Teema on suletud

"Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?

1,5 kuud tagasi otsisin ka neid laiemaid seibe, aga Põlvast ei leidnud. Peale tulest ja veest läbikäimist jäid kitsad seibid ka  pidama.

Ei oma treipinki, sest omal ajal ei saanud sellele õigel hetkel kätt peale panna.

(07-08-2018, 17:26 PM)Sm.Samajev Kirjutas:  Seibid lähevad Belarussi hüdrosüsteemi torude tihendamiseks. Alles sai vahetatud jagaja, kuna vana lekkis päris hullusti. Käisin poes ennem juba seibe otsimas aga anti mingit tänapäevased ja kitsad. Need aga kahjuks õli lekkimist kinni ei võta. Liitepinnad on puhtad ja ei ole rikutud.
...

Siis on banjod koonusesse tiritud Sad  või jaguri liitepinnad pole tasapindsed. Russi jaguri saab kitsaste seibidega täitsa edukalt pidama.

Ka laiad seibid jäävad halval juhul lekkima. Flindis neid nagu oli, Võrus võiks ka olla.

Ma kasutan üldse alumiiniumist seibe kõikjal. Head odavad ja suuremaid ning paksemaid saab vajadusel ka ise treida. Kõik banjod ja mitte banjod, kõverad ja sirged, ovaalsed ja kandilised olen saanud pidama. Alu on pehmem ka, kopeerib kenasti pinna omadused endasse.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!

(07-08-2018, 19:45 PM)pen.skar Kirjutas:  Trei lihtne stants seibide väljalöömiseks, oleks asi ammu tehtud. Tulest- veest läbi, saab pehmeks ka. Seni ainult teiste inimeste tülitamine ja tühisõidud.

Väärt mõte. Äkki paned mõne pildi või joonise näiteks?

Kas kellelgi on kodus vedelemas t-40 sidurivedrusid? Oleks vaja 2tk

(26-07-2018, 01:14 AM)Marko Kirjutas:  Kas kellelgi on Kärcher K5.200 sobivat pesupüstolit?

Kahjuks on senipakutud püstolid olnud mittesobivate liidestega, see kapsasuppi vihkamise värk jälle. Kellel kuradil neid erinevaid versioone nii palju vaja on peale kaupmehe?
Kui keegi pakub, siis palun, vaadake algses postis olevat pilti enne!

PS tegelikult sobiks ka rikkega püstol, peaasi on pistik, mis pesurisse läheb

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(09-08-2018, 00:34 AM)Marko Kirjutas:  
(26-07-2018, 01:14 AM)Marko Kirjutas:  Kas kellelgi on Kärcher K5.200 sobivat pesupüstolit?
Kellel kuradil neid erinevaid versioone nii palju vaja on peale kaupmehe?
kaupmees kui müüja ei vajagi,vajab tootja.

On kellelgi pildil puuduvat pliidirauda?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.

(17-08-2018, 22:27 PM)isandpauk Kirjutas:  On kellelgi pildil puuduvat pliidirauda?

Mul nädal tagasi oli. Kõlgutasin käes ja mõtlesin, et kas keegi võiks tahta sellest midagi teha. Aga läks koos muu prahiga.

Tundub, et vanadel eestlastel oli õigus. Midagi ei tohi ära visata, ehk läheb kellelgi veel tarvis.

(18-08-2018, 01:28 AM)zazik Kirjutas:  
(17-08-2018, 22:27 PM)isandpauk Kirjutas:  On kellelgi pildil puuduvat pliidirauda?

Mul nädal tagasi oli. Kõlgutasin käes ja mõtlesin, et kas keegi võiks tahta sellest midagi teha. Aga läks koos muu prahiga.

Tundub, et vanadel eestlastel oli õigus. Midagi ei tohi ära visata, ehk läheb kellelgi veel tarvis.

On malmist 200x200  2tk. Lasnakoskis. (Vist ikka olen "vana eestlane")


Parimat   h2rra

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA

Kas kellelgi oleks pakkuda IMEVAT (arvatavsti siis hammasratas tüüpi) õlipumpa?
Vahet pole kas 12 või 220V toitega.
Või suruõhuga töötavat vaadipumpa (vändaga ei taha, võtab selja märjaks Smile   )
Pakkumised ps

Kas kellegil on kodus saeketta teritajat kuhu mahuks 800mm läbimõõduga ketas? 
Ei ole kõvasulam laseks vahelduseks masinaga täpseks siis saab jälle hiljem relakaga teritada.

Olen sama muret tundnud, hakkab viskama (tasakaalust väljas) ja on üsna tüütu. Kuda lahendasin? Tatika ideede hulka kuulub muidugi aga olgu siis siin rahvale vaatamiseks ja naeruks.
Sae seismajätmisel kiirus väheneb, see annab võimaluse markeriga/viltpliiatsiga märkida ring ketta peale. Ideaalis peaks olema hambapõhjadest 2-3-4 milli seespool, oleneb ketta tervisest. Soovitav teha kahelt poolt.
Siis ketas lauale ja sellesama igapäevase rellaga uusi hambaid moodustama. Kui enesekindlus madal, siis võib asendite ja nurkade säilitamiseks mõned primitiivsed abimehed teha.
Ühe ketta sain sama meetodit mitu korda järjest kasutades juba niipalju väiksemaks, et räsamisel murdunud hammas ja selle kompenseerimiseks teadlikult vastast väljalöödud hammas hakkasid tasapisi oma algset ülesannet täitma. Paraku ründas meid kuri pragu ja seisma ta jäi.
Selle meetodiga olen saekese hoidnud vibravaba. Pingimehed puuduva hambaga ketast ei võtagi teha, automaatika ei saa aru, mida edasi teha.
Ketast saab tasakaalustada horisontaalsel laual ümmarguse kuuli otsas. Sealtpoolt, kus alla vajub, on vaja mõnda hammast veel natukene teritada.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Ühe suure kettaga saeraami pidamisel oli mul abividinaks vikati teritamise luisk. Kõlbas ka käiatükk.  Kui ketas väga tsuhh-tsuhh tegema hakkas ja teada, et suuremaks teritamiseks läheb, siis lasti sellega ketas käigu pealt vastu hambaid hoides "ümmarguseks"  nii, et kõikidele hammastele tipus märk peale sai.  Kuna jõuallikaks oli DT 75, siis tähendas see nii mõnigi kord käivitusmootori abil käima-seisma-käima-seisma. 


Terituspink sai ka tehtud aga kuna otse saeraami küljes sai ka ketta teritatud, siis eriti ketast ümber ei tõstnud. Terituspink ise lihtsalt raam, millel jupp saevõlli ja tereitusorgan saeraami pealt ümber tõstetav.

Otsin paksemaid malmjunne Cool saunakerisele. St, et paksemaid kui 5cm. Ideaalselt sobiks näiteks rongi piduriklotsid ja pesumasinate stabiliseerimisraskused, aga võib olla mis iganes muu paksem malm ka. Kokku võiks olla nii 150 kg. Ka väiksemad kogused huvitavad, sest kes ..kilo ei korja, see tonni ei saa...  Smile Toungue ! Loomulikult mitte tasuta.... 56943185

Minu kadunud Vanaisa kasutas vanu malmhammasrattaid.Kui asi oli ikka tuline ,siis lausa paistsid läbi.

(21-08-2018, 15:45 PM)linnuke Kirjutas:  Minu kadunud Vanaisa kasutas vanu malmhammasrattaid.Kui asi oli ikka tuline ,siis lausa paistsid läbi.

Ma panen neile ikka väikese kihi kive ka peale, et väga paukuma ei hakkaks Big Grin.

(18-08-2018, 11:49 AM)h2rra Kirjutas:  On malmist 200x200  2tk. Lasnakoskis. (Vist ikka olen "vana eestlane")
Parimat   h2rra

Pliidirauad käes ja ei oska muud öelda, kui et Lasnakoski üllatab endiselt hea valiku ja soodsate hindadega. Soovitan külastada kõikidele foorumlastele ja täname h2rrat!

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.

Ega kellegil ei juhtu üle olema GAZ 66 esisillale kardaani flantsi, ilmselt sama, mis tagasillal ja teistel GAZ veokatel. Tallinnast Pirni tänavalt ei saanud igaljuhul uut.
Teema on suletud
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 5 külali(st)ne