nõu, tal on tähelepanupuudus, ja just seda ta püüabki (püüdiski) siin saada, ja nagu näha, siis sai ka ja saab veel postuumseltki. 
Ei otsi kamraad comoon meiesuguste lootusetute pooletoobiste käest mingit nõu ega võib olla isegi tähelepanu mitte. Vajatakse vaid kinnitust oma ideedele. Kui seda ei tule, siis tuld ja tõrva kõigile! Sarnaseid tegelasi on siia varemgi ära eksinud. Kas on tegemist ühe ja sama eksemplariga, kes erinevate nimede all tegutseb, või lausa eraldi tõuga, ei oska mina öelda.
Äkki lepime kokku, et järgmine kord(kui see tulema peaks) kiidavad kõik takka, mida iganes ka välja ei pakuta? Siis vaatab, kas midagi sünnib ka. Wink  Muidu te, pahad inimeseloomad, rikute eos kõik ilusa ära!

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Nu eks olen ka mina kohanud oma elus ja ka siin foorumis inimesi kelle meelest on olemas nende- ja valearvamus  Big Grin

Kaubavedu kaubikuga Tallinnas ja Harjumaal 56906136
Olemas ka autotreiler 2800 kg kandevõimega,millega aegajalt hädalisi aitan.

(05-05-2015, 15:03 PM)mihkelr Kirjutas:  https://www.youtube.com/watch?v=puaCuzfor80

See video on tegelikult kivi meie foorumi kapsaaeda. Sellist asja pole ju keegi kunagi välja pakkunud (vist). Aga samas selline asi muruniitmiseks ju  tegelikult isegi toimiks- linnas ju heina niikuinii ei kasva. Tuleks ainult panna kardaanile vahekast ja sellest tuua kiirendava reduktoriga otse alla rootorivõlli ringiajav rihmaratas- tegelikult vähemalt kaks rihmaratast. Lõpuks saaks ka kabiini põhja selle augu ära lõigata ja sinna kummipadjal rootorivõlli säästva laagripuka panna, et rootori maapinnalt saadud lööke pehmendada. Rootorivõlli ülemise otsa saaks kinnitada laagripukaga lakke, mis toimiks ka vertikaalse amortisaatorina ja annaks "klikiga" märku igast mutimulla hunnikust, mis niitmise lõpuks võimaldaks välja arvutada muttide keskmise arvukuse. Võll võiks tegelikult ka laest läbi ulatuda, et sinna oleks võimalik tuulisemate ilmadega ka tiivik otsa panna, mis siis aitaks suurel määral kütust kokku hoida ja annaks lisajõudu- olenevalt tuule tugevusest. Niidetud muru võiks hari kokku koguda pagasnikusse ja viimane peaks kallutav olema. Nutkamad võiksid pagasniku asemele ehitada silorulli pakkija ja need rullid saaks maakatele maha müüa, tehes nii tasa Mercuniidukle tehtud kulutused. Ja taga võiks järelhaakes olla mururull, mis ühtlasi ka teod ära tapaks. Ainult jah, kuna sel juhul peaks ju esisilla vedrustusest loobuma, siis ei ole see lahendus vast ikkagi vastuvõetav Smile  . Eks oleks ka palju puudusi, aga neist me ju enam ei räägi nagu Basilio välja pakkus Big Grin . ... ja ei maksa ka minust nüüd mantlipärijat teha ... Toungue

miks te lugupeetavast minevikus räägite?
mina küll kuskilt justkui aru ei saa, et kodanik oleks virtuaalselt või füüsiliselt meie hulgast lahkunud.

(05-05-2015, 20:30 PM)diesel Kirjutas:  miks te lugupeetavast minevikus räägite?
mina küll kuskilt justkui aru ei saa, et kodanik oleks virtuaalselt või füüsiliselt meie hulgast lahkunud.

Kadunuke on lahkunud meie seast vaimses mõttes, umbes nii nagu näiteks Lenin elab elab ikka edasi kommunistide südames Smile .

oh siis pole ta kadund kuskile.
tal eluaeg käinud see foorumi väisamine hooti.
põle teist tükk aega näha-kuulda ja siis järsku ilmub ja olenevalt tujust, kas jaurab ja ajab suva mullikesi või siis pritsib tatti ja sõimab kõiki.
ja seepeale on teemades jälle meie lihtsameelsete poolt viiel leheküljel aktiivset arutelu.

Eksnäis, seekord soovitas ta ju model see foorum omale - tead isegi kuhu, pista ...

(05-05-2015, 20:00 PM)maitus Kirjutas:  Võll võiks tegelikult ka laest läbi ulatuda, et sinna oleks võimalik tuulisemate ilmadega ka tiivik otsa panna...
Seda asja nimetatakse kopteriks. Ära kutsu kurja välja! Muidu saame selle riistapuu katsetustest juba seitungist lugeda! Big Grin
Küsimus on ainult, kas esimesel või viimasel leheküljel...

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

(05-05-2015, 21:38 PM)Basilio Kirjutas:  
(05-05-2015, 20:00 PM)maitus Kirjutas:  Võll võiks tegelikult ka laest läbi ulatuda, et sinna oleks võimalik tuulisemate ilmadega ka tiivik otsa panna...
Seda asja nimetatakse kopteriks. Ära kutsu kurja välja! Muidu saame selle riistapuu katsetustest juba seitungist lugeda! Big Grin
Küsimus on ainult, kas esimesel või viimasel leheküljel...

No aga see oleks veel eriti äss variant ju, siis saaks õunapuid harvendada ja ladvad kontrolli all hoida.

ideel on jumet.
ülemine vurr võib ka heki pügajana kasutust leida juhul kui mersu gabariitidest piisavalt välja ulatub.
ilusti rattad maas tiksuda vaikselt, hoiab kõrguse ka kindlalt paigas.
no ja vunki juurde andes siis saab mõistagi kõrgust võtta ja ...

alumine võiks kahtepidi käia. ühtpidi siis niiduk nigu iga teine, ehk imeb rohu ülespoole, et keik karvad saaks kenasti pügatud. ja teisipidi käies siis puhkub vasta maad. ehk siis sobiva vungiga saaks hõljuki teha mertseedesest.

vat kus oleks uhke massin.

Täiesti toimetav mersuniiduk on Osta.ee -s müügis.
http://www.osta.ee/murutraktor-64510864....rc=listing
Sama asi Youtuubis.
https://www.youtube.com/watch?v=B_lNXEgZ1_o

Tolle hind tõuseb kindlasti üle 2 tuhhi Wink

Kurat, see osta või ise ära. Huvitav kaua differ niisuguses režiimis vastu peab, õnneks on neid saada.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne