Teema on suletud

"Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?

ohoh, vägev. aitüma!

(05-06-2020, 21:55 PM)diesel Kirjutas:  ma mitu aastat camovõrgu juppe otsinud ja kuskilt ei leia.
nüüd sa kirjutad, et on võimalik poest ka osta.
palun vihjeid.
Poest saab, aga need pagana Hiinlased kaua ei kesta.
Tahaks Rootslast.
Kui kusagilt ei leia, tellin sealt: https://www.milshed.com/et/151-maskeerimisvorgud

vabal ajal painutan kaablit...

(05-06-2020, 21:55 PM)diesel Kirjutas:  ma mitu aastat camovõrgu juppe otsinud ja kuskilt ei leia.
nüüd sa kirjutad, et on võimalik poest ka osta.
palun vihjeid.
Kui väga suurt tükki vaja pole siis mul on rootslaste oma kodus olemas oma projekti tarbeks ja veidi varukski. Mingi kogusest võin loobuda vajadusel.

Motonetis kõige odavam. Mul see sama mingi viis aastat olnud juba terrassil üheks küljeks, pole kusagilt järgi andnud

mul ikka natukse läeb vaja. seuke katusealune tehnika jaoks. kolmest küljest sein ja eest lahti. 11 meetrit pikkust.
kõik on kena, aga paistab, et päike teeb asjadele liiga. mõtsi camovõrgu ette riputada, et annab tublisti varju, aga
samas õhk käib ikka läbi ja veidi valgust ka.

(05-06-2020, 21:55 PM)diesel Kirjutas:  ma mitu aastat camovõrgu juppe otsinud ja kuskilt ei leia.
nüüd sa kirjutad, et on võimalik poest ka osta.
palun vihjeid.
ebay.com

Pähkliajude hirm

Kellegil Kärcher k2 survekat ei vedele? Võib rikkega olla vms.
[Pilt: 20200612_093123.jpg]

Oleks vaja Defa miniplug sisendkaablit.


[Pilt: DEFA-460921_miniplug-intel_kabel.jpg]

sai vist kõik öeldud

(05-06-2020, 23:09 PM)rocker Kirjutas:  
(05-06-2020, 21:55 PM)diesel Kirjutas:  ma mitu aastat camovõrgu juppe otsinud ja kuskilt ei leia.
nüüd sa kirjutad, et on võimalik poest ka osta.
palun vihjeid.
Poest saab, aga need pagana Hiinlased kaua ei kesta.
Tahaks Rootslast.
Kui kusagilt ei leia, tellin sealt: https://www.milshed.com/et/151-maskeerimisvorgud
mul nõukaaegne ,pakendis, väga suur on.Kel huvi võin täpsemalt vaadata.Seisnud kuuris riiulis teab mis ajast juba.

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.5297816

(14-06-2020, 14:14 PM)diselist Kirjutas:  
(05-06-2020, 23:09 PM)rocker Kirjutas:  
(05-06-2020, 21:55 PM)diesel Kirjutas:  ma mitu aastat camovõrgu juppe otsinud ja kuskilt ei leia.
nüüd sa kirjutad, et on võimalik poest ka osta.
palun vihjeid.
Poest saab, aga need pagana Hiinlased kaua ei kesta.
Tahaks Rootslast.
Kui kusagilt ei leia, tellin sealt: https://www.milshed.com/et/151-maskeerimisvorgud
mul nõukaaegne ,pakendis, väga suur on.Kel huvi võin täpsemalt vaadata.Seisnud kuuris riiulis teab mis ajast juba.
Tööjuures tellisime Hiinast. Igasuguseid saab. Valgeid, maastikukarva, sini-valgeid jms. 1500 m2 sai seda näitusesaali lakke paigaldatud. Väga soodne ka hiinast tellides.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

Ja hiinast saab nii odavat paska kui kestvat kvaliteeti. Kõik sõltub kui palju eurosid olrd nõus välja käima....

Kui kellelgi vedeleb "nõukaaegset" tsinktraadist võrku, siis mul läheb seda varsti tarvis. Päris tasuta ei taha, aga üle uue võrgu hinna ei tahaks nagu ka maksta. Eriti huvitavad kasutamata rullid kusagilt kuuri/küüni alt, mis pole aastakümneid ilmastiku käes olnud. Roostes ja veninud utiili on endalgi küll.

Eriti tahaks punutud "kahemeetrist", mida ei ole veel ära venitatud. Aga ka "meetrised" punutud võrgud pakuvad huvi, kui on logistiliselt hästi saadaval (suunal Tallinn-Jõgeva, Tallinn-Virtsu) või muidu vastupandamatult hea hinnaga suuremas koguses (>5 rulliWink

Pakkuge PT või särtsposti peale: vosat@hot.ee

(17-06-2020, 08:29 AM)v6sa Kirjutas:  Kui kellelgi vedeleb "nõukaaegset" tsinktraadist võrku, siis mul läheb seda varsti tarvis. Päris tasuta ei taha, aga üle uue võrgu hinna ei tahaks nagu ka maksta. Eriti huvitavad kasutamata rullid kusagilt kuuri/küüni alt, mis pole aastakümneid ilmastiku käes olnud. Roostes ja veninud utiili on endalgi küll.

Eriti tahaks punutud "kahemeetrist", mida ei ole veel ära venitatud. Aga ka "meetrised" punutud võrgud pakuvad huvi, kui on logistiliselt hästi saadaval (suunal Tallinn-Jõgeva, Tallinn-Virtsu) või muidu vastupandamatult hea hinnaga suuremas koguses (>5 rulliWink

Pakkuge PT või särtsposti peale: vosat@hot.ee
Kui Sa Hea Poiss oled ja ühel lähipäevil uuniklastega ühined ning mulle mereäärde külla jõuad, võin Sulle eraldada 1,5 rulli vana kabedat võrkaeda. Kui tahad, võin ka pilti teha (ei tea hetkel rooste hulka), nüüd paar aastat õues olnud, sinnani aastakümneid varjuall. Osa läks juba mereääre tee armatuuriks, osa tutikat on alles.

Oleks vaja Iveco Turbo Zetale juhi ukse klaasi, vana oli üks öö soolaks muutunud.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

... vaja leida teehöövel V-1 jagaja, jooniste järgi peaks olema samasugune kui hilisemal V-10 mudelil. Muuseumi algaastatel sai üles otsitud mitu V-10 höövlit aga nüüd on palju vett merre voolanud ja neid enam vist pole alles. Aga äkki ??? teab keegi kedagi kel vedeleb üks V-10 või selle jagaja (teatavasti asendati neid moodsamatega)? 
Muuseum ehitab koostöös partneritega esimest endises NL konstrueeritud liikurhöövlit  V-1 (Volberg-1, MV-1). Joonised on olemas aga jooniste ja katseprotokollide vahel on teatavaid vasturääkivusi ja ka osade jooniste puudumine teeb muret.

Lugupidamisega

Rain Rikas
Taskutelefon +372 53 420 102

Enne kui poodi torman ja viimased sendid laiaks löön, uuriks siit, äkki kellegil on vanast ajast jäänud seisma uusi Sierra esiamorte?

(29-06-2020, 19:21 PM)HendrikR Kirjutas:  Enne kui poodi torman ja viimased sendid laiaks löön, uuriks siit, äkki kellegil on vanast ajast jäänud seisma uusi Sierra esiamorte?
Pean  vaatama,mingid fordi omad uued on olemas.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983

Kas kellelgi on seismas otstarbeta mootorratta velgesid 21-23 tolli? Rehvi laiusele 2-3 tolli.

Do'nt panic

Küsime siit ka, B4 kerega Audi 80 hakkab ka vanatehnika mõõtu välja andmaWink

Vaja toimivat gaasipedaali asendiandurit koodiga 037907385H. Võiks leiduda vähemalt 85 kW kaheliitrise bensuka pealt.

Kas kaasaegset kiirkinnitusega vilkuri alust pole üle kellelgi?

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne