Teema on suletud

"Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?

(10-12-2018, 15:07 PM)v6sa Kirjutas:  ...olen avatud pirukamosse pakkumistele. 
...


Kuna mossemure sai siitkaudu kiire lahenduse (tänan, ksf! Alrad) proovime ka kuubikuid leida.

Mul läheb tarvis   IBC konteinerite   plastkestasid. Õige mitu. Sisu, alus ja võre ei ole vajalikud, aga võivad olla. Olen teadlik, et 50€ eest saab neid soetada, aga puruks lõikumiseks ei raatsi. Ehk on kellelgi puukonteinerite tegemisest jäänud sisud jalus... Rolleyes

Võivad olla üksikute aukude või mõradegaga, lekkiva kraaniga või muidu vigased. Minul on vaja vähemalt ühte vettpidavat serva.

Väga kaugelt ei viitsi vedada, aga Tallinnast kuni 60 km lõunasse on veel täitsa OK.

Tervist kodanikud mehaanikud. 
Oleks vaja kahte vene föderatsiooni sõiduki numbrimärki, komplekt oleks hea aga võivad olla ka erinevad. Seisvale eksponaadile augutäiteks nö.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(30-12-2018, 23:31 PM)alopex Kirjutas:  ...
Ehk on selliseid lüliteid pakkuda või siis müügikohta Eestis :-)

Elfa kataloogis ei ole õige vurfiga?  Serigos  on ka huvitavaid asju olnud.

(30-12-2018, 23:31 PM)alopex Kirjutas:  [Pilt: L_liti_2.png][Pilt: L_liti_1.png]
[Pilt: L_liti.png]
Ehk on selliseid lüliteid pakkuda või siis müügikohta Eestis :-)

Kasutaja kalleb ladudest ehk leiad.

Head uut aastat! Töökojas suri vana elektritrell ära. Kellelgi äkki mõni üleliigne, millel näiteks SDS osa ei tööta aga tavapuur korras? Jaa, tean, et poest saab ja korralik on ka olemas, aga õliste käte jaoks tahaks miskit poolpidust...

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

(02-01-2019, 22:35 PM)saarrand Kirjutas:  Kellelgi äkki mõni üleliigne, millel näiteks SDS osa ei tööta aga tavapuur korras?
sds on puuri meisli kinnitus.

(02-01-2019, 12:27 PM)v6sa Kirjutas:  
(10-12-2018, 15:07 PM)v6sa Kirjutas:  ...olen avatud pirukamosse pakkumistele. 
...


Kuna mossemure sai siitkaudu kiire lahenduse (tänan, ksf! Alrad) proovime ka kuubikuid leida.

Mul läheb tarvis   IBC konteinerite   plastkestasid. Õige mitu. Sisu, alus ja võre ei ole vajalikud, aga võivad olla. Olen teadlik, et 50€ eest saab neid soetada, aga puruks lõikumiseks ei raatsi. Ehk on kellelgi puukonteinerite tegemisest jäänud sisud jalus... Rolleyes

Võivad olla üksikute aukude või mõradegaga, lekkiva kraaniga või muidu vigased. Minul on vaja vähemalt ühte vettpidavat serva.

Väga kaugelt ei viitsi vedada, aga Tallinnast kuni 60 km lõunasse on veel täitsa OK.
Fb- pakutakse igas grupis 15.- tk  olid vist betooni tänaval ja pakkuja rivo varjun või midagi sellist. Nr on igatahes 56897252

Vajan IFA 4 silindrilise mootori õlifiltri korpust. Kellelgi?

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

Oleks vaja tigutransportööri (ainult seda toru sees olevat teovõlli siis)
Läbimõõt 200mm ja pikkus 2000mm.
Mida kergem ja mida õhemast materjalist seda parem.

Tänan tähelepanu eest!

Otsin võrkresti, mõõtudega vähemalt 600*1000mm. Aga võib ka väiksemaid tükke pakkuda.
Asukoht võiks olla Lõuna Eestist. 
Või ka Tartus poodi soovitada, kus selliseid reste osta saaks?
Tegumoelt siis sellised.
         

Otsingusse " venitatud võrk" ja pakkumisi hulgem. Lõunaosariikidesse vast Lätist lühem tuua.

Parimat   h2rra

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA

Õhtust, ega kellelgi pole pakkuda mõistliku hinnaga teisaldatavat e lahtikäivat plekkgaraazi, võiks asuda Pärnus või Pärnu lähedal.

Tere

Mercedes-Benz S124-le oleks starterit vaja 3,0D 108kw. Peaks sobima nii 2,0 - 2,5 - 3,0 diislite omad. Lisaks ka 2,9 mootori oma w210 pealt. 2,9 Ssang Yongi omad samuti...

Uue hinda tean ja tean et ka uut sisu saab originaalile...

Boschi kood peal on 0001218108

Kiiret ei ole...

Vast kellelgi vedeleb...

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.

Tervist .

 Minu Opel Astra F vajab ühte plekkvelge 4x100 , kui kellelgi üle siis palun lahkesti teada anda .
Edvard. 51949018

(24-01-2019, 15:08 PM)edvard Kirjutas:  Tervist .

 Minu Opel Astra F vajab ühte plekkvelge 4x100 , kui kellelgi üle siis palun lahkesti teada anda .
Edvard. 51949018

neid terve hunnik üle, daewoo pärandus, mingid rehviräbalad peal aga asuvad lõunas ...
Lisaks korralike rehvidega https://www.kuldnebors.ee/search/varuosa...ICE+ARCTIC

Daewoo puhul ei pruugi siseava sobida.

Kas otsitakse 13 või 14" velge? Natuke roostes võib olla?

(24-01-2019, 15:16 PM)v6sa Kirjutas:  Daewoo puhul ei pruugi siseava sobida.

Kas otsitakse 13 või 14" velge? Natuke roostes võib olla?

Daewool olid opeli veljed all, kõik GM, muidugi mõõdud vajavad täpsustamist

Tervist .

14 tolli , natuke roostes , miks mitte .

Kuna vana õlipunn otsustas "jalutama minna", otsin uut. Autoks Ford Sierra 2.0 74kw OHC
Illustreeriv pidike
[Pilt: s-l1600.jpg]

Üks 25....30hp diiselmootor on puudu. Mida pisem ja kompaktsem seda parem.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne