Teema on suletud

KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri

Ma tegin nii, et võtsin A ruudu värvi ja kopeerisin seda edasi kuni B-ni, siis oli ka hästi näha, et sama värv. Hea silmapete ikka välja mõeldud. Cool 

[Pilt: 5Eomm2.jpg]

(19-08-2017, 21:24 PM)veix__ Kirjutas:  No nimetust ei tule kaugelt otsida ju kui pildifaili nimeks on "kummilutid". Big Grin
Big Grin Big Grin Big Grin

Huumor on ikka inimestel elada aidanud. Ma oleks võinud pildi nimeks panna ka kantossid, preskud vms, aga need otsisõnad, rääkimata kummiluttidest positiivseid tulemusi ei anna. Kuidagi eesti keele kaudu jõudsin tulemuseni cable lug covers
Sealt edasi kaevates Rubber Terminal Covers
Või saksa keeli Kabelschuh Abdeckungen
 
Põhiküsimus selles, kas keegi on neid kodumaa pinna pial  (Joosep Tootsi väljend) kusagil müügil näinud?

(20-08-2017, 08:33 AM)oltsberg Kirjutas:  
(19-08-2017, 21:24 PM)veix__ Kirjutas:  No nimetust ei tule kaugelt otsida ju kui pildifaili nimeks on "kummilutid". Big Grin
Big Grin Big Grin Big Grin

Huumor on ikka inimestel elada aidanud. Ma oleks võinud pildi nimeks panna ka kantossid, preskud vms, aga need otsisõnad, rääkimata kummiluttidest positiivseid tulemusi ei anna. Kuidagi eesti keele kaudu jõudsin tulemuseni cable lug covers
Sealt edasi kaevates Rubber Terminal Covers
Või saksa keeli Kabelschuh Abdeckungen
 
Põhiküsimus selles, kas keegi on neid kodumaa pinna pial  (Joosep Tootsi väljend) kusagil müügil näinud?

Traktori akukaabli otstes on meil taolised kummist katted. Katavad siis aku klemme. Äkki mingi "aku klemmi kate" siis?  Smile

(20-08-2017, 10:20 AM)raivo45 Kirjutas:  
(20-08-2017, 08:33 AM)oltsberg Kirjutas:  
(19-08-2017, 21:24 PM)veix__ Kirjutas:  No nimetust ei tule kaugelt otsida ju kui pildifaili nimeks on "kummilutid". Big Grin
Big Grin Big Grin Big Grin

Huumor on ikka inimestel elada aidanud. Ma oleks võinud pildi nimeks panna ka kantossid, preskud vms, aga need otsisõnad, rääkimata kummiluttidest positiivseid tulemusi ei anna. Kuidagi eesti keele kaudu jõudsin tulemuseni cable lug covers
Sealt edasi kaevates Rubber Terminal Covers
Või saksa keeli Kabelschuh Abdeckungen
 
Põhiküsimus selles, kas keegi on neid kodumaa pinna pial  (Joosep Tootsi väljend) kusagil müügil näinud?

Traktori akukaabli otstes on meil taolised kummist katted. Katavad siis aku klemme. Äkki mingi "aku klemmi kate" siis?  Smile
hiina mopil olid ka akuklemmidel sellised.

(20-08-2017, 10:20 AM)raivo45 Kirjutas:  Traktori akukaabli otstes on meil taolised kummist katted. Katavad siis aku klemme. Äkki mingi "aku klemmi kate" siis?  Smile
Täpselt nii. Herrad saavad lausa värvi valida:
https://www.pmkaubamaja.ee/index.php/et/...-must.html
ja
https://www.pmkaubamaja.ee/index.php/et/...unane.html

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Tänan, Basilio!

Nood asjad on mulle tuttavad, aga otsin kondoomi akujuhtme teise otsa, starteri külge. Piibukujulist.

(20-08-2017, 19:23 PM)oltsberg Kirjutas:  Tänan, Basilio!

Nood asjad on mulle tuttavad, aga otsin kondoomi akujuhtme teise otsa, starteri külge. Piibukujulist.

Termorüüs äkki ajab asja ära?

http://oregon.ee/suutekuunlad-ja-kuunlap...aadi-.html
Kas küünlapiip ei istu senna?? 
Muidu leidsin "elektri klemmi kate" sõnaga palju õigeid asju aga kõik on mingise hiina lehe pakkumised...

(20-08-2017, 19:23 PM)oltsberg Kirjutas:  Tänan, Basilio!

Nood asjad on mulle tuttavad, aga otsin kondoomi akujuhtme teise otsa, starteri külge. Piibukujulist.

Seda otsivad (ja ei leia) ka venelased: http://www.gazelleclub.ru/forum/topic/55...rezinovyi/

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

Ma küsiks poest piibukujulist kummilutti. Rolleyes Big Grin

Selline piip on mingil/mingitel 8-90ndate sakslasel täitsa olemas. Kahtlustan Audit. Ehk tasuks nende varuosakatalooge sirvida?
Võimalik muidugi, et saab ainult koos juhtmega ja hind vene keeles. Tegelt hea seegi, natuke edasi ja saab ainult koos juhtmekimbugaSad

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Küsiks veidi nõu! Sai ostetud maikuus Audi 80 (B4) nüüd ilmnes üks imelik viga. Jube kehvalt läheb käima, see tähendab starteriga peab jooksutama kaua. Ja summutist tuleb loomulikult põlemata küttelõhna. Samas kui käib on mootorihääl ühtlane vaikne. Koheselt käivitades hüppab kui noor hobene käima. See viga on nüüd augustis siginenud juurde. Audil ka soliidne vanus 24a ning mootori andmeid ka kui see aitab 2,0 85kW.

Veel pole maha löödud

Tuttaval kunagi oli taoline jama sama autoga. Vahetas paagisisese pumba välja ja aitas. Ära küsi miks aitas vmsBig Grin

(21-08-2017, 14:06 PM)Taaviw126 Kirjutas:  Tuttaval kunagi oli taoline jama sama autoga. Vahetas paagisisese pumba välja ja aitas. Ära küsi miks aitas vmsBig Grin

Huvitav aga sama teooriat pakkus ka üks tuttav... Nahh, vahetan pumba ära

Veel pole maha löödud

Niipalju mäletan ka et see pump pidi kuivalt käies ruttu surma saama. Ise olen seda kunagi maanteel vahetand. Suht kerge oli vahetada. Aga jah. Kuivalt proovida ei lubatud...

PS. Ära siis tikuga valgust näitaBig Grin

(21-08-2017, 14:30 PM)Taaviw126 Kirjutas:  Niipalju mäletan ka et see pump pidi kuivalt käies ruttu surma saama. Ise olen seda kunagi maanteel vahetand. Suht kerge oli vahetada. Aga jah. Kuivalt proovida ei lubatud...

Golfi oma lasin lolli peaga sinna samasse, nüüd tuli ka Audi. (inimene õpib kogu elu, sureb ikka lollina)

Veel pole maha löödud

(21-08-2017, 13:29 PM)JaakH Kirjutas:  Küsiks veidi nõu! Sai ostetud maikuus Audi 80 (B4) nüüd ilmnes üks imelik viga. Jube kehvalt läheb käima, see tähendab starteriga peab jooksutama kaua. Ja summutist tuleb loomulikult põlemata küttelõhna. Samas kui käib on mootorihääl ühtlane vaikne. Koheselt käivitades hüppab kui noor hobene käima. See viga on nüüd augustis siginenud juurde. Audil ka soliidne vanus 24a ning mootori andmeid ka kui see aitab 2,0 85kW.

Mul bemmil oli sama häda, kui paagipump koolema hakkas, külma mootoriga käivitused venisid pikale, lisaks mida rohkem kütet paagis oli, seda paremini käivitus, päris pikka aega sõitsin nii, et alla poole paagi seierit ei lasknud.
Uue pumbaga oli ka omaette ooper, pump ise oli diameetrilt nii ~1mm väiksem kui see originaal plastik sokkel kus ta istuma peaks, asja lahendasin limonaadipudeliga, mille plastik sai ümber pumpa korpuse keeratud ja sealt see puudu olev mm tuligi.. ptui-ptui, kaks aastat on pidanud.

Ise prooviks kõigepealt külmkäivitus pihustit eraldi peale anda kui mootor külm on. b4 2,0 ei ole enam K-jetronic aga 5 s pihusti tundub ka sellel olema:
http://img4.auto24.ee/auto24/560/305/101011305.jpg

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.

Kütusepumba viga välistatud, jäävad süüde ja külmkäivitus. süüte kohta niipalju kui ma jagan on süüteküünlad kõik ühte värvi (mõõdukalt hallikaspruunid). see peaks normaalne olema.

Veel pole maha löödud

[attachment=64808 Kirjutas:oltsberg pid='429900' dateline='1503246208']Tänan, Basilio!

Nood asjad on mulle tuttavad, aga otsin kondoomi akujuhtme teise otsa, starteri külge. Piibukujulist.

Esimesest ettejuhtunud kummijuppide kastist...


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 6 külali(st)ne