Teema on suletud

KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri

(05-09-2017, 13:46 PM)otipoiss Kirjutas:  Kas siin foorumis on kellelgi auto Krowniga kokku mäkerdatud? Kas omadused vastavad reklaamile?
Teadmata mis on reklaam siis töötluse efekt selgub ikka pikemas perspektiivis. Ainuke miinus mis kõrva on jäänud et liigsel möslamisel palavamate ilmadega kipub välja tilkuma mis olenevalt autost ja kasutamisest pole mõnes olulorras teps mitte hea.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)

Eks ka Dinitroli häädus on reklaamis kinni. Tegelikult peaks kõik ML segud olema enam vähem ühte auku, sest retsept ju üks. Olgu ta siis Dinitrol, Movil, Kingoils, ...

(05-09-2017, 17:07 PM)oltsberg Kirjutas:  Mina olen ka enamasti Dinitrol ML-iga läbi ajanud. Hiljuti sain sõbra käest suure kanistritäie mingit "tundmatu looma nahka". Olla Soomest kuskilt vastava orientatsiooniga firma suurest vaadist pärit. Natuke vahajam jääb, kui ML, too selline rohkem õlijas.

Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida Big Grin  Kas keegi Tartu rahvast teab, kuidas on lood Vasara tänava autokeemia äriga? Huhh, ei mäleta isegi nime ega aadressi Sad  Kui viimati käisin, oli kinni Sad  Aga kas ajutiselt või jäädavalt? Too koht hea sellepärast, et Dinitroli tooteid oli alati piisavas sortimendis ja koguses saada. Erinevalt mõnest suures poest, kus valik pisteline või ainult üks purk riiulis.

Vasara tn. on kaks autokeemia äri. Mõtled vist Garaazipoodi, vist oli Maust oü? Teine on  Autopaint oü.

Autoplekksepa- ja keevitustööd,  värvimine, avariijärgne taastamine ning vanasõidukite renoveerimine. http://www.hmp.ee/

Mausst oli too jah, mida silmas pidasin.

Tere.
Mul selline küsimus.
Murutraktori rehv küljel on pragu.
Õhku peab päeva.
Võtsin just maha ,et remontida.Tundub selline kummaline kummi ja plastiku segu
Küsimus,Ksas ellist saab vulkaniseerida.On kellelgi kogemusi??
Kas Tallinnas rehvivahetuse punktid seda teeksid.
Jah osta muidugi uus,kuid see väike junn maksab 82 eur..
prooviks hetkel ikka liimida vulkida.
Sad

(05-09-2017, 19:11 PM)Roland Kirjutas:  ...Murutraktori rehv küljel on pragu.
Õhku peab päeva...

Pois pani sellel puhul õhukummid sisse. Nüüd seisavad kummid täis.

See mõte käis kah läbi,Olen homme Tallinnas,kuid remontida ei  saa siis Vana Varva maanteelt tagasi teel ostan.
Kuid ikka tahaks lapi kah peale saada.Muidu läheb pragu pikemaks.

(05-09-2017, 19:38 PM)Roland Kirjutas:  See mõte käis kah läbi,Olen homme Tallinnas,kuid remontida ei  saa siis Vana Varva maanteelt tagasi teel ostan.
Kuid ikka tahaks lapi kah peale saada.Muidu läheb pragu pikemaks.

Panin murutraktori rehvile lapi sisse polnud probleemi. Lisaks on müügil ka õhukummid hinnaga alla 10.-€ tk. Ka see on toimiv lahendus.

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.

(05-09-2017, 17:00 PM)muska71 Kirjutas:  ülevaatajad küll kiidavad ja soovitavad,ilmselt kinnimaksud äkki.

ülevaatuspuntidesse viidi krowni reklaamid. mõelge ise edasi

(05-09-2017, 11:07 AM)v6sa Kirjutas:  Tõenäoliselt 2,3 varase Vito või hilise 208 pealt, kui on EGR ja plekist õhupuhasti. Kas mootori algupärast on midagi teada?

Kütuse soojendustrakt on sel mootoriperekonnal tõesti olemas ja seetõttu kannatasidki "vanad mersud" suise või muidu kahtlase kütusega kaunikesti krõpsu ilmaga kulgeda ilma filtri ummistumiseta.



Aga tegelikult võib see olla mida iganes - kui mootorit on avatud, siis ei saa kunagi kindel olla, mida sinna sisse tegelikult asemele pandi katkiläinud asjade asemele.


Ise arvasin ka olevat Vito pealt, aga kuna sisselaske kollektor on neil keeratud ülespidi, siis selle variandi matsin maha. Mulle jäi mällu, et see oli W124 kere vahelt pärit. Aga pead ei saa enam anda Big Grin
Wiki andmetel pandi EGR peale  2.2 variandile.  
Ma põen ainult selle arvelt, et kas nende variantide tihendid on üks ühele samad või mitte. Paras niru üllatus oleks, kui terve reinzi komplekt tellida näituseks ning tuleb välja, et näiteks sändwichi(plokikaane) tihend ei sobi.

Almost Again

(05-09-2017, 17:34 PM)motamees Kirjutas:  Eks ka Dinitroli häädus on reklaamis kinni. Tegelikult peaks kõik ML segud olema enam vähem ühte auku, sest retsept ju üks. Olgu ta siis Dinitrol, Movil, Kingoils, ...
Sedand küll. Aga Dinitroli pruun vahapõhine põhjamastiks on küll väga vintske sell. Ei teagi, kes teistest tootjatest midagi analoogset pakub. Samas pole uurunud ka.

Ksf! Necro juhtumist kõigile moraal: enne mootori maha tõstmist oleks kasulik masina VIN-kood üles tähendada. Samas ei pruugi sellestki abi olla, kui keegi on juba "keemiat" teinud.

(06-09-2017, 09:50 AM)oltsberg Kirjutas:  Sedand küll. Aga Dinitroli pruun vahapõhine põhjamastiks on küll väga vintske sell. Ei teagi, kes teistest tootjatest midagi analoogset pakub. Samas pole uurunud ka...

Dinitroli ML vahal on juures kiri vinskuse selgitamiseks. See tähendab, et koobastes ja "liivarahe" käes olevad kohad tuleks üle teha veel mingi Dinitroli kattega, mis annab asjale vastupidavuse.
Ka teiste firmade ML vahasid on väga raske maha saada, kui just ei kasuta vastavaid vahendeid.

Ma ei mõelnud ML-i, vaid seda
See ongi juba viimane kiht, ei vaja enam peale midagi. Vintske, palju parem, kui must bituumenipõhine.

Ja sellepärast ma Maustti kohta küsisingi, et kusagil mujal pole müügil näinud. Kusjuures hinnatase kah väga mõistlik.
[url=http://www.rivor.ee/et/a/d.-kaitsemastiks-4942-1l-pruun][/url]

(06-09-2017, 09:50 AM)oltsberg Kirjutas:  
(05-09-2017, 17:34 PM)motamees Kirjutas:  Eks ka Dinitroli häädus on reklaamis kinni. Tegelikult peaks kõik ML segud olema enam vähem ühte auku, sest retsept ju üks. Olgu ta siis Dinitrol, Movil, Kingoils, ...
Sedand küll. Aga Dinitroli pruun vahapõhine põhjamastiks on küll väga vintske sell. Ei teagi, kes teistest tootjatest midagi analoogset pakub. Samas pole uurunud ka.

Ksf! Necro juhtumist kõigile moraal: enne mootori maha tõstmist oleks kasulik masina VIN-kood üles tähendada. Samas ei pruugi sellestki abi olla, kui keegi on juba "keemiat" teinud.

Väga õige tähelepanek! 
Tookord, kui mootor toodi, ei taibanud sellist asja elusees küsida. Mainiti ainult seda, et tõsteti see kone maha ja pandi rida 6 asemele. 
Tagantjärgi mõeldes, siis mootoril oli ju turbiin küljes. Ehk siis, see on pärit automaatkastiga isendi küljest. See kitsendab spektrit oluliselt. Kui kõik see puder kokku panna, siis jääks selle 601.912 variandi juurde. 
Ma nüüd katsun oma halamise lõpetada. Järgmise korrani Big Grin

Mis krowni puutub, siis enda jeebil on seda eelmine omanik kasutanud. Tema käis iga kevad karbid üle sellega. Siiani pole veel roostet täheldanud. Kiitis veel seda nosplit, mis selle purgiga kaasa tuli, mis tulistas igas suunas.

Almost Again

(04-09-2017, 16:13 PM)oltsberg Kirjutas:  Tänan Aspelund!

Sinu lingilt vastu vahtiv Zemana tuvastas kiirelt kõik mittevajaliku ja lisaks killis ära ka. Ja pealegi ehtsas maakeeles Smile  Tundub, et sai hää.

Enne õhtut hõiskasin, ikka pakutakse SMS laenu, juhatatakse kasiinosse või lastakse mingit venekeelset möla Sad  Jamad tulevad peale korduvat killimist tagasi:
   
Õigekeelsusõnaraamat või osta.ee ei tohiks pahad olla, küllap on seal taga miskit kangekaelsemat peidus. Eks ma proovin seda ka, mida ksf! Wiki432 soovitas.

Järjekordset telefoniarvet saades avastasin,et olen vist midagi tellinud...ehkki ei mäleta,et oleḱs eelmise kuu jooksul. Varem küll. Kindluse mõttes võtan ette aktsiooni ja ootan ära järgmise kuu arve. Kui seal ka veel.... tuleb mingi: Ajalehtede päevapiletid,kuutellimused..... eest arve siis peab vist hakkama süvenema,et mis ja kus. Siit ka küsimus,et kas see on normaalne,et kui tellin mingi digilehe kuuks siis lohiseb see ka igal järgmisel kuul arvele.... Big Grin inertsist....

(06-09-2017, 12:37 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Siit ka küsimus,et kas see on normaalne,et kui tellin mingi digilehe kuuks siis lohiseb see ka igal järgmisel kuul arvele.... Big Grin inertsist....

Kusjuures mõningatel juhtudel tuleb ise tellimus/leping ise lõpetada. Vaata igaks juhuks sõlmitud tellimuse paberid/tingimused üle.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(06-09-2017, 12:37 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:   siis peab vist hakkama süvenema
Kontrollida on ju lihtne - proovi, kas saad mõne tasulise artikli ilma eraldi maksmata lahti!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Kurdaks kuhugi raami mitte mahtuvat muret.
Just hetk tagasi suhtlesin enda muheda onuga, kellel on käest libisemas vana tööandja ulualune Pärnu linnas. Sinna on ta aastatega igasugu varandust kokku kogunud ja pakkus mulle muude asjade seas Volga, UAZ i ja GAZ i erinevaid varuosasid- kõike metalli hinnaga, kuna muidu selle garaazi sisu saatus oleks kuskil kokkuostuplatsil. 
Konks on ka, ruum on vaja tühjaks teha 15 septembriks ja orienteeruvalt (kõik oleneb ilmast ja mu onu  hakkamasaamisest koduste töödega) 12-13 septembrist alates- seega mõne õhtu jooksul järgmisel nädalal.
Kui kellegil tekkis mõte mida edasi veeretada võib mulle helistada v sms numbril 55 3o 868
Ei pruugi alati kohe kättesaadav olla aga katsun tagasi helistada vms.

Tiit

(06-09-2017, 13:38 PM)Marko Kirjutas:  
(06-09-2017, 12:37 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:   siis peab vist hakkama süvenema
Kontrollida on ju lihtne - proovi, kas saad mõne tasulise artikli ilma eraldi maksmata lahti!

Aga tavaliselt peab selleks ikka mingi liigutuse tegema. Mul  eelmine suvi uue Elisa netipaketiga oli kaasas tasuta mingite digilehtede (Päevaleht? ja veel midagi) lugemise võimalus. No nii ebamugav asi, tuleb ikka end kuidagi sisse logida või autentida, järgmise artikli juures jälle jne, paar korda proovisin ja siis unustasin need koodid-värgid ära ja egas seda aega lehtede lugemiseks kah ülearu pole. Nii et tasulist kraami ei loe.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 7 külali(st)ne