Teema on suletud

"Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu?

Seekordne otsitav ese on nõukaaegne kiirjootekolb, sisseehitatud trafoga. Kuulutus KB-s juba mitu nädalat, vastuseid täpselt null. Andsin oma kolbi ühele semule proovida, ta sattus vaimustusse ja tahaks nüüd endalegi. Ehk kellelgi seisab kapis ja kogub tolmuP
Paar pilti ka, Kuldsest Börsist, minu pildid Smile

       

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Maksaks korraliku pioneer pliidi eest head raha.

Ma annan endale aru, et riskin hetkel õigeusklike vanatehnikahuviliste pahameelega, aga häda ei anna häbeneda.

Kui kellegi meie suure kodumaa loodesektoris (täpsustame: Paidest loode suunas) on teadmist mõne <100 € maksva tarvitamiskõlbuliku (aga ei pea olema ülevaatuskõlbulik) pruugitud rehvi kohta mõõdus 15,5-38 (võib olla ka lääne analoog lähedase mõõduga, hübriidrussi all pole laius oluline), siis ma olen info eest tänulik. Lohv ei tohiks läbi paista ja mingi näpuga tuntav mälestus krihvidest võiks selle raha eest ka ikka olla.

Uue "originaali" saab 287.- eest, aga ma ei raatsi selle alla uusi hästi osta... Sad Ning üks uus ja üks vana  - see ei lähe mitte.

Võib pakkuda ka korralikku paari kuni 300.- eest. Aga see peaks olema siis ülevaatuskõlbulikus seisus, mitte lõpunikulunud või läbivate mõrade kollektsioon. Eelistan kirjalikku suhtlust PS, vosat@hot.ee või SMS kaudu numbrile 5216899. Aga võib proovida ka helistada - vastan, kui saan.

(10-01-2020, 00:27 AM)v6sa Kirjutas:  Ma annan endale aru, et riskin hetkel õigeusklike vanatehnikahuviliste pahameelega, aga häda ei anna häbeneda.

Kui kellegi meie suure kodumaa loodesektoris (täpsustame: Paidest loode suunas) on teadmist mõne <100 € maksva tarvitamiskõlbuliku (aga ei pea olema ülevaatuskõlbulik) pruugitud rehvi kohta mõõdus 15,5-38 (võib olla ka lääne analoog lähedase mõõduga, hübriidrussi all pole laius oluline), siis ma olen info eest tänulik. Lohv ei tohiks läbi paista ja mingi näpuga tuntav mälestus krihvidest võiks selle raha eest ka ikka olla.

Uue "originaali" saab 287.- eest, aga ma ei raatsi selle alla uusi hästi osta... Sad Ning üks uus ja üks vana  - see ei lähe mitte.

Võib pakkuda ka korralikku paari kuni 300.- eest. Aga see peaks olema siis ülevaatuskõlbulikus seisus, mitte lõpunikulunud või läbivate mõrade kollektsioon. Eelistan kirjalikku suhtlust PS, vosat@hot.ee või SMS kaudu numbrile 5216899. Aga võib proovida ka helistada - vastan, kui saan.
Kas 13,6-38 sobiksid ka? sellised oleks pakkuda koos velgedega.

Kas kellelgi oleks pakkuda mittetöökorras olevalt hiina puulõhkujalt hüdraulika avamise klappi. Kuna jooniste järgi kõik ehituspoes müüdavad  suht ühe vitsaga löödud siis masina värvil ja tootjal vahet pole väga. Tellimise võimalust pakutakse aga tarne 3 kuud.

Rege rauta suvel...ehk soovin omandada kasutatud, kuid töökorras metsaistutustoru, näiteks Pottiputki 63mm.
[Pilt: 4742268005709.jpg]

Kodune mullivee masin tegi paugu ja on nüüd kasutu. 
Ehk teab keegi kas varuosad on saadaval või omab ise sellist üleliigset detaili. 

Aparaat ise selline ja otsitav detail on gaasiballooni otsa käiv nn adapter mis meenutab siis aiakastmisvooliku kiirliidest aga on väiksem. 

[Pilt: t760_DSC_1473.jpg]


[Pilt: t760_DSC_1474.jpg]

Kas kellelgi oleks pakkuda Makita pöördlaudsae LF1000 mootorit? Vajaka on just mähis.

[Pilt: LF1000.jpg]

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

(17-01-2020, 16:27 PM)Aspelund Kirjutas:  Kas kellelgi oleks pakkuda Makita pöördlaudsae LF1000 mootorit? Vajaka on just mähis.

...
Osta-s kaupleb üks kodanik makita varuosadega, väitis et kõike saab. Suhtlesime ammu, kasutajat ei mäleta.


(10-01-2020, 00:27 AM)v6sa Kirjutas:  Ma annan endale aru, et riskin hetkel õigeusklike vanatehnikahuviliste pahameelega, aga häda ei anna häbeneda.

Kui kellegi meie suure kodumaa loodesektoris (täpsustame: Paidest loode suunas) on teadmist mõne <100 € maksva tarvitamiskõlbuliku (aga ei pea olema ülevaatuskõlbulik) pruugitud rehvi kohta mõõdus 15,5-38 (võib olla ka lääne analoog lähedase mõõduga, hübriidrussi all pole laius oluline), siis ma olen info eest tänulik. Lohv ei tohiks läbi paista ja mingi näpuga tuntav mälestus krihvidest võiks selle raha eest ka ikka olla.


Mikko Moldau käest saad vast 50ga ka koos veljega kasutuskõlbuliku rehvi, numbri leiad vast internetist või FB-st.  Tõsi küll, pead idapoole natuke sõitma.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

on kellegil pakkuda roostevaba toru välismõõduga 44-45 mm? tarvis 1m juppe 4tk.

Lōuna Eestist, eelistatult Otepää kant, kellelgi betoonist elektriposti ei vedele? Peab olema neljast küljest sile post ja vähemalt 6,5m pikk.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 

Oleks vaja puuduvat otsa Garmini GPS-i laadijale. Vaata parempoolselt pildilt, selline on hetke olukord. Vasakpoolsel pildil on nii nagu peaks olema. Ilmselt käib puuduva otsa all kaitse koos selle otsiku ja plastik mutriga.
Kuna see juhe on mudelipõhine, siis nn "tavalise" Garmini juhtmega kõik funktsioonid ei tööta, seal on mingi liiklus info vastuvõtu nublakas sees.
On kellelgi ideid või vajalik nublakas välja pakkuda ? See otsa mõõt vindi pealt mõõdetuna oli umbes 13mm.


Manustatud failid Pilt (pildid)
       

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss

kellegil vene motika iz planeta jupiter veoketti ei vedele?võib ka orginaal pikkusest lühem olla sest vaja lühem jupp.võin vahetada ka siduri keti(de) vastu.

Kellelgi leidub või oskab suunata, kuhu minna otsima 10 või 20mm välisläbimõõduga läbipaistvat plastiktoru? Sisemõõt pole väga oluline. Pikkusest võiks olla ideaalis 2 juppi, üks neist 1.2, teine 1.8 meetrit!

(28-01-2020, 16:28 PM)highway2hell Kirjutas:  Kellelgi leidub või oskab suunata, kuhu minna otsima 10 või 20mm välisläbimõõduga läbipaistvat plastiktoru? Sisemõõt pole väga oluline. Pikkusest võiks olla ideaalis 2 juppi, üks neist 1.2, teine 1.8 meetrit!
pakuks Tööriistamarketit. sel riiulis ja meetriga müüvad.

H.

Proplastik, Basseinitehnika ... 
Jne .

Kellegil kuskil kuuri all natuke mehisemat pütti ei vedele? Sierra 2.0 OHC mootorile

Puudu rihmaseib 38mm võllile. 2xB profiil ja d: 15-20cm.

tänud pakkujatele, korras(vist).


(07-02-2020, 18:17 PM)hulgus Kirjutas:  Puudu rihmaseib 38mm võllile. 2xB profiil ja d: 15-20cm.

5O28kaks43
uuri fleandriast,olen sealt saanud.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne