Studebaker
#1

Mis studebakeriga võiks olla tegemist?
pildid

www.temeko.ee Raudselt Kindlaim
Metallaiad- ja väravad
Metall- ja tuletõkkeuksed
Metallkonstruktsioonid
Vasta
#2

Kas tõesti keegi ei osa midagi pakkuda mis mudeliga võiks tegemist olla?
Ise arvan et on Studebaker President
Kas Eestis on veel mõni sarnane isend?

www.temeko.ee Raudselt Kindlaim
Metallaiad- ja väravad
Metall- ja tuletõkkeuksed
Metallkonstruktsioonid
Vasta
#3

Väga huvitav masin! Kahjuks ei tea vanemaid Studesid nii hästi, et mudelit oskaks pakkuda. Olen sellest konkreetsest masinast kunagi kuulnud ka, et leiti sõiduautost veoautoks ümber ehitatud Studebaker. Kas midagi huvitavat juurdekäivat ka teada on?

Mina pole Eestis kuulnud ühestki säilinud 20ndate Studest, ei sõidu- aga veoautost. Vanim peaks olema 1934 Dictator.

Eesti Antiikautode Galerii
Vasta
#4

Jah studebakeritega on Eestis nii, nagu on. Sai ise ka üks stude unicwebi juurest koju veetud. Kuna neid juba varem ka paar tükki kodus oli, on tekkinud tunne, et Eestisse neid rohkem pole jäänudki. On teada, et üks 39 aasta champion on veel kusagil teadmatus kohas, ülejäänud peaksid minu andmetel teada olema(ega neid olegi praktiliselt).
Studebakerid on kogu maailmas kuidagi vähe levinud, ning nende kohta on internetis väga vähe materjali, mille järgi võiks sellist autot identifitseerida. kõige parem leht mis mina olen leidnud on see aga sealt leiab ka näpuotsaga infot, ning sedagi 30. aastate autodele.
Soovin igati edu selle auto identifitseerimisel, ning äkki tuleb ka veel kuskilt maa-alt veel selliseid välja.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne