Teema on suletud

"Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?

Selline mure vaja on presendi ribasid, mis oleks sellises mõõdus:

150x130 cm, 90x65cm(2 tk) ja 120x70cm

Sobivad ka vana rekka tent või koormakatte,mis ei ole päris jahu või väetisekottidest tehtud punutis. 
Oodatud ka info, kust saab rulliga osta sobivat materjali.

(12-06-2018, 22:59 PM)Sm.Samajev Kirjutas:  Selline mure vaja on presendi ribasid, mis oleks sellises mõõdus:

150x130 cm, 90x65cm(2 tk) ja 120x70cm

Sobivad ka vana rekka tent või koormakatte,mis ei ole päris jahu või väetisekottidest tehtud punutis. 
Oodatud ka info, kust saab rulliga osta sobivat materjali.

Mul on suur present, mille lubasin Taavile, ehk suudate kopereeruda, see on siiani minu juures graazis

(12-06-2018, 23:34 PM)AsTroSS Kirjutas:  
(12-06-2018, 22:59 PM)Sm.Samajev Kirjutas:  Selline mure vaja on presendi ribasid, mis oleks sellises mõõdus:

150x130 cm, 90x65cm(2 tk) ja 120x70cm

Sobivad ka vana rekka tent või koormakatte,mis ei ole päris jahu või väetisekottidest tehtud punutis. 
Oodatud ka info, kust saab rulliga osta sobivat materjali.

Mul on suur present, mille lubasin Taavile, ehk suudate kopereeruda, see on siiani minu juures graazis
Kui suur on suur kokku pakituna ja kust-kuhu see liikuma peab? Kui universaali pagasnikusse mahub, siis ma sõidan töö käigus vahest üle eesti ringi. Tulin alles Mooste ja Ahja kandist

(12-06-2018, 22:59 PM)Sm.Samajev Kirjutas:  Selline mure vaja on presendi ribasid, mis oleks sellises mõõdus:

150x130 cm, 90x65cm(2 tk) ja 120x70cm

Sobivad ka vana rekka tent või koormakatte,mis ei ole päris jahu või väetisekottidest tehtud punutis. 
Oodatud ka info, kust saab rulliga osta sobivat materjali.

Ega sul juhtu reklaam plakatite vahetajaid tuttavaid olema. Tavaliselt viiakse vanad reklaamplakatid prügimäele või mehed müüvad need mingisuguse 20.-€ kanti maha. Need head tugevad.

(13-06-2018, 10:19 AM)Inri Kirjutas:  
(12-06-2018, 22:59 PM)Sm.Samajev Kirjutas:  Selline mure vaja on presendi ribasid, mis oleks sellises mõõdus:

150x130 cm, 90x65cm(2 tk) ja 120x70cm

Sobivad ka vana rekka tent või koormakatte,mis ei ole päris jahu või väetisekottidest tehtud punutis. 
Oodatud ka info, kust saab rulliga osta sobivat materjali.

Ega sul juhtu reklaam plakatite vahetajaid tuttavaid olema. Tavaliselt viiakse vanad reklaamplakatid prügimäele või mehed müüvad need mingisuguse 20.-€ kanti maha. Need head tugevad.
No valimised varsti tulemas, linnad plakatitest peagi lookas... Toungue

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)

(12-06-2018, 23:34 PM)AsTroSS Kirjutas:  
(12-06-2018, 22:59 PM)Sm.Samajev Kirjutas:  Selline mure vaja on presendi ribasid, mis oleks sellises mõõdus:

150x130 cm, 90x65cm(2 tk) ja 120x70cm

Sobivad ka vana rekka tent või koormakatte,mis ei ole päris jahu või väetisekottidest tehtud punutis. 
Oodatud ka info, kust saab rulliga osta sobivat materjali.

Mul on suur present, mille lubasin Taavile, ehk suudate kopereeruda, see on siiani minu juures graazis

Ei tee saladust, kuhu need tükid lähevad:
[Pilt: 01116473073c225.jpg]
Milleks vaeva näha? Kuna MNT ei taha masinat ilma kabiinita registeerida, tuleb see korda teha ja peale panna.
Mul ei ole väga tähtis,et see peab olema väga audentne või originaalne materjal. Peamine on see,et vettpeaks ja seda annaks ka nõeluda kokku. Kui sa pead silmas kodanik Taavit(GAZ MM meest meil) siis temaga saan ma rääkida ja kui tükk piisavalt suur saame vennalikult selle ära jagada.

(13-06-2018, 11:22 AM)Sm.Samajev Kirjutas:  
(12-06-2018, 23:34 PM)AsTroSS Kirjutas:  
(12-06-2018, 22:59 PM)Sm.Samajev Kirjutas:  Selline mure vaja on presendi ribasid, mis oleks sellises mõõdus:

150x130 cm, 90x65cm(2 tk) ja 120x70cm

Sobivad ka vana rekka tent või koormakatte,mis ei ole päris jahu või väetisekottidest tehtud punutis. 
Oodatud ka info, kust saab rulliga osta sobivat materjali.

Mul on suur present, mille lubasin Taavile, ehk suudate kopereeruda, see on siiani minu juures graazis

Ei tee saladust, kuhu need tükid lähevad:
[Pilt: 01116473073c225.jpg]
Milleks vaeva näha? Kuna MNT ei taha masinat ilma kabiinita registeerida, tuleb see korda teha ja peale panna.
Mul ei ole väga tähtis,et see peab olema väga audentne või originaalne materjal. Peamine on see,et vettpeaks ja seda annaks ka nõeluda kokku. Kui sa pead silmas kodanik Taavit(GAZ MM meest meil) siis temaga saan ma rääkida ja kui tükk piisavalt suur saame vennalikult selle ära jagada.
Jah sama Taavi, mälu järgi võiks olla mingi 6x8 m vòi midagi sellist
Talle ma selle sületäie lubasin.

(13-06-2018, 11:22 AM)Sm.Samajev kirjutas Kirjutas:  [Pilt: 01116473073c225.jpg]
Milleks vaeva näha? Kuna MNT ei taha masinat ilma kabiinita registeerida, tuleb see korda teha ja peale panna.
Mul ei ole väga tähtis,et see peab olema väga audentne või originaalne materjal. Peamine on see,et vettpeaks ja seda annaks ka nõeluda kokku. ...
Kas näidiseks vanad presentdetailid, olemas lõiked või tuleb omalooming?

   
Äkki kellelgi pakkuda süütepooli.
Mida väiksem, seda parem.
(kontaktidega süüte oma keeruline leida, aga prooviks mõnd CDI versiooni)

Tallinna kandis saan ise järgi tulla.
Terv, Sax

Otsin säärase tootekoodiga jubinat. 1427133091 
Täpsemalt on tegemist Mersu OM617 Turbomootori suretusklapiga. Vanal klapil membraan õhtal. Vabalthingava oma ei sobi, sest viimase oma asetseb KSP peal, turbokal aga KSP otsakaanes, sestap on ka vars teise pikkuse ja ehitusega. 
Pilt on võetud netist, aga tegemist on vajamineva tükiga. Ehk kellegil leidub kasutatud, kuid töökorras klapp. Esialgu uut ostma ei torma. 
Kontakti saab erasõnumi kaudu või 53587146. 
[Pilt: s-l1600.png]

Almost Again

Nüüd oleks väga vaja sihukest rariteeti nagu Golf 3 Syncro käigukast. ELV-st tuleb sügav vaikus selle peale... Big Grin  Kasti kood on 02C CTT (diisel) või 02C CGM või DDP (bensukad). Eelistatud on CTT kast, aga sobib ka bensuka kast. Peaasi et korpus oleks terve ja käigud lülituks. Hinnas saame kah kokkuleppele, ma usun... Rolleyes

56 894 238 Silver

Vajan plast või asbo toru Läbimõõduga 150mm ja pikkusega 2m. Selliseid juppe vaja 2tk.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

(18-06-2018, 21:31 PM)saarrand Kirjutas:  Vajan plast või asbo toru Läbimõõduga 150mm ja pikkusega 2m. Selliseid juppe vaja 2tk.

Säändset valget vent toru on Espakis saada. Kahjuks suutsin mina leida lisaks torule vaid ühendusmuhve ja 90 kraadi põlvi.

Tere.
Oleks vaja nn koolitreipingi alumist osa mille peal ta seisab või siis treipinki varuosadeks. Oleks tore kui elektrimootor oleks ka olemas.
Näeb välja sellinne:
http://stankiexpert.ru/stanki/tokarnye/tv-4.html

Kontakti saab PS või 5232468

Tänud 
Veiko

MTJ.EE

Ei oska kusagilt otsida sellist vidinat: Solex 4A1 karbussi vaakum regulaator, mis regullib pöördeid. Peaks olema peal 80-nendate vanadel pemmidel, mersudel ja ilmselt ka volkaritel. Tegelt aitaks ka kui leiaks ainult selle vedru, detail nummer 60 pildil. 502neli540

   

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss

Oleks vaja värvikambri põleti jaoks plastist 50...100L tünni/mahutit. Peaks siis kannatama diislit ja olema suht koht läbipaistev,et taset jälgida saaks. Kui kellegil saadaval,siis kontaktid profiilis olemas mul.

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)

Vana seinakella kasti remondiks oleks tarvis vana klaasi tükki suurusega umbes 17x50 cm. Algne oli küllalt õhuke (1,8 mm), ebaühtlane, venitusjälgede ja mullidega. Kaasaegne klaas sinna nagu ei kõlba. Või äkki tehakse kuskil sellist vana väljanägemisega klaasi, viitest oleks ka suur abi.

Oleks vaja vene aegset kontaktorit (käiviti?) Vene tähed PMA-3102-UHL48. Un 380v-40A, 660v-25A. Äkki kusagil vedeleb, ilma ei taha. Harjumaa oleks ok aga võin ka liikuda kuhu vaja.

Bedford Blitz CF350 Madel(1980), K-750m(1965), GAZ 21(1964), GAZ 66-01(1977)

Nüüd oleks väga vaja sihukest rariteeti nagu Golf 3 Syncro käigukast. ELV-st tuleb sügav vaikus selle peale... Big Grin  Kasti kood on 02C CTT (diisel) või 02C CGM või DDP (bensukad). Eelistatud on CTT kast, aga sobib ka bensuka kast. Peaasi et korpus oleks terve ja käigud lülituks. Hinnas saame kah kokkuleppele, ma usun... Rolleyes

56 894 238 Silver
[/quote]Miks vana ei remondi?Korpus puruks ?

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.5297816

Ennem, kui poodi ostma torman uurin siit .
Vaja 6-8 ühesugust tavalist ukse hinge. Võivad vabalt olla nõukaaegsed.
Asukohaks Päälinna lähiümbrus.
Pakkumised erasõnumiga kuna telefonile pole alati võimalik vastata.

vabal ajal painutan kaablit...
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne