Teema on suletud

"Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?

Ise pole ammu laos käinud aga vähemalt aasta tagasi oli mul selliseid väiksemaid diisleid küll omajagu. 
Kõige esimesena meenub Golf II 1.6 vabalthingav diisel, peaks olema mingi 5tk vähemalt. 
Siis peaks mersu vanakooli diisleid olema nii R5 kui R6 variante. 
Siis oli kindlasti mõni kolmene Deutzi õhkjahutusega diisel.
Üks tutikas T40 mootor on jne...   Rolleyes Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

Gabariidid on olulised. Hiinast saab ka 50kw 4 pütise diisli odavamalt kätte kui 2 pütise 20kw ja suure mootori saatmine on palju odavam kui väiksel... hakka või ameeriklase halu.asinat tegema kus pump on 120 liitrise tootlikusega ja puu läbimõõt meeter Big Grin

Hatz diisel 1 silindrilise  722cc .Kaalub vist 106 kg. Starter ,pingeregulaator, genekas küljes. mark 1D60S  Sellise leiaks.

Aga pane mulle privaatsõnumisse hinnasoov. See hatz täitsa sobiks

Truckpartsis jäi silma külmutusfurgooni diiselmootorid. 3 silindrilised ja üsna pisikesed. 500.- kandis hind lõi kohe pirni põlema, et selline oleks hea ühele isetehtud aiatraktorile.
Eks kevade uurin täpsemalt.

Endiselt üle selline 2-e pütane 0,6 liitrine Yanmari mootor:
https://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=59309
Eeliseks/puuduseks on vesijahutus
Mootor ise on väga pisikene, suur on seal küljes hooratta koda.
Ainult mootor läheks kaubaks ka 500 eest Smile

Kas vanatüübi (21w pirniga) päevasõidu tulesid kellegil ripakil on kusagil?

Kuna Isuzu siduri peasilinder otsustas loetud nädalad enne Talverallit töölepingu lõpetada, otsin jällegi siitpoolt abi.

Ehk leidub kedagi, kellel Tallinna piirkonnas oleks erinevaid siduri peasilindreid riiuli peal vedelemas? N.t. Mosse omad tunduvad väliselt väga sarnased, kange soov oleks nad Isuzu omaga kõrvuti panna, et võrrelda, kas õnnestuks sobitada. 


Põhipanused panen muidugi sellele, et ehk jõuba Põdramaalt originaalile remontkomplekt kohale, kuid plaan b võiks ka olemas olla.

Kui kellegil on jalus nõukaaegseid lambilüliteid majapidamisse, lüliteid autosalongi või elektrikilpidesse, indikaatorlampe elektikilpidesse või autoarmatuuri jne seiereid, vilkureid ning vidinaid, siis mina leiaks neile kasutust.

Ei sobi roostes ning liigselt määrdunud asjad.

Vanaaegset elektri- ja autokola on kuhjade viisi veel. Asuvad Viimsis, eraldi pildistama ei viitsi küll hakata Sad

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

korras zid mootor kilohinnaga saadaval.keegi siin sügisel ostsin,tarisin välja ja puudub motivatsioon uuesti riiulisse tassida,kevade läheb kaalule.paaki pole muu olemas ja keila metsade vahel.

Kompressorile vaja 1 (2) uut kepsu, müüja laiutab käsi ja kinnitab, et pole võimalik eraldi juppe saada ega ka ainult kompressori osa.
   

Kas leidub kellelgi rihmaseibi 28mm võllile? (B profiil, 2 soont).
(Tartu mk, või sinnakanti)


Felandia on minu soovid rahuldanud,saadavad kapipostiga ka.

Äkki on kellelgi Tartu kandis üle mõnda korralikku väikest bensiinipaaki? Mahutavusega nii umbes 3-10L kanti.
Oleks vaja üks 40 aastat vana lumesaan veel enne lume minekut liikuma saada. Originaaplaagi taastamine on aga suurem ettevõtmine.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

On olemas selline paak nagu pildil ja ka plastikust analoogne.
Huvi korral saan õhtul pildid panna.

Kas kellegi võiks vedelda ketijuppe?

Lüli materjal 4 mm ja rohkem, pikkus 70 cm ja rohkem. Soovitavalt nelikantmaterjal. Võib olla kulunud.

Vaja läheb neli juppi aga kui hinnas kokkuleppele saame, võin ka pikema jupi soetada. Ma eeldan, et teemas "Automotokoski" ei kaubelda uue ketiga...

Pakkumised siia, PT või vosat@hot.ee peale.

Võibolla vaataks siis tööstuslikuks kasutuseks mõeldud toodete poole kui tavalised õrnad on. Neil muidugi hind hoopis teine kui neil odavatel...

Kui kellelgi peaks ülearu vedelema zil-131 kahte uut või lihtsalt korraliku mustriga rehvi siis võib mulle pakkuda.  Toungue

Otsin Türil olnud jalgratta poest ,,Raidaru,, pilte ja jutustusi!

Tulihingeline asjaarmastaja retro ralli teemal !

(26-02-2019, 15:50 PM)vilkar. Kirjutas:  Kui kellelgi peaks ülearu vedelema zil-131 kahte uut või lihtsalt korraliku mustriga rehvi siis võib mulle pakkuda.  Toungue

midagi võibolla vedeleb. kirjutan PS.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.

Väikese lainega nõukaaegset eterniiti on vaja 5-6 tahvlit. Kui peaks leiduma, pakkuge margusz@hotmail.com või PS, päevasel ajal ka tlf 5111447. Asukoht võiks olla Harjumaa või Raplamaa.

Do'nt panic
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne