Teema on suletud

KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri

Festooli mingil lihvijal sai taldu vahetada, olid komplektis 50 ja 125 ümar ja kolmnurk. Festool ja Hilti on vist momendil ainsad tööriistad mida tasub osta, kui on plaanis rohkem kui korra kasutada. 

Aga ulme liivapaber/võrk on mirka autonet. Lameda pinna tegemiseks paremat ei ole mina näinud (eriti okaspuit ja vana värv jms) kolmnurk lihvijaga teda kasutada ei saa hävitab talla minutitega. kuna krõpsu aasad on teistsugused ja osa abrasiivi ulatub ka teisele poole võrku.

Ehk oleks lihtsam nikerdamise asemel trepp pulkadeks lahti võtta ja korralikult puhtaks teha ja viimistleda ning siis uuesti kokku? Ma oma vana trepi tõmbasin pulkadeks, tõstsin alla ning tungraudadega surusin ettevaatlikult lahti. On kordades lihtsam puhastada...

Mis oleks keskmine tihumeetri hind õuekuival tammeplangul? 500€? 1100€?

http://www.saematerjal.ee/mueuek/
Helista ja küsi nende hinda, sellel lehel kolm pakkumist.
Seal ka pakutakse: http://www.puumarket.ee/?op=body&id=2&prod=570&sid=4007

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

Kas keegi teab kus on võimalik saada sellist asja nagu punktkeevitus? Hea meelega laenaks mõneks ajaks. Saaks auto keretööd hõlpsamalt tehtud.

4xOpel 3xChevrolet

Kust leida leeklambile kilulinna kandis uut düüsi?   

Oleneb leeklambi valmistajast, kas terasest, või malmist põletiga. Vene lamp ja terasest põletiga lampe on Tall-Lasna`s hulgim 

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA

Vene lamp, malmist põleti. Düüs kadunud, käepidemevaru puudu.

Ups...  õnneks leidsin ühe malmist põletiga lambi veel. Päris kobe.  kui tuled kohale, on see sinu.

Parimat   h2rra

Ps. Saadaval hulgim terasest põletiga kasutatud leeklampe. Tallinn - Lasna

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA

ma olen seda justkui kunagi teadnud, aga vot nüüd on kopsik tühi.
seega ehk keegi pädevam teab selgitada. otsing pallidest kõrgepingeliinil ei andnud koogelmoogelis tulemusi.
aga jah, mõnel pool vahel on kõrgepingeliinidel mingid punased pallid. mis ja milleks need seal on?
aitüma!

(04-08-2015, 12:11 PM)diesel Kirjutas:  ma olen seda justkui kunagi teadnud, aga vot nüüd on kopsik tühi.
seega ehk keegi pädevam teab selgitada. otsing pallidest kõrgepingeliinil ei andnud koogelmoogelis tulemusi.
aga jah, mõnel pool vahel on kõrgepingeliinidel mingid punased pallid. mis ja milleks need seal on?
aitüma!

Teemaks tuul

lambike veel ei sütti.
vabandust.

ehk on pallid lisaraskuseks, et liinid tuule käes ei töllerdaks nii palju? Rolleyes

Kas teemaks on need vidinad 
[Pilt: 250px-Stockbridge_damper_POV.jpg]

Kui jah siis  loe täpsemalt:
https://en.wikipedia.org/wiki/Stockbridge_damper

Üldiselt peavad summutama tuule poolt tekitatud vibrat

Mustamäe haigla taga on kõrgepingeliinidel kah miskid suured punased/oranzid pallid liini keskel traatide küljes. Ise mõtlesin, et liigse kaablite kõikumise või resonantsi pärast. Samas äkki liini nähtavuse pärast?

Äh-Googeldamine pakkus, et need kerad on vibratsioonisummutid.

Samas lendab Musatmäe haigla juures kopter ka aegajalt,äkki ikka selleks ,et lennumasina juht märkaks?

neid oranzhe mõtsi jah.
kuskil karupee nurga taga keset metsi on mõnel postivahel kõik traadid kerasid täis ja enne ja pärast seda lõiku pole ühtegi. samas mets ikke ühesugune. keegi seal eriti ei lenda ka. no kui igasugu varesed ja muud laululinnud välja arvata.

Ei märganud algul, et jutt punastest /oranžidest pallidest, vist siis need: 
[Pilt: 1202231677A.gif]

Nimi on neil "Power line marker" või "aircraft warning marker" -- madalalt lendavate lennuvahendite hoiatamiseks

http://www.poweng.com.au/powerline_markers.htm

aitüma!
tore, et on targemaid inimesi ja et nad viitsivad ka teadmisi jagada.

Mida peale hakata ~200 L metallvaadiga, mille põhjas umbes 10 cm diiselkütust?
Ma ei ole 100% kindel et diisel, aga haiseb suht õliselt.
Relakaga ei julge lõigata, tuld nagu ka ei tahaks otsa panna - äkki teeb pauku... või viia jäätmejaama?
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 7 külali(st)ne