Teema on suletud

"Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?

Otse pealkirjast. Seisan müüri ääres, veeloik ees ja küsin "kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu".
Ärge kartke mu tervise pärast - ei kavatse sellega sihipärast tööd tegema hakata. Lihtsalt vanamehel on vibraatorit vaja.
   

(03-06-2018, 20:00 PM)motamees Kirjutas:  Otse pealkirjast. Seisan müüri ääres, veeloik ees ja küsin "kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu".
Ärge kartke mu tervise pärast - ei kavatse sellega sihipärast tööd tegema hakata. Lihtsalt vanamehel on vibraatorit vaja.

Uuemad väljalasked on olemas, kus on 2 kõrva, milledest kinni hoitakse ... sisu on neil sama.

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA

Kas leidub kellelgi 98 aasta Nissan Almera sedaanile parempoolset töökorras esiamorti? Võib koos vedruga, aga võib ka ilma. Pealinna piires või Viimsi kandis võin ise järele tulla. 56 894 238. Silver.

Tartu kandis kellelgi kaanega-vitsaga 100-200l vaati pole pakkuda?
Paar aastat tagasi oli KB-s pidevalt kuulutus üleval, pesa oli Tähtveres garaažis. nüüd ei miskit.

ps. Ravila tn.s Bahtini äri pakutavaga olen kursis

Pole päris vidin aga äkki kellelgi on olemas Moskva M1A 50a varuosade kataloog. Oleks hädasti vaja. Google näitab et osta.ee kaudu on liikunud heas prindis koopiaid, äkki keegi saab aidata?

 Мотоцикл Москва М1А Каталог запсных частей

(04-06-2018, 23:16 PM)silks Kirjutas:  Kas leidub kellelgi 98 aasta Nissan Almera sedaanile parempoolset töökorras esiamorti? Võib koos vedruga, aga võib ka ilma. Pealinna piires või Viimsi kandis võin ise järele tulla. 56 894 238. Silver.

https://www.eoltas.ee/ee/383592EGT-EGT/?searchauto=5225

See hind vist on seal mingi error (mul näitab, et saaks tellida hinnaga 3,28€) aga ega see algne 31€ ka mingi eriline röövimine ju pole. 
Aga uuri, ehk on tõesti mingi laotühjendusmüük.

Kes siis kasutatud amordi alla paneb ja pealegi veel ainult ühe poole vahetab? See kõlaks nagu kasutatud "kepikumm", mis ei olegi väga palju välja veninud ja välja näeb peaaegu puhas ka ehk täiesti töökorras. Big Grin

(04-06-2018, 23:21 PM)hulgus Kirjutas:  Tartu kandis kellelgi kaanega-vitsaga 100-200l vaati pole pakkuda?
Paar aastat tagasi oli KB-s pidevalt kuulutus üleval, pesa oli Tähtveres garaažis. nüüd ei miskit.

ps. Ravila tn.s Bahtini äri pakutavaga olen kursis

kuulda oli et Lihula metalli kokkuostu läks kaks vaati vitsaga ja puha , ühel pressitud kirjad "Eesti põlevkivi" ja teisel midagi saksakeelset 4-5 tähte ...
ehk huvilised saavad kätte

    Kas keegi oskab midagi rääkida kummitihendite tootjatest/maaletoojatest? 
Vaja oleks T-profiiliga kummitihendit, ca 20x20mm, auto küljeakende välimiste tihendite asendamiseks.

Siiamaani pole lihtsalt guugeldades õnnestunud midagi sarnast leida.

Tegin ka ligikaudse joonise.

Tööstusplasti kataloogis on päris hea valik muidu. Tellides tuleb vist võtta küll terve rull ja hinnad pole ka just kõige paremad. Ise otsisin auto uksetihendeid ja sain ebayst 2 eur/meeter (15 meetrit läks, kokku koos transaga umbes 40-50 euri), samas kui tööstusplast pakkus 11 eur/jm samasugusele profiilile ja oleks pidanud 25 meetrit korraga võtma.

(03-06-2018, 20:00 PM)motamees Kirjutas:  Otse pealkirjast. Seisan müüri ääres, veeloik ees ja küsin "kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu".
Ärge kartke mu tervise pärast - ei kavatse sellega sihipärast tööd tegema hakata. Lihtsalt vanamehel on vibraatorit vaja.

Sellega on hea betooni vibratada

(05-06-2018, 14:35 PM)olli Kirjutas:  Tööstusplasti kataloogis on päris hea valik muidu. Tellides tuleb vist võtta küll terve rull ja hinnad pole ka just kõige paremad. Ise otsisin auto uksetihendeid ja sain ebayst 2 eur/meeter (15 meetrit läks, kokku koos transaga umbes 40-50 euri), samas kui tööstusplast pakkus 11 eur/jm samasugusele profiilile ja oleks pidanud 25 meetrit korraga võtma.

Suured tänud, sealt leidsin suure tõenäosusega täpselt selle, mida vaja. 
Õnneks on nimetatud asutusega mul tööalaselt suhteliselt tihe koostöö, ehk õnnestub nendega isegi mingil viisil kokkuleppele jõuda.

(25-11-2015, 19:22 PM)hulgus Kirjutas:  
(08-11-2015, 21:12 PM)hulgus Kirjutas:  Otsin metallosi-manuseid, ühele vähemale kastile-kirstule: sangad, lukk (ümbris, võtmed), hinged ja ehk ka nurgad.

Võivad olla vanad ja pisut roostes, lukk töötav ja võtmetega.
Oodatud on ka soovitused, kust otsida L.Eestist. hetkel kaugel ehk siis kohe poode mööda kolama ei pääse.
Tulevikus on huvi ka enamate komplektidehk e vastu.

Vanaraua hinda ei paku, aga päris ulmehinda ka ei raatsi maksta.

pakkumised 5O 2B243 või ps

Üle aasta möödas ja teema jälle aktuaalne.
seekord olulised sangad (hingedel) ja lukk, kas siis võtmega, või lihtne kena kramp tabale.
Igatsugu nurgad, hinged jms ka aktuaalne.

Mitu kirstu- kasti ootavad sangu, paaril on lukk puudu.
Igatmasti info oodatud.

(05-06-2018, 14:49 PM)AsTroSS Kirjutas:  
(03-06-2018, 20:00 PM)motamees Kirjutas:  Otse pealkirjast. Seisan müüri ääres, veeloik ees ja küsin "kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu".
Ärge kartke mu tervise pärast - ei kavatse sellega sihipärast tööd tegema hakata. Lihtsalt vanamehel on vibraatorit vaja.

Sellega on hea betooni vibratada

Jep, kuumakindlast betoonist sillused. Suurema töö jaoks natuke nõrk.
Suured tänud H2rrale. Vanamees saab jälle eluga hakkama - vibraator olemas.

Tere kaaskannatajad, otsin kütusepaaki, mis rahuldaks järgmised vajadused:
terasplekist, u. 25-30 liitrit, pealt luugiga, kuhu saaks vana paagi luugi külge kleepida. Täiteava lukustatav või siis voolikühendusega.
Andke nõu Big Grin

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.

(01-06-2018, 14:18 PM)muska71 Kirjutas:  
(01-06-2018, 10:34 AM)saarrand Kirjutas:  T16/25 ōhulohvi tervet kellelgi?

neid lohve ju mitmes mõõdus.

Vahepeal juba sai üks ära lastud parandada, aga teist ikkagi uut vaja. Mõõt 9,5-32.kellelgi pakkuda?

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

Oma t 16  tellisin Reff.ee kaudu sai tellitud oli paar aastat tagasi 18 euri

Reff.ee leidis minu traktorile ka reffid

Gersamia on ka suuremate rehvidega tegelev.

(11-06-2018, 14:32 PM)isandpauk Kirjutas:  Tere kaaskannatajad, otsin kütusepaaki, mis rahuldaks järgmised vajadused:
terasplekist, u. 25-30 liitrit, pealt luugiga, kuhu saaks vana paagi luugi külge kleepida. Täiteava lukustatav või siis voolikühendusega.
Andke nõu Big Grin

Tahvel plekki ja keevitusaparaat. Saab täpselt nii suur, nagu vaja.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Tere.

Kui kellelgi vedeleb kasutult selline volvo b18/b20 sisselaskekollektor weber karburaatorile ja on huvitatud müügist/vahetusest võib teada anda. Võib olla ka koos karburaatoriga. Tasuta ei taha.

Pilt on laenatud internetist.

[Pilt: xHBoABU-OtiNqH12y7rvy72waNDPIpGWu2lutsrK...83-h662-no]
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne