Teema on suletud

KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri
#1
Question 

Selline teema siit foorumist puudu veel. Võibolla Vaba teema alafoorumisse võiks igale küsimusele oma teema teha, aga pigem mitte.? Üks teema siin oli taoline, aga sel oli nii imelik pealkiri, et mina (ja ilmselt ka teised siis) ei suuda seda leida.

Ma küsin, et öelge, kust sellist vedru õhupüssi päästikule võiks leida? Püssi marki ei tea praegu, selline "tavaline", mida palju müügis on.
Pildil olev vedru on katki, aga igaüks peaks suutma aru saada, mis kuju originaalis on.
[Pilt: 20140807_000000.jpg]

Ja mida tähendab Mosse 412 uue tagasilla küljes plekilatakas tähega JU?
[Pilt: 20150515_090231.jpg]
#2

Kuskil jõgevamaal tehti vedruterasest igasuguseid vedrusid järgi eritellimusel
#3

See täht peaks tähendama ülekande arvu. Ostsin kunagi  uue mosse tagasilla siis teeninduse tüübid ütlesid, et sellel sillal on tähe järgi 2140 reduktor sees.

Aquila captas non muscas.
#4

Tere. Teab keegi mis on saanud sellest taastatud TA-st? 
http://kodu.pri.ee/ta/?cat=24&action=baas&ID=511

Tekstid ja sisuloome sinu kodulehele, e-poele, blogile!
info.pantertrade@gmail.com
#5

Oskab keegi öelda kust eestist võiks leida väiksele ketaslõikurile nn kõvasulam otstega saeketast? Oleks plaanis kasutada peamiselt puidu jaoks.

http://www.amazon.com/dp/B000O3IOEW/?tag...verfl08-20 <- midagi sellist.
#6

pead ei anna, kuid minu meelest on näha olnud sellist asja viljandi espak-is, kindlam on otsida kontaktid ja järgi küsida kauplusest, ja bauhofi e-poes on ka olemas- http://www.bauhof.ee/tooriistad-ja-tehni...idule.html
#7

(31-05-2015, 08:37 AM)maisalup Kirjutas:  pead ei anna, kuid minu meelest on näha olnud sellist asja viljandi espak-is, kindlam on otsida kontaktid ja järgi küsida kauplusest, ja bauhofi e-poes on ka olemas- http://www.bauhof.ee/tooriistad-ja-tehni...idule.html

Tänud, tellisin Bauhofist ära.
#8

See ketas nõuab kindlasti pöörete reguleerimisega rellat.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#9

On ka tekkinud mõned küsimused.
1. Millal saabub maailma lõpp?
2. Kas peale surma on veel elu?
3. Kas ma tõesti ei ole "tegija", vaid siiski ainultr mõttetu jobu?
4. Kas see foorum läheb üha hullemaks või on kuskil ka mingi piir?
#10

Maailma lõpp tuleb siis kui putin täitsa ära kammib ja hakkab tuumapomme lennutama. Ülejäänud küsimustele ei ole pädev vastama
#11

(31-05-2015, 20:35 PM)kass Kirjutas:  On ka tekkinud mõned küsimused.
1. Millal saabub maailma lõpp?
2. Kas  peale surma on veel elu?
3. Kas ma tõesti ei ole "tegija", vaid siiski ainultr mõttetu jobu?
4. Kas see foorum läheb üha hullemaks või on kuskil ka mingi piir?

1. Maailma lõpp juba oli, aga sa magasid selle maha ja see jõuab sinuni seega hilinemisega.
2. Jah peale surma on veel elu, kindlasti elad sa edasi maksuameti arhiivis, nemad ei unusta sind kunagi.
3. Sa oled küll "tegija" aga  arvatavasti mitte nendes teemades kus sõna võtad.
4. Foorum ei lähe hullemaks lihtsalt ajad on segased ja mingil hetkel saab internet täis.

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.
#12

(31-05-2015, 14:11 PM)Marko Kirjutas:  See ketas nõuab kindlasti pöörete reguleerimisega rellat.

Hea oleks aga kannatab ka 11k rpm. ära
#13

1. Saabub 3001. aasta alates.
2. Ei ole.
3. Hea kasvatus ei luba vastust kirja panna.
4. Me ei saa ainult vanadest jalgratastest rääkida ju.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
#14

(31-05-2015, 20:51 PM)Marko Kirjutas:  1. Saabub 3001. aasta alates.
2. Ei ole.
3. Hea kasvatus ei luba vastust kirja panna.
4. Me ei saa ainult vanadest jalgratastest rääkida ju.

Siiani mulle meeldivad ksf! Vanatehnika mittemidagiütlevad vastused rohkem, kui teiste vastajate omad!
Küsimust nr 1 ma rohkem ei torgiks, sest tegelikult mind see teema ei huvita, nagu ka rasketehnika ja muu seesugune jama.
Küsimus nr 2 - kas peale surma on elu? Aga kas Te vaatasite viimast Selgelltnägijate tuleproovi Kanal 3- es? Seal ütles Julia Vang selgelt, et on olemas! ( vb ma esitasin küsimuse kuidagi valesti, ebatäpselt?) Mõte on see, et kas pulsi ja hingamise seiskumisega ongi kõik finito? (proovige uuesti vastata!)
Küsimus nr 3 - võib mulle privasse! Seoses sellega on tekkinud küsimus - kas ksf! Marko on hea inimene, kas ta austab mind?
Küsimus nr 4. Miks me ei saa? Minul küll mingit tõrget ei oleks, pealegi võiksime rääkida ka vanadest mootorratastest, kasvõi saatana sidigikkudest - autodest, aga siis tõesti vanadest, mitte mingitest 1957 aasta bluebirdsotomotócadilakkkidest. Muide, kes tahaks muljetada Sarkana Svaigsniete naistekatest?
On tekkinud uus küsimus, mis ei ole väärt uut teemat - kas ksf! Marko on hea inimene?
#15

Neljandale küsimusele oskan minagi vastata. Tarkusel on piirid, lollusel ei ole. Seega võib foorum mersuniiduki- ja muudel sama headel teemadel teoreetiliselt lõpmatuseni areneda kuni esimeses küsimuses mainitud sündmuse saabumiseni.
Võib püstitada uued küsimused: Kas Basilio on hea või halb? A kurat teda teab!
Kas kodanik Kassi tõeline pale on selline?
   
jne...

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
#16

Kas HR. Basilio ja HR. Kass vahel on kana kitkuda ?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
#17

Kas ksf! Basilio on hea inimene... variante on pakutud liialt vähe, aga pakun vastuseks, et - pigem hea!
Kuntsile, et mingit kana ei ole, eelistatav oleks suitsukana, aga ega ka grillkanal midagi viga ei näe ja tõtt-õelda kõlbaks ka igasugune muu geneetiliselt muundatud broiler, vahet pole, küll Ojuland selle söödavaks prepareeriks!
#18

(31-05-2015, 22:12 PM)kass Kirjutas:  Kas ksf! Basilio on hea inimene... variante on pakutud liialt väe, aga pakun vastuseks, et - pigem hea!
Kuntsile, et mingit kana ei ole, elistatav oleks suitsukana, aga ega ka grillkanal midagi iga ei näe ja tõttõelda kõlbaks ka igasugune muu geneetiliselt muundatud broiler, vahet pole, kull Ojuland selle söödavaks prepareeriks!

Sa kass oled suure isuga ja jänu on ka vist täitmatu Big Grin
Kõik on head inimesed seni kui mingit S…a ei keera !!!
Ojuland vähemalt ei tõsta makse, et grillkana valmis küpsetada diisel ahjus Big Grin
#19

naljatilgad, teema siin ju olemuslikult selle foorumi kõikse asjalikum.
aga millest teie räägite?
ojulandi diiselkanast.
no tule taevas appi.
#20

(31-05-2015, 08:21 AM)qwerty009 Kirjutas:  Oskab keegi öelda kust eestist võiks leida väiksele ketaslõikurile nn kõvasulam otstega saeketast? Oleks plaanis kasutada peamiselt puidu jaoks.

http://www.amazon.com/dp/B000O3IOEW/?tag...verfl08-20 <- midagi sellist.

Julged poisid olete kui julgete selle tööriista ja nurklihvija mis teeb 11000 p/min muuta käsisaeks. Las lihvija jääb ikka lihvijaks. Tutvuge kasvõi ülaltoodud lingil toodud tagasisidega, kus kurdetakse kinnikiilumisi ja tagasilööke (täiesti loomulik tagajärg ju aga ookeani taga lollidemaal ei taheta sellest aru saada) mis selliste pöörete juures võivad sõrmeluud purustada või juhtuda veel hullemat. 

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 35 külali(st)ne