Teema on suletud

KÜSIMUSED, mis oma teemat ei vääri

(28-12-2017, 22:15 PM)Marko Kirjutas:  Jäi jah täpsustamata, et jutt madaltihedas alas asuvast eramust, minu paha.
Ma tean, et suunata ei tohi, aga eeldan, et 70ndate lõpust jutt?

ei usu, meil külakohas polnud isegi tööstusvoolu voolumõõtjat kuni 90-ndateni, ehkki vool majja tuli. Vaevalt keegi selle vee mõõtmisega viitsis tegelda.

(28-12-2017, 22:15 PM)Marko Kirjutas:  Jäi jah täpsustamata, et jutt madaltihedas alas asuvast eramust, minu paha.
Ma tean, et suunata ei tohi, aga eeldan, et 70ndate lõpust jutt?

Haapsalus pandi kohustuslikult 2000 alguses. Kas tervel linnal seda ei tea, võibolla lihtsalt avastatti, et ilma oli.

Kas tallinnas on kuskil kohta kus pakutakse laias valikus käiakive? Tasalihvpingile väikest 150mm vaja, kuid sobivate parameetritega asja suvalisest ehituspoest ei leia.

Kas Würthis ei müüda selliseid tükke? Kuskilt oleks nagu silma jäänud küll.

Almost Again

(29-12-2017, 17:28 PM)qwerty009 Kirjutas:  Kas tallinnas on kuskil kohta kus pakutakse laias valikus käiakive? Tasalihvpingile väikest 150mm vaja, kuid sobivate parameetritega asja suvalisest ehituspoest ei leia.

Uuri Vana - Narva mnt-lt Kepston oli vist.

(29-12-2017, 18:17 PM)hundu77 Kirjutas:  
(29-12-2017, 17:28 PM)qwerty009 Kirjutas:  Kas tallinnas on kuskil kohta kus pakutakse laias valikus käiakive? Tasalihvpingile väikest 150mm vaja, kuid sobivate parameetritega asja suvalisest ehituspoest ei leia.

Uuri Vana - Narva mnt-lt Kepston oli vist.

Kepstom. sealt alustada ja teine koht võiks olla Kavial.

Mis funksioon on nendel klappidel summuti ja ventika koja vahel(VW t2)
   

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV

(04-01-2018, 08:45 AM)impreza Kirjutas:  Mis funksioon on nendel klappidel summuti ja ventika koja vahel(VW t2)

Ehk on sooja edasi andmiseks.

Autokauget: mitu Knaufi 50mm lehtvilla pakki on multipakis?
mu mälu räägib 8-st, aga Espaki pakkumuse kohaselt on 12. Ma ei soovi lihtsalt koormasse eraldiseisvaid (ja kehvalt käideldavaid) villapakke - multipakkidena on logistika palju kultuursem...

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"

(04-01-2018, 19:20 PM)13piisab Kirjutas:  Autokauget: mitu Knaufi 50mm lehtvilla pakki on multipakis?
mu mälu räägib 8-st, aga Espaki pakkumuse kohaselt on 12. Ma ei soovi lihtsalt koormasse eraldiseisvaid (ja kehvalt käideldavaid) villapakke - multipakkidena on logistika palju kultuursem...

Tavaliselt pakil m2 kirjas ,sõltumata lehtede arvust.Ehk nii. SmileKüsi m2 tes.

Vastus on, et (Knaufi) villa multipakis / plokis on 8 pakki.

(Linnukese soovitust ei oska ma paraku kuidagi küsimusega siduda)

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"

reguleeritavat hõõritsat 32,34,47 mmi laenata kellegil,et igas mõõdus 1 ava üle käia,tallinn harjumaa,lääne raplamaa?

Äkki kellelgi on head ideed, millist pesa/pistikut kasutada plokisoojenduse jaoks. Nimelt kolmel masinal on plokisoojendus peal, aga kõigil erinev pistik. Juhet pole ühegi jaoks olemas. Ainult üks tundub olevat kas DEFA või midagi analoogset, teised tõsisem vanakool. Hea meelega teeks kõik ümber ühise kaabli peale. Päris tavalist 230V euro pistikut nagu kapoti alla rippuma ka ei taha panna. Võiks olla midagi, mis vähemalt kuigipalju tolmu eest kaitstud oleks.

(08-01-2018, 16:45 PM)olli Kirjutas:  Äkki kellelgi on head ideed, millist pesa/pistikut kasutada plokisoojenduse jaoks.  Võiks olla midagi, mis vähemalt kuigipalju tolmu eest kaitstud oleks.

Midagi sellist ehk https://www.aliexpress.com/item/Waterpro...43109.html

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

Kapoti all on ju isane ots. Tolmu ja veekindel on maja pool olev pistik ju.

(08-01-2018, 17:34 PM)viplala Kirjutas:  Midagi sellist ehk https://www.aliexpress.com/item/Waterpro...43109.html

Ma olen selliseid kasutanud kunagi canbus ühenduste jaoks, aga kardan et plokisoojenduse jaoks ikka natuke liiga lahjakesed. Isegi kirja järgi on kolmesele (L+N+PE) ühendusele ainult 5A lubatud. Krt seda tenni võimsust teab, aga vaevalt nüüd palju alla 1000W.

(08-01-2018, 17:39 PM)MeelisV Kirjutas:  Kapoti all on ju isane ots. Tolmu ja veekindel on maja pool olev pistik ju.

Just, aga see tavaline 230V euro isane saabki ju samamoodi kakaga kokku seal kapoti all ja pole kohanud, et nende (isase poole) jaoks kummikatteid vms pakutakse. Lisaks pole teda kuigi hea kinnitada kuhugi paneeli, stange vms külge nagu tihtipeale defa originaalidega tehtud on. Defa originaal juhtmed aga ulme hinnaga. Neid küll ei tahaks kokku osta selle nimel, et otsad maha lõigata ja oma masina külge aretada. Big Grin

Oskab keegi soovitada musta kuumakindlat värvi malmist mootoratta silindrite värvimiseks? Ilmselt kohalikud värvipoed suudavad ka midagi pakkuda?

(08-01-2018, 18:17 PM)olli Kirjutas:  ... Krt seda tenni võimsust teab, aga vaevalt nüüd palju alla 1000W.
Tavaliselt on plokipunn 550w, on ka erandeid.
(08-01-2018, 16:45 PM)olli Kirjutas:  Äkki kellelgi on head ideed, millist pesa/pistikut kasutada plokisoojenduse jaoks...

Mine osta romulast vana tüübi pistikuid. Neid suuri tänapäeval enam ei fännata ja ehk on odavamad.

(08-01-2018, 20:54 PM)Illimar Kirjutas:  Oskab keegi soovitada musta kuumakindlat värvi malmist mootoratta silindrite värvimiseks? Ilmselt kohalikud värvipoed suudavad ka midagi pakkuda?

Värvisin silindrid kuuma autovrviga (ML) üle. Kui reguleeringud õiged, siis silinder ju väga kuumaks ei lähegi.

(08-01-2018, 18:17 PM)olli Kirjutas:  Ma olen selliseid kasutanud kunagi canbus ühenduste jaoks, aga kardan et plokisoojenduse jaoks ikka natuke liiga lahjakesed. Isegi kirja järgi on kolmesele (L+N+PE) ühendusele ainult 5A lubatud. Krt seda tenni võimsust teab, aga vaevalt nüüd palju alla 1000W.
Aga kas Anderson ei kõlbaks? Ampreid kannatab mehiselt.
https://www.aliexpress.com/item/1SET-X-5...611443.htm
Sellele pakutakse nii kummikorke kui ka aasasid sikutamiseks.
https://www.aliexpress.com/item/1pc-X-Du...26106.html
https://www.aliexpress.com/item/1SET-X-T...68560.html

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 5 külali(st)ne