Teema on suletud

"Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?

Suur vajadus tekstoliit plaadi järle,mille läbimõõt oleks 7mm ja plaat ise oleks 20x20 cm.


(29-11-2015, 12:14 PM)Maamees Kirjutas:  Laps teeb kodus remonti ja tahab sellist diivanilauda teha, ege kellelgi juhuslikult pole vedelema jäänud mõnda vana akent?
Mõõdud pole rangelt ette antud ja ruutude arv samuti, vabalt võib ka 4 ruuduga olla  Smile

[Pilt: 26368-laud.jpg]

Mul on õuepeal vedelemas sarnane 6ruuduga aken koos klaasidega, raami pole. Kust kaugelt pärit oled, vägakaugelt pole vast mõtet sellise asja järele sõita. Aken asub Järvamaal lähimad suured kohad Arkmaa rist ja Imavere

(29-11-2015, 17:36 PM)maisalup Kirjutas:  
(29-11-2015, 12:14 PM)Maamees Kirjutas:  Laps teeb kodus remonti ja tahab sellist diivanilauda teha, ege kellelgi juhuslikult pole vedelema jäänud mõnda vana akent?
Mõõdud pole rangelt ette antud ja ruutude arv samuti, vabalt võib ka 4 ruuduga olla  Smile

[Pilt: 26368-laud.jpg]

Mul on õuepeal vedelemas sarnane 6ruuduga aken koos klaasidega, raami pole. Kust kaugelt pärit oled, vägakaugelt pole vast mõtet sellise asja järele sõita. Aken asub Järvamaal lähimad suured kohad Arkmaa rist ja Imavere
Vaatan seda diivanilauda ja mõtlen, et need liistud ei segaks keset lauda võiks ühe suure klaasi üle kõige veel lisaks panna kõige peale Smile

(29-11-2015, 20:00 PM)Martin460 Kirjutas:  
(29-11-2015, 17:36 PM)maisalup Kirjutas:  
(29-11-2015, 12:14 PM)Maamees Kirjutas:  Laps teeb kodus remonti ja tahab sellist diivanilauda teha, ege kellelgi juhuslikult pole vedelema jäänud mõnda vana akent?
Mõõdud pole rangelt ette antud ja ruutude arv samuti, vabalt võib ka 4 ruuduga olla  Smile

[Pilt: 26368-laud.jpg]

Mul on õuepeal vedelemas sarnane 6ruuduga aken koos klaasidega, raami pole. Kust kaugelt pärit oled, vägakaugelt pole vast mõtet sellise asja järele sõita. Aken asub Järvamaal lähimad suured kohad Arkmaa rist ja Imavere
Vaatan seda diivanilauda ja mõtlen, et need liistud ei segaks keset lauda võiks ühe suure klaasi üle kõige veel lisaks panna kõige peale Smile
Seda ma isegi mõtlesin. Aknaklaaside asemele tuleb nagunii mööbliklaas panna, siis võikski vast hoopis raami peale selle panna. Kinnitamiseks sobiks aknaraami nurkrauad hästi, need jääks siis klaasi pinnale.

Tänud margopyks ja zazik, säält lavintonist on läbi astutud - täpselt identset võrku seal pole. Küll silm vale suurusega ja küll toormaterjal liialt paks. On aga selline mis sobiks kuid müüa soovivad nad ainult terve lehe. See aga tähendaks ca 20e viskamist prügikasti, kuna sellest lehest oleks mulle vaja ainult jupike. Lisaks veel selle lehe transport saarele - ei mahu ta ühes tükis sõiduautosse.


 Seega olen ikka pakkumistele avatud. 
[Pilt: 243999252a1abc_m.jpg]

(02-12-2015, 22:54 PM)Dexter Kirjutas:  Tänud margopyks ja zazik, säält lavintonist on läbi astutud - täpselt identset võrku seal pole. Küll silm vale suurusega ja küll toormaterjal liialt paks. On aga selline mis sobiks kuid müüa soovivad nad ainult terve lehe. See aga tähendaks ca 20e viskamist prügikasti, kuna sellest lehest oleks mulle vaja ainult jupike. Lisaks veel selle lehe transport saarele - ei mahu ta ühes tükis sõiduautosse.


 Seega olen ikka pakkumistele avatud. 
[Pilt: 243999252a1abc_m.jpg]

Mul kodus on sellist võrku, kuid ma ei usu, et see nii suur on kui sul tarvis.  1rulli servast tegin maja tuulutusaukude ette hiirtetõkkeks restid. On pealt mingi lakiga kaetud mis koorub sealt maha

Otsin taga sellist teleka pulti:

[Pilt: 24418867112854_l.jpg]
Kuna üks Schaub Lorenz telekas seedib ainult seda siis kuluks selline pult marjaks ära. Toungue 
Tänud!
Tel. 56 95 60 13 või ps.

Otsin taga sellist teleka pulti:


[Pilt: 2441886903422b_l.jpg]
Kuna üks Schaub Lorenz telekas seedib ainult seda siis kuluks selline pult marjaks ära. Toungue 
Tänud!
Tel. 56 95 60 13 või ps.

Tõenäoliselt päästaks sind ka koodilehega universaalpult.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

(05-12-2015, 21:17 PM)Aspelund Kirjutas:  Tõenäoliselt päästaks sind ka koodilehega universaalpult.

A.

Täitsa võimalik. No vaatame,järsku kellegil vedeleb. Mu telekal on sees midagi viga ja originaalpuldiga ei toimi enam. Võõra puldiga aga osad asjad toimivad. Mingi anomaalia.....

Tere.

Puudu kompressori co-7 rihmakate. Ehk on kellelgi mõni laip kuskil vedelemas.

Pildil maas olev detail.[Pilt: oro-kompresorius-co-7b_195518_1.jpg]

Eesti Ladaklubi

(03-12-2015, 07:05 AM)maisalup Kirjutas:  
(02-12-2015, 22:54 PM)Dexter Kirjutas:  [Pilt: 243999252a1abc_m.jpg]

Kas kellelgi Harjumaa kandis sellise võrgu tükki mõõdus 1 x 0,6 m kah leidub? Aga just sellist suurema silmaga ning paksemast plekist. Tahaks saunaahju tagaseina teha vahe, kuhu kivid laduda. Näeb teine muidu kehva välja. Tervet lehte pole aga nagu jälle mõtet osta selle pisikese asja pärast.  

(05-12-2015, 20:32 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Otsin taga sellist teleka pulti:


[Pilt: 2441886903422b_l.jpg]
Kuna üks Schaub Lorenz telekas seedib ainult seda siis kuluks selline pult marjaks ära. Toungue 
Tänud!
Tel. 56 95 60 13 või ps.
 Põhi funktsioonid on sellel puldil universaalsed--seega võiks proovida suvalisi vanemaid pulte. Ntks proovisin sarnase puldiga LG telekal mingit vana Philipsi pulti--töötab. Samuti töötab 2014 aasta Grundigi pult. Menüüdesse ei saa aga töötab kanali vahetus, mute, helitugevus, sisse ja välja lülitus, kõik mis sellisel koobiga telekal vaja.

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.

Avastasin,et töötab ka Philipsi 21 PT 5402/01 pult. Seega võib ka seda pakkuda.

T.

Soovitaks veel kui Tartusse asja:
https://www.facebook.com/Taaskasutuskeskus/?fref=ts
Igasugu pulte on seal hulgim. Solgiks teemat veel sellega et minu esimene korralik/uus värviteler oli Goldstar 21" Maksis Tartu Martini tehnikapoes 4200 krooni kui kuupalk oli umb.1500 EEK-u  Sad Ära ta sai ostetud ja hiljem hoitud aga eelmine aasta läks(töötavana) jäätmejaama koos puldiga... Vot sel pillil oli praktiliselt samasugune pult ainult musta värvi ja veel kirjaga Goldstar.
Vot sellest ajast olen Goldstar/LG fänn ja kogu audio/video tehnika ja Tv on LG. Mingi vana VHS-i puldiga saan juhtida telekat,salvestavat DVD-d jne. + veel Elioni digi TV pulti sai ka kohandada/õpetada neid funktsioone tegema.Seega kama kaks mis pult kätte satub/kõige ligemal on - põhifunktsioonid ikka toimivad   Smile

Ega kellelgi pole üle Elme Messeri ventiiliga CO2 ballooni?

Tere
Pole küll metallist, kuid vaja garaaži ehituseks.

Kui kellelgi on pakkud  tuhaplokke, 20x30x60 mõõtudega!
Oleksin väga huvitatud.  Kokku vaja 350-400 plokki.
Asukohaks oleks hea Lõuna-Eesti, mujalt läheb keerulisemaks Big Grin

Ühendust saab privaatsõnumite kaudu.
Või kui vaja siis kõnõtraat 56--neli-kaheksa- 50 - kuus- üks

Kris

Rohkem kapotti all Big Grin

Kas kellelgi leidub ehk pildilolevatega sarnaseid plekist asjandusi esiklaasile õhkamiseks. Võivad olla uhkesti roostes jne. Mõnel nõukatoodangu riistapuul kindlasti rippusid küljes. 

Kontakt PS

[Pilt: 1]

_______________________
Koledate Kastikate Klubi

Et minu kuulutus ehitusfoorumis ei tekitanud mingit reaktsiooni, sis panen igaks juhuks ka siia üles.
Pole küll metall, kuid läheb tarvis siiski ratastega liikurile :

On tekkinud vajadus 18mm paksuse veekindla (musta värvi) vineeritüki järele. Suurusega mitte vähem, kui 50 X 50 cm. Võib olla kasutatud ja omada mõnda kruvi/naela auku, või olla betoonine.
Ehk on kellelgi ülejääke, et mitte tervet tahvlit osta? Soovitavalt Tallinna ümbruses.

Teat. Vajalik tükk leitud. Tänud kõigile suunavate vihjete eest!

Ei pea tervet tahvlit ostma 
Ehk kui keegi teine ei paku siis poest saab ka tüki kaupa nt. Bauhaus.
Omal hetkel nii paksu ei ole.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne