Teema on suletud

"Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?

(05-07-2019, 10:16 AM)muska71 Kirjutas:  
(05-07-2019, 09:45 AM)hulgus Kirjutas:  Kust leiaks plastikust ribakardinad ukse asemele? need mis tööstushoonetes jms kasutusel, paksem ja läbipaistev materjal

jälgimäel proplastik äkki?

Ma paigaldan neid töö juures külmikute uste ette. Aga hinda ei tea, enne kui müügimehelt küsinud ei ole.

(05-07-2019, 09:45 AM)hulgus Kirjutas:  Kust leiaks plastikust ribakardinad ukse asemele? need mis tööstushoonetes jms kasutusel, paksem ja läbipaistev materjal

PVC kardin standard 2x200mm
Ava kõrgus 2050mm
ava laius 1060mm
kinnitusplaadid kardina küljes - roostevabad
ripuuslatt, mille külge kardinad riputada - roostevaba.

Hind: 59,15+KM/kmpl


Tootmisdetail.ee info mulle

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.

(04-07-2019, 14:49 PM)v6sa Kirjutas:  Päris teemasse vist ei ole, aga proovime - ehk näkkab.

Kuna ATV-de hinnad on jaburad, siis vaatan ringi millegi väikese järele, millega lapsed saaks heinamaal ringi põristada ja vahel mõne tarviliku sõidugi teha.

Niva, Jimny, LuAZ - vahet ei ole. Subaru Justy või "mis-iganes-selle-pisikaubiku-mudel-oligi" võiks ka passida. I põlve CRV või X-trail või RAV 4 (kui mõni peaks mingil arusaamatul põhjusel veel elus olema) võib ka hää pakkumise korral kõne alla tulla. Suzuki Ignis - miks mitte.

Odavalt (no kuni 500 € hääs toitumuses asja eest). Registris võib olla, aga eelistaks numbriteta. Varastatud ei tohi olla. 

Tehnika peaks töötama. Juhiistmelt võiks käivituda ja seiskuda. Pidurid peavad olema! Eelistatult pisikese bensumootoriga. Roostet säärasel asjal ilmselgelt on piisavalt. Rehvid pole olulised, aga mingid rattad võiks ju all olla. Aga seda kraami mul on piisavalt.

Endiseid jahimasinaid, mille verest ja kusest läbiimbunud "salongis" võib vaid hapnikuaparaadiga istuda, ma väga ei himusta. Aga - koorikkatuse ja roolivõimendiga, priimas seisukorras ja täistoimiva Jimny olen nõus puhtaks küürima, kui hinnas kokku lepime. Nivat mitte.  Toungue  Samas on selle hinnaklassi (ja planeeritud väärkasutuse) kontekstis ootuspärane mõningase kultuurkihi esinemine.

Asukoht võiks olla Tallinn-Türi-Jõgeva teljel.

Pakkumised kas siia, PT või meili vosat@hot.ee peale.

Kiiret ei ole.

https://m.okidoki.ee/item/bashan-quad-200cc/8900338/
Selliseid saab ka 500 eest. Kärutamiseks ja haagise vedamiseks vägagi piisav.

Omasin kunagi nooremana antud hiina käkerdist. Natuke parem, kui need pisemad, aga midagi head ka ei ole. Käru vedada sellega küll ei kannata, pole eriti jõudu sikutada ja ülekanne üsna kiire. Aeglasema ülekande korral pole metsas ronimiseks ainult tagaveoga midagi peale hakata.

Just Bashan on metsas ronimiseks väga hea, tänu kõrgusele ja kaalule läks raba peal suurele atvle väga hästi järgi. Ja tänu jäigale tagasillale enne ei õnnestu kinni jääda, kui kõhu peale kandma jääb. Rehv muidugi peab hea olema.
Ja poole tonnist kivi või puidu koormat veab nagu muiste, ise sellist kasutanud väga palju.

Tänan pakkumast ja juhtimast tähelepanu minu abipalve puudulikule sõnastusele. Märksõna: nelivedu Cool

Üherattaveolisi meil juba on.

Hiinakate variaatorid ei kesta kärutamist ja aeglustit neil käkkidel ka ei ole. Ning ma tõesti ei ole raha peale vihane, et pruugitud 300-kilose asja eest kolme tonni vanaraua hinda maksan.

Lastel oli kasutada "sajakahekümneviiene", mis soetatud uuena ja mis on üle elanud kahe tirtsu sõitmaõppimised. Nüüd pudenes olematuks mootorialune raam ja kett ei püsi enam peal. Tehnika toimib endiselt viispluss, kui küünal sai normaalne Bosch peale. Enne seda sai paari "originaali" proovitud, millega ei käinud ei peast, ei istelihasest.

450 honda on metsas hea. Kergem kui need 700sed samas jõudu parasjagu. See et 250 hiinlasel jõudu on pool tonni vedada, puhas muinasjutt tundub...
Atv-d üle hinnatud. Pigem juba mõni vana 4 veoline audi

Pool tonni käru peal jõuad seda isegi kõvemal pinnasel liigutada, asi see siis quadiga liigutada....
Aga selle eelarve juures nelivedu saada ongi vast mingi vana audi 80 vms.

(07-07-2019, 21:49 PM)ronny25 Kirjutas:  ...
Aga selle eelarve juures nelivedu saada ongi vast mingi vana audi 80 vms.

Ma sihin pigem poolmäda pisemat maasturilaadset asja või pisiautot. A80 on ikka vastikult pikk.

Ega mul häda ole. Mootorkärusid on tükki viis, aga vat katusega aateeveed tirtsudele ei ole veel.

Kiire otsing andis isegi tulemust...  Big Grin
https://www.soov.ee/12210051-opel-fronte...tails.html

(07-07-2019, 23:34 PM)ronny25 Kirjutas:  Kiire otsing andis isegi tulemust...  Big Grin
https://www.soov.ee/12210051-opel-fronte...tails.html

Suheldud. Ma ei soovi teadlikult sitta keerata teistele inimestele. Auto on arestitud ja tundub, et põhjusega.

Audi 80 ja mets ei mahu mulle küll ühele pildile (mis sest et quattro) - mööda heinamaad ringi lasta on teine teema.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)

Vaja on sellist kardaani liigendit: ühes otsas 10 nuuti, nuudi pealt 30mm, nuudi seest 25mm läbimõõt. Teisest otsast ümar 30mm läbimõõt ja kiilusoonega. Pärit GAZ 66 vintsi kardaani küljest, väljavõtte poolsest otsast. Enne kui ise meisterdama hakkan, ehk on kellegil pakkuda müüa. Sobib ka ainult 30mm kiilusoonega flants, mida võimalik sobitada uaz kardaaniga. Veel on puudu GAZ66 vintsi vabajooksu lukustuskahvel, ehk kellegil toda vigurit ka pakkuda. Siim
[Pilt: large_29844389_8scV.jpg]
[Pilt: large_29844391_Vph3.jpg]

(08-07-2019, 11:25 AM)Walter Kirjutas:  Audi 80 ja mets ei mahu mulle küll ühele pildile (mis sest et quattro) - mööda heinamaad ringi lasta on teine teema.

A ma ju heinamaale otsingi. Kust see mets nüüd äkki?

(08-07-2019, 08:55 AM)v6sa Kirjutas:  
(07-07-2019, 23:34 PM)ronny25 Kirjutas:  Kiire otsing andis isegi tulemust...  Big Grin
https://www.soov.ee/12210051-opel-fronte...tails.html

Suheldud. Ma ei soovi teadlikult sitta keerata teistele inimestele. Auto on arestitud ja tundub, et põhjusega.
See käsutamise keelu märge on tegelikult suhteliselt mõtetu asi mille pärast põdeda. Eriti veel kui tegu saab olema põllurallikaga, mille dokumentidest on ükskõik.
Kohtutäituri "piirangute" olemusele ka viide vanemast foorumi teemast: Link

Piirang pannakse selleks, et inimene tegeleks oma kohustustega. Ma ei põe mitte konkreetse kaariku piirangu pärast, vaid ma ei pea vajalikuks sulitsemist teadlikult toetada.

Ning antud asi on labaselt liiga suur. Ma otsin midagi väiksemat-kergemat. Mina pean ju olema see, kes uppund asja nattipidi maa peale tagasi tirib....

Otsin üht kuni kaht rehvi koos veljega aga see võiks olla ideaalis selline:
Dunlop SP QUALIFIER 205 R16 Reinforced. Velg 6x139,7 keskava ~110.
Kasutati 90-ndate hiluxitel ja VW Taro-del ehk suurusjärgus 25a vana.
Ehk on kellelgi varuratas järel kuskil? Ajutiseks kasutamiseks vaja aga õhku võiks sees hoida.
Häda peamiselt selles, et on KIIRE.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.

kui rehvid teemaks, siis põrnikale kuluks 2 või lausa 4tk ära. Ikka suverehvid, mõõduvariandid:
1) kööbakas: 15", 155 või 165 lai ning kõrge profiiliga. Profiili ei mõista ma oma paljude erinevate pealt isegi deshifreerida Smile
2) saan ka hakkama 2tk 15" ja kuni 185 laia tänapäevase profiiliga. Vajalik välisdiameeter ca 63cm

püüaks pealinna kandist leida ja lähipäevil - on kihu nn rotikaga TÜVle minna.
(võib ka viidata, kus kaubandusvõrgus midagi mõistlikku pakutakse. Mõistlik = kas 155 või 165 lai, usutav tootja ja alla 100eur/tk. Sobivad mõõdud on 155/80 ja 165/75)

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"

(13-06-2017, 12:07 PM)Marko Kirjutas:  
(12-06-2017, 18:45 PM)tõnn Kirjutas:  Enne kui poest uusi pitskruve lähen ostma, küsiks siinselt rahvalt, ehk soovib keegi....

https://www.kuldnebors.ee/search/tooriis..._ids=10676

Pole tänu väärt.

(08-07-2019, 21:25 PM)isandpauk Kirjutas:  Otsin üht kuni kaht rehvi koos veljega aga see võiks olla ideaalis selline:
Dunlop SP QUALIFIER 205 R16 Reinforced. Velg 6x139,7 keskava ~110.
Kasutati 90-ndate hiluxitel ja VW Taro-del ehk suurusjärgus 25a vana.
Ehk on kellelgi varuratas järel kuskil? Ajutiseks kasutamiseks vaja aga õhku võiks sees hoida.
Häda peamiselt selles, et on KIIRE.
Kas 90 esimese poole hiace oma ei või sobida?

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.5297816

(08-07-2019, 23:35 PM)diselist Kirjutas:  Kas 90 esimese poole hiace oma ei või sobida?

Pole aimugi, mis hiace keskava on. poldivalem ilmselt sama. Leidsin börsi aegunud kuulutuse, mille juures olid õiged pildid aga no ei leia kontakti....


Manustatud failid Pilt (pildid)
       

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne